Události
PÁ7EK vol.3
24.3.2017, 21:00
/ Kabinet múz
Chantal Poullain
25.3.2017, 19:00
/ Divadlo Bolka Polívky
Cascabel [svk] // Sýček // Nick Oath
25.3.2017, 20:00
/ Bajkazyl Brno
Black Heart Procession [us] & Juvie [us] & Jakub Šimanský [cz]
25.3.2017, 20:00
/ Kabinet múz
Beats, beats & life!
25.3.2017, 20:30
/ Music Lab
Jarní koncert
26.3.2017, 18:00
/ Besední dům
Nové hvězdy českého hudebního nebe
26.3.2017, 19:00
/ Hvězdárna a planetárium Brno
Hudba sfér
26.3.2017, 19:00
/ Hvězdárna a planetárium Brno
cyklus komorních koncertů
Timber Rattle (USA)
26.3.2017, 20:30
/ SKØG Urban Hub
Kontrabasový recitál / Matiss Eisaks
27.3.2017, 17:00
/ Komorní sál HF JAMU v Brně
Vrabčák a anděl
27.3.2017, 19:00
/ Činoherní scéna MDB
Absolventský koncert / Sabina Bartizalová – kytara
27.3.2017, 19:30
/ Koncertní sál HF JAMU v Brně
Vzdálení i blízcí
27.3.2017, 19:30
/ Dům umění města Brna
Den hudby ve vile Tugendhat V
27.3.2017, 19:30
/ Vila Tugendhat
Klára Veselá
27.3.2017, 20:00
/ Stará Pekárna
Lab Jam Session: Live Hip Hop #11 (Black Edition)
27.3.2017, 20:00
/ Music Lab
Koncert Vivat Comenius
28.3.2017, 19:00
/ Husův sbor
Ensemble Fiorello / Telemann jako DJ
28.3.2017, 19:30
/ Konvent Milosrdných bratří
Jan Burian
28.3.2017, 19:30
/ Klub Leitnerova
Absolventský koncert / Radana Přikrylová – flétna
28.3.2017, 19:30
/ Koncertní sál HF JAMU v Brně
Absolventský koncert / Augustin Bernard – jazzová interpretace (klavír)
28.3.2017, 19:30
/ Komorní sál HF JAMU v Brně
Jazz Jaro 2017 / Organic Session
28.3.2017, 20:00
/ Stará Pekárna
Nevermore & Kosmonaut
28.3.2017, 20:00
/ Café Práh
Carpet Cabinet
28.3.2017, 20:00
/ Alterna
Krok za oponu
29.3.2017, 11:00
/ Janáčkovo divadlo
Vox Imaginis: Beethoven a jeho doba
29.3.2017, 19:00
/ Moravská Galerie (budova UMPRUM)
JazzFestBrno: Luboš Soukup Q+Lionel Loueke / Marius Neset Quartet
29.3.2017, 19:30
/ Sono Centrum
T.O. Trilobiti
29.3.2017, 19:30
/ Klub Leitnerova
Absolventský koncert / Michaela Vitáková – violoncello
29.3.2017, 19:30
/ Koncertní sál HF JAMU v Brně
Studio soudobé hudby / Koncert ze skladeb studentů
29.3.2017, 19:30
/ Komorní sál HF JAMU v Brně
Etno Jaro 2017 / Létající rabín
29.3.2017, 20:00
/ Stará Pekárna
The Fireballs
29.3.2017, 20:00
/ Metro Music Bar
Crooked Letter (SWE) Trophies (SWE) War Reporter (CZ)
29.3.2017, 20:00
/ Bajkazyl Brno
Kontrabasový recitál / Yannick Adams Kroon
30.3.2017, 17:00
/ Komorní sál HF JAMU v Brně
Sedm posledních slov
30.3.2017, 19:00
/ Salesiánské středisko mládeže Brno-Žabovřesky
Komorníkoncert
30.3.2017, 19:00
/ Koncertní sál Konzervatoře Brno
Absolventský koncert / Jozef Zimka – trubka
30.3.2017, 19:30
/ Koncertní sál HF JAMU v Brně
DMF vol. 5 - Priessnitz
30.3.2017, 20:00
/ Kabinet múz
Cocotte Minute / Hentai Corporation / Prago Union
30.3.2017, 20:00
/ Club Fléda
Funky Plane Band
30.3.2017, 20:00
/ Metro Music Bar
Dario Piga Flamenco Concert (Don Piga Tour 2017)
30.3.2017, 21:30
/ Kinokavárna
Klavírní koncert
31.3.2017, 10:00
/ Aula HF JAMU
Absolventský koncert / Jan Lukš – klavír
31.3.2017, 16:00
/ Koncertní sál HF JAMU v Brně
Absolventský koncert / Lucie Skopalová – housle
31.3.2017, 19:30
/ Koncertní sál HF JAMU v Brně
Fleret a Zuzana Šuláková
31.3.2017, 19:30
/ KD Musilka