Události

Přidejte svoji akci
filtr zobrazení
  od:
  do:

Světlo pod Café Brel

1.3.2017, 19:00 / Divadlo Na Orlí

Laboratoř Zákusků

1.3.2017, 19:30 / Music Lab

Sny o Francii

1.3.2017, 19:30 / Besední dům

Mutanti Hledaj Východisko & No.c & Lebanon

1.3.2017, 20:00 / Kabinet múz

Etno Jaro 2017 / Tubabu

1.3.2017, 20:00 / Stará Pekárna

Horkýže Slíže

1.3.2017, 20:00 / Club Fléda

Petite Mort

2.3.2017, 17:00 / Janáčkovo divadlo

Milan Kašuba, Vincenc Kummer a Adam Sikora

2.3.2017, 19:30 / Klub Leitnerova

Ty Syčáci

2.3.2017, 20:00 / Stará Pekárna

Martina Trchová, Ivo Cicvárek

2.3.2017, 20:00 / Café Práh

Bítls

3.3.2017, 14:00 / Hudební scéna MDB

Angelika

3.3.2017, 18:00 / Bobycentrum

Polský večer

3.3.2017, 19:00 / Divadlo Bolka Polívky

Kontrabasový recitál - Oskars Bokanovs

3.3.2017, 19:30 / Koncertní sál HF JAMU v Brně

Bazztaarklan / DJ CASPERRO

3.3.2017, 20:00 / Stará Pekárna

MTP #15 Brno: MESH (PAN) / Simon Kaiser / DVDJ NNS / Kadaver

3.3.2017, 20:00 / PRAHA / Fórum pro architekturu a média

Elektra / Enrico Sangiuliano (It)

3.3.2017, 21:00 / Club Fléda

MTP #15 Brno: Živé hraní k promítaní

4.3.2017, 15:00 / PRAHA / Fórum pro architekturu a média

Jerguš Oravec Trio (SK) / The Youniverse

4.3.2017, 20:00 / Stará Pekárna

Jazzevec

4.3.2017, 20:00 / Music Lab

Hana a Petr Ulrychovi + Javory a Javory beat

5.3.2017, 19:00 / Mahenovo divadlo

Start At Zero / Loosers / Outsider

5.3.2017, 20:00 / Kabinet múz

MTP #15 Brno: MonsterRack Challange - Open synth by BASTL Instruments

6.3.2017, 12:00 / PRAHA / Fórum pro architekturu a média

Korajunglejazz

6.3.2017, 19:00 / Ponava Cafe

Absolventský koncert / Barbora Ďubeková, Zuzana Hátlová – zpěv

6.3.2017, 19:30 / Koncertní sál HF JAMU v Brně

31. večer Fresh Meat

6.3.2017, 20:00 / Stará Pekárna

Ha-kapela

6.3.2017, 20:30 / Metro Music Bar

Kytarový koncert Anny Slezákové

7.3.2017, 18:00 / Divadlo Na Orlí

Absolventský koncert / Daniel Kéry – kytara

7.3.2017, 19:30 / Koncertní sál HF JAMU v Brně

Pavel Dobeš

7.3.2017, 19:30 / KD Musilka

Cyklus "B" // Brno Contemporary Orchestra

7.3.2017, 19:30 / Besední dům

Jazz Jaro 2017 / Robby Marshall Quartet (USA/CZ)

7.3.2017, 20:00 / Stará Pekárna

Student Electro Swing

7.3.2017, 21:00 / Club Fléda

Absolventský koncert / Martin Strakoš – fagot

8.3.2017, 19:30 / Koncertní sál HF JAMU v Brně

Kamelot

8.3.2017, 19:30 / KD Rubín

Mladá krev aneb Hudba zblízka

8.3.2017, 19:30 / Besední dům

Lenka Nová

8.3.2017, 20:00 / bar U kouřícího králíka

Bill Barrett & Brad Lewis (USA)

8.3.2017, 20:00 / Stará Pekárna

Joe McCorriston - The Party We Came For

8.3.2017, 20:00 / Music Lab

Tereza Černochová

8.3.2017, 20:30 / Metro Music Bar

Retro Student Party

8.3.2017, 21:00 / Club Fléda

XINDL X

9.3.2017, 19:00 / Semilasso