Klasická hudba
Hudební útočiště Jiřího Plocka
10.5.2017, 19:30
/ Klub Leitnerova
Jazz in Ebisu / Alf Carlsson / Jiří Kotača Quartet
10.5.2017, 20:00
/ Ebisu
3. narozeniny Sono Centra: Pražský výběr & brněnský Lidopop
10.5.2017, 20:00
/ Sono Centrum
Jazz Jaro 2017 / Jan Navrátil Trio
10.5.2017, 20:00
/ Stará Pekárna
Bulp + Jimmy Pé
10.5.2017, 20:00
/ Club Fléda
Strength Approach, Invoker, Wildaway
11.5.2017, 19:00
/ Melodka
Noc na Karlštejně
11.5.2017, 19:00
/ Biskupský dvůr
Domov je tam, daleko, daleko, daleko.
11.5.2017, 19:30
/ NESTardantní interiér
Linley, T.: Píseň Mojžíšova
11.5.2017, 19:30
/ Blahoslavův dům
Vojta Kiďák Tomáško
11.5.2017, 19:30
/ Klub Leitnerova
Absolventský koncert / Matej Stašík – klavír
11.5.2017, 19:30
/ Koncertní sál HF JAMU v Brně
Laco Deczi & Celula New York
11.5.2017, 20:00
/ Šelepka
Jáma s hranostajem / Ondřej Soldán trio
11.5.2017, 20:00
/ Stará Pekárna
Monty a Nekapela
11.5.2017, 20:00
/ Café Práh
Perfect Idiots (F)
11.5.2017, 20:30
/ Metro Music Bar
Studentský Majáles
12.5.2017, 13:00
/ areál Hněvkovského, Brno - Komárov
Fanny a Alexander
12.5.2017, 18:00
/ Hudební scéna MDB
Waiting for the Summer s vyhlášením cen Břitva
12.5.2017, 19:00
/ Melodka
Absolventský koncert / Pavel Zemen – klavír
12.5.2017, 19:30
/ Koncertní sál HF JAMU v Brně
Rocky eagles
12.5.2017, 20:00
/ Café Práh
Elektra: Gregor Tresher (DE)
12.5.2017, 21:00
/ Club Fléda
Suvereno - křest alba Hra
12.5.2017, 21:00
/ Club Eleven
Paradisco w/ Mike.H
12.5.2017, 21:00
/ Kabinet múz
Písničky z Leitnerky 2 - Falešná karta, Ozvěna a další
13.5.2017, 14:00
/ Klub Leitnerova
Metropolitan Opera: Live in HD 16/17
13.5.2017, 18:45
/ Univerzitní Kino Scala
Káťa Kabanová
13.5.2017, 19:00
/ Janáčkovo divadlo
Brno Hip Hop Night Vol 2 - Official Beat Street Afterparty
13.5.2017, 21:00
/ Club Fléda
Slavnostní koncert zuš Vranovská
14.5.2017, 16:00
/ Koncertní sál HF JAMU v Brně
Varhanní koncert
15.5.2017, 17:00
/ Varhanní sál, HF JAMU
Pěvecký večer
15.5.2017, 17:00
/ Komorní sál HF JAMU v Brně
Vystoupení pěveckého sbor Vox Gyrecu
15.5.2017, 18:00
/ Dělnický dům
Absolventský koncert / Filip Synek – klavír
15.5.2017, 19:30
/ Koncertní sál HF JAMU v Brně
Den hudby ve vile Tugendhat V
15.5.2017, 19:30
/ Vila Tugendhat
Milan Kašuba & Band
15.5.2017, 20:30
/ Metro Music Bar
Luboš Pospíšil a 5P
16.5.2017, 19:30
/ Klub Leitnerova
Absolventský koncert / Jana Sotolářová – housle
16.5.2017, 19:30
/ Koncertní sál HF JAMU v Brně
Absolventský koncert / Michal Cálik – jazzová interpretace (trubka)
16.5.2017, 19:30
/ Komorní sál HF JAMU v Brně
Nosislove / Fkletzi
16.5.2017, 20:00
/ Stará Pekárna
Jananas & Ponk
16.5.2017, 20:00
/ Kabinet múz
Absolventský koncert / Adéla Venclová – varhany
17.5.2017, 16:30
/ kostel Nanebevzetí Panny Marie (u jezuitů)
Koncert posluchačů barokní a klasicistní komorní hry
17.5.2017, 17:00
/ Komorní sál HF JAMU v Brně
Komorní koncert smyčcových a dechových souborů
17.5.2017, 19:00
/ Otevřená zahrada
Zlatá brána otevřená
17.5.2017, 19:00
/ Divadlo Na Orlí
Karsima Karel Simandl & Band a Radimec & Old Horses
17.5.2017, 19:30
/ Klub Leitnerova
Absolventský koncert / Eva Palčisková – klavír
17.5.2017, 19:30
/ Koncertní sál HF JAMU v Brně
Mladá krev aneb Hudba zblízka
17.5.2017, 19:30
/ Besední dům