Události
Varhanní koncert / Václav Stoklasa
12.6.2017, 17:00
/ Varhanní sál, HF JAMU
Koncert Baletní školy I. V. Psoty
12.6.2017, 18:00
/ Mahenovo divadlo
Concentus Moraviae: Pino de Vittorio, Laboratorio ´600
12.6.2017, 19:30
/ zámek Milotice
Klavírní recitál / Nikol Bóková
12.6.2017, 19:30
/ Koncertní sál HF JAMU v Brně
SeeBooZ [JPN] & Hanakuso [JPN] & Nachttante [CZ]
12.6.2017, 20:00
/ Kabinet múz
Lab Jam Session: Global beats edition with La3noCubano
12.6.2017, 20:00
/ Music Lab
Zuzana Zemanová
12.6.2017, 20:00
/ Stará Pekárna
Hexis [dk] // Cabal [dk] // Hnus umírající
12.6.2017, 20:00
/ Bajkazyl Brno
Alfred Strejček a Moravské Jazzové duo
13.6.2017, 19:00
/ Sono Centrum
Concentus Moraviae: Horňácká muzika Petra Mičky, Kvarteto Jiřího Pospíchala
13.6.2017, 19:30
/ Radnice, Ivančice
Klavírní recitál /Magdaléna Hrudová
13.6.2017, 19:30
/ Koncertní sál HF JAMU v Brně
Poslechový pořad Jiřího Černého
13.6.2017, 19:30
/ Klub Leitnerova
Ceschi [us] * Andy the Doorbum [us]
13.6.2017, 20:00
/ Kabinet múz
Jazz Jaro 2017 / Hoochie Coochie Band
13.6.2017, 20:00
/ Stará Pekárna
Doogie White & Band White Noise(UK)
13.6.2017, 20:30
/ Metro Music Bar
Concentus Moraviae: Marco Beasley, Private Musicke
14.6.2017, 19:30
/ zámek Rájec - Jestřebí
Klavírní recitál / Marián Kubačka
14.6.2017, 19:30
/ Koncertní sál HF JAMU v Brně
Brněnský varhanní festival
14.6.2017, 19:30
/ kostel sv. Augustina
Rest in Haste + Flash the Readies
14.6.2017, 20:00
/ Kabinet múz
Opera na Špilberku / La traviata
14.6.2017, 21:00
/ nádvoří hradu Špilberk
Krok za oponu
15.6.2017, 11:00
/ Janáčkovo divadlo
Vaňkovka fest 2017
15.6.2017, 17:00
/ Galerie Vaňkovka
Concentus Moraviae: Marco Beasley
15.6.2017, 19:30
/ Kostel svatého Jana Nepomuckého, Žďár nad Sázavou
Klavírní recitál / Shoko Yamada
15.6.2017, 19:30
/ Koncertní sál HF JAMU v Brně
Q VOX – Od Banchieriho po Beatles
15.6.2017, 19:30
/ Místodržitelský palác
The Blu´Ravens
15.6.2017, 20:00
/ Stará Pekárna
Concentus Moraviae: Schola Gregoriana Pragensis
16.6.2017, 19:30
/ kostel sv. Vavřince - Bystřice nad Pernštejnem
Koncert kde všichni budou / Vypečený Múzy + Break Falls
16.6.2017, 19:30
/ Klub Leitnerova
Klavírní recitál / Petr Zapletal
16.6.2017, 19:30
/ Koncertní sál HF JAMU v Brně
Koncert posluchačů Jazzové interpretace HF JAMU
16.6.2017, 19:30
/ Komorní sál HF JAMU v Brně
Darko (UK) & Rebuke (SWE)
16.6.2017, 20:00
/ Club Eleven
Triptides / Fox Territory
16.6.2017, 20:00
/ Kabinet múz
Rock for People Warm-Up - The Qemists DJ set (UK)
16.6.2017, 20:00
/ Club Fléda
Brněnské kolo
16.6.2017, 20:30
/ Biskupský dvůr
Purling Hiss (us)
17.6.2017, 20:00
/ Kabinet múz
Musica Balkanika
17.6.2017, 20:00
/ Music Lab
Nina English Pub Night - Karaoke!
17.6.2017, 20:00
/ Stará Pekárna
Slavnostní koncert Mozartových dětí 2017
18.6.2017, 17:00
/ Výstaviště Brno
Killing Joke (GB)
18.6.2017, 18:30
/ Club Fléda
Orlando de Lassus: Lagrime di San Pietro
18.6.2017, 19:30
/ Kostel Nejsvětějšího srdce Páně, Brno-Husovice
Concentus Moraviae: Kraja
18.6.2017, 19:30
/ zámek Lysice
Concentus Moraviae: Fado tradicional
19.6.2017, 19:30
/ Boskovice - zámek
Kytarový recitál / František Nečas
19.6.2017, 19:30
/ Koncertní sál HF JAMU v Brně
Lab Jam Session: ALL WAYS JAZZ JAM
19.6.2017, 21:00
/ Music Lab
Klavírní recitál / Iveta Lederová
20.6.2017, 17:00
/ Koncertní sál HF JAMU v Brně
Zádušní mše za Jiřího Bělohlávka
20.6.2017, 18:00
/ kostel Nanebevzetí Panny Marie (u jezuitů)
Concentus Moraviae: Ensemble Inégal
20.6.2017, 19:30
/ Hustopeče - kostel sv. Václava a sv. Anežky České