Klasická hudba

Přidejte svoji akci
filtr zobrazení
  od:
  do:

Molieri: recitál Adama Plachetky

1.2.2018, 19:30 / Besední dům

Koncert posluchačů / Mariana Ambrožová, Linda Kunclová – zpěv

1.2.2018, 19:30 / Koncertní sál HF JAMU v Brně

Národní balet Gruzie SUKHISHVILI

2.2.2018, 19:00 / Bobycentrum

Rocío Márquez & Fahmi Alquai: DIALOGOS

2.2.2018, 19:30 / Konvent Milosrdných bratří

Absolventský koncert / Doubravka Součková – zpěv

2.2.2018, 19:30 / Koncertní sál HF JAMU v Brně

Absolventský koncert / Pavla Radostová – zpěv

5.2.2018, 19:30 / Koncertní sál HF JAMU v Brně

Absolventský koncert / Tomáš Kašník – trubka

7.2.2018, 19:30 / Koncertní sál HF JAMU v Brně

Koncert posluchačů / Dennis Schneiderka – housle

8.2.2018, 19:30 / Koncertní sál HF JAMU v Brně

Absolventský koncert / Kristina Kubová, Vojtěch Šembera – zpěv

9.2.2018, 19:30 / Koncertní sál HF JAMU v Brně

Klasika a led: Labutí jezero

10.2.2018, 19:00 / Bobycentrum

Absolventský koncert / Metoděj Dvořák – tuba

12.2.2018, 19:30 / Koncertní sál HF JAMU v Brně

Absolventský koncert / Martina Kuštárová – kytara

13.2.2018, 19:30 / Koncertní sál HF JAMU v Brně

Absolventský koncert / Adam Frait – viola

14.2.2018, 19:30 / Koncertní sál HF JAMU v Brně

Amadeus v Praze

14.2.2018, 19:30 / Besední dům

Agadir: Na strunách naděje, Hyeon Soo Lim

15.2.2018, 18:30 / Knihovna Jiřího Mahena

Sibiřský Paganini - Tančící housle

15.2.2018, 19:00 / Společenské centrum Bystrc

Absolventský koncert / Hana Kostrunková – viola

16.2.2018, 19:30 / Koncertní sál HF JAMU v Brně

Piková dáma

17.2.2018, 19:00 / Mahenovo divadlo

J. S. Bach - Nevšední spojení

17.2.2018, 20:00 / Rektorát VUT

Ensemble Versus: Zpívané postní rozjímání

19.2.2018, 19:00 / kostel Svaté Rodiny

Večeře

19.2.2018, 19:00 / Divadlo Na Orlí

Klavírní recitál

19.2.2018, 19:30 / Besední dům

Absolventský koncert / Anna Sysová – klarinet

19.2.2018, 19:30 / Koncertní sál HF JAMU v Brně

Koncert posluchačů / Petr Kičinko – fagot, Libor Suchý – klarinet

20.2.2018, 17:00 / Komorní sál HF JAMU v Brně

Absolventský Koncert / David Šimeček – klarinet

20.2.2018, 19:30 / Koncertní sál HF JAMU v Brně

Mladá krev aneb Hudba zblízka 2

21.2.2018, 19:30 / Besední dům

Absolventský koncert / Jan Vávra – flétna

21.2.2018, 19:30 / Koncertní sál HF JAMU v Brně

Absolventský koncert / Tomáš Němec – lesní roh

22.2.2018, 19:30 / Koncertní sál HF JAMU v Brně

Cembaloparáda / Urszula Bartkiewicz a Barbara M. Willi

22.2.2018, 19:30 / Konvent Milosrdných bratří

Absolventský koncert / Aneta Pelcová – violoncello

23.2.2018, 19:30 / Koncertní sál HF JAMU v Brně

O kouzelné mošně

24.2.2018, 10:30 / Besední dům

Absolventský koncert / Zdeňka Hanzliková – flétna

26.2.2018, 19:30 / Koncertní sál HF JAMU v Brně

Turandot

27.2.2018, 19:00 / Výstaviště Brno

Absolventský koncert / Michael Robotka, Pavel Slivka – zpěv

27.2.2018, 19:30 / Koncertní sál HF JAMU v Brně

Absolventský koncert / Jan Osička, Matěj Šíbl – trombon

28.2.2018, 19:30 / Koncertní sál HF JAMU v Brně

Lidové písně

1.3.2018, 10:00 / Besední dům

Lidové písně

1.3.2018, 19:30 / Besední dům

Carmen

2.3.2018, 19:00 / Mahenovo divadlo

Festa di Sua Maestà Caesarea Leopoldo

5.3.2018, 19:30 / Sál Břetislava Bakaly

4 Elements: Gnawa / Falling Angels / Sarabande

9.3.2018, 19:00 / Mahenovo divadlo

Julia Fischer a Yulianna Avdeeva

10.3.2018, 19:30 / Besední dům

Kontrasty

13.3.2018, 19:00 / Reduta

Slavné melodie a operní árie

15.3.2018, 19:00 / Společenské centrum Bystrc

Phantasia Britannica

15.3.2018, 19:30 / Stará radnice, křišťálový sál

Sólista sezony potřetí

15.3.2018, 19:30 / Besední dům