Klasická hudba

Přidejte svoji akci
filtr zobrazení
  od:
  do:

Léto v centru: Hudební lahůdky - Zahrada potěšení

3.8.2017, 19:30 / Nádvoří staré radnice

Mezinárodní kytarový festival Brno 2017

5.8.2017, 20:00 / Nová radnice

Varhanní léto na Petrově

10.8.2017, 19:30 / katedrála svatých Petra a Pavla

Maraton hudby Brno 2017: Klasika

13.8.2017, 11:00 / nádvoří hradu Špilberk

Léto v centru: Tara Fuki

17.8.2017, 19:00 / Moravské náměstí

Stará hudba 20. století

17.8.2017, 19:30 / Besední dům

Mezinárodní hudební festival Špilberk: Uherské tance

18.8.2017, 20:00 / nádvoří hradu Špilberk

Mezinárodní hudební festival Špilberk: Babí jar

23.8.2017, 20:00 / nádvoří hradu Špilberk

Mezinárodní hudební festival Špilberk: Spielberg na Špilberku

25.8.2017, 20:00 / nádvoří hradu Špilberk

Tosca

29.8.2017, 20:00 / Hrad Špilberk

Léto v centru: Štěpán Filípek a jeho hosté

30.8.2017, 19:00 / Nádvoří staré radnice

Léto v centru: Klasická hudba v pohybu - Shadow Quartet

31.8.2017, 19:00 / Nádvoří staré radnice

Léto v centru: Zastavení s Bachem

1.9.2017, 19:00 / Nádvoří staré radnice

Léto v centru: Závěrečný koncert - Janáček

2.9.2017, 16:00 / Nádvoří staré radnice

La Gioconda

2.9.2017, 19:00 / Hrad Špilberk

Hudební lahůdky - Festa di Sua Maestà Caesarea Leopoldo

3.9.2017, 19:00 / Nádvoří staré radnice

Carmen

3.9.2017, 19:00 / Mahenovo divadlo

Spící krasavice

14.9.2017, 19:00 / Mahenovo divadlo

Český a německý Bach

20.9.2017, 19:30 / Besední dům

Zahajovací koncert

24.9.2017, 19:30 / Besední dům

Maria Luigi Cherubini: Requiem in C minor

27.9.2017, 19:00 / Besední dům

Dětství Ježíšovo

27.9.2017, 19:30 / katedrála svatých Petra a Pavla

Moravský podzim 2017: Festivalový předkrm

30.9.2017, 19:00 / Besední dům

Jubilující kvarteto

2.10.2017, 19:30 / Besední dům

Zimní cesta

4.10.2017, 19:30 / Aula stavební fakulty VUT

Moravský podzim 2017: Vexation

5.10.2017, 15:00 / Besední dům

Moravský podzim 2017: Ve jménu ®evoluce

6.10.2017, 19:00 / Kulturní centrum Babylon

Moravský podzim 2017: Goldbergovy variace

7.10.2017, 19:00 / Besední dům

Moravský podzim 2017: Scarlati: Cage: Sonatas

8.10.2017, 16:00 / Besední dům

Cristián Gutiérrez / Baroko v jihoamerických rytmech

10.10.2017, 19:30 / Konvent Milosrdných bratří

Moravský podzim 2017: Vítězství nad Sluncem

11.10.2017, 17:00 / Divadlo Na Orlí

Moravský podzim 2017: Musica Invictissima

11.10.2017, 19:30 / evangelický kostel J. A. Komenského (zvaný Červený)

Moravský podzim 2017 dětem: Kirana

14.10.2017, 16:00 / Divadlo Na Orlí

Moravský podzim 2017: Pocta futuristické opeře

15.10.2017, 19:00 / Divadlo Na Orlí

Moravský podzim 2017: Ensemble Berlin Prag

16.10.2017, 19:30 / Besední dům

S. Capricornus: Jubilus Bernhardi

17.10.2017, 19:30 / kostel sv. Janů (u minoritů)

Moravský podzim 2017: Rituály

19.10.2017, 19:30 / evangelický kostel J. A. Komenského (zvaný Červený)

Nápoj lásky

20.10.2017, 19:00 / Mahenovo divadlo

Moravský podzim 2017: Symfonie Sirén

21.10.2017, 19:30 / Výstaviště Brno

Moravský podzim 2017: Tiché písně

23.10.2017, 19:30 / Vila Tugendhat

Moravský podzim 2017: Janáčkovo kvarteto

27.10.2017, 19:30 / Besední dům

Koncert hostů Collegium Zielenski

27.10.2017, 19:30 / kostel sv. Janů (u minoritů)

Moravský podzim 2017: Masarykovské sbory

28.10.2017, 10:00 / Janáčkovo divadlo