Punk
Klavírní recitál / Petr Zapletal
16.6.2017, 19:30
/ Koncertní sál HF JAMU v Brně
Koncert posluchačů Jazzové interpretace HF JAMU
16.6.2017, 19:30
/ Komorní sál HF JAMU v Brně
Darko (UK) & Rebuke (SWE)
16.6.2017, 20:00
/ Club Eleven
Triptides / Fox Territory
16.6.2017, 20:00
/ Kabinet múz
Rock for People Warm-Up - The Qemists DJ set (UK)
16.6.2017, 20:00
/ Club Fléda
Brněnské kolo
16.6.2017, 20:30
/ Biskupský dvůr
Purling Hiss (us)
17.6.2017, 20:00
/ Kabinet múz
Musica Balkanika
17.6.2017, 20:00
/ Music Lab
Nina English Pub Night - Karaoke!
17.6.2017, 20:00
/ Stará Pekárna
Slavnostní koncert Mozartových dětí 2017
18.6.2017, 17:00
/ Výstaviště Brno
Killing Joke (GB)
18.6.2017, 18:30
/ Club Fléda
Orlando de Lassus: Lagrime di San Pietro
18.6.2017, 19:30
/ Kostel Nejsvětějšího srdce Páně, Brno-Husovice
Concentus Moraviae: Kraja
18.6.2017, 19:30
/ zámek Lysice
Viki kráčí za štěstím
19.6.2017, 19:00
/ Hudební scéna MDB
Concentus Moraviae: Fado tradicional
19.6.2017, 19:30
/ Boskovice - zámek
Kytarový recitál / František Nečas
19.6.2017, 19:30
/ Koncertní sál HF JAMU v Brně
Lab Jam Session: ALL WAYS JAZZ JAM
19.6.2017, 21:00
/ Music Lab
Klavírní recitál / Iveta Lederová
20.6.2017, 17:00
/ Koncertní sál HF JAMU v Brně
Zádušní mše za Jiřího Bělohlávka
20.6.2017, 18:00
/ kostel Nanebevzetí Panny Marie (u jezuitů)
Concentus Moraviae: Ensemble Inégal
20.6.2017, 19:30
/ Hustopeče - kostel sv. Václava a sv. Anežky České
Klavírní recitál / Olga Punko
20.6.2017, 19:30
/ Koncertní sál HF JAMU v Brně
Arms and Sleepers + Metronome Blues
20.6.2017, 20:00
/ Kabinet múz
Django Jet
20.6.2017, 21:00
/ Music Lab
Expozice nové hudby 2017 - Zvučící sochy
21.6.2017, 18:00
/ Vila Löw-Beer
Concentus Moraviae: Ensemble Organum
21.6.2017, 19:30
/ Kostel svatého Mikuláše, Velké Meziříčí
Klavírní recitál / Katarína Paľová
21.6.2017, 19:30
/ Koncertní sál HF JAMU v Brně
Brněnský varhanní festival
21.6.2017, 19:30
/ kostel Nanebevzetí Panny Marie (u jezuitů)
Docela tiše
21.6.2017, 19:30
/ Kulturní centrum Babylon
GravelRoad (USA)
21.6.2017, 20:00
/ Stará Pekárna
DENOI - Křest akustického EP Disco Violence
21.6.2017, 20:00
/ Music Lab
Opera na Špilberku / Nabucco
21.6.2017, 21:00
/ nádvoří hradu Špilberk
Klavírní recitál / Marcela Jelínková
22.6.2017, 17:00
/ Koncertní sál HF JAMU v Brně
Loutnový recitál / Barbora Hulcová
22.6.2017, 17:00
/ Komorní sál HF JAMU v Brně
Setkání Virtuózů
22.6.2017, 18:00
/ Besední dům
Concentus Moraviae: Ensemble Organum
22.6.2017, 19:30
/ Bazilika sv. Prokopa - Třebíč
Kontrabasový recitál / Marek Švestka
22.6.2017, 19:30
/ Koncertní sál HF JAMU v Brně
Exotica (US) / Brunner Todesmarsch / Vole / Call Us Names
22.6.2017, 22:00
/ Kabinet múz
Kamenka open
23.6.2017, 11:00
/ Zahrádkářská kolonie na Červeném kopci / Kamenná kolonie
Concentus Moraviae: Soqquadro Italiano, Vincenzo Capezzuto
23.6.2017, 19:30
/ Rytířský sál, zámek Moravský Krumlov
Violový recitál / Leoš Černý
23.6.2017, 19:30
/ Koncertní sál HF JAMU v Brně
Concentus Moraviae: Musica Florea
24.6.2017, 19:30
/ Kostel Nanebevzetí Panny Marie a svatého Cyrila a Metoděje, Kyjov
Concentus Moraviae: Ingenium Ensemble
24.6.2017, 19:30
/ kostel sv. Václava / Tišnov
Escape-Ism ( USA, ex- Make Up) / LAZER Viking / JAKUB Šimanský
24.6.2017, 20:00
/ Kabinet múz
The Village
24.6.2017, 20:00
/ Music Lab
J. A. Hasse: Arminio - barokní opera
25.6.2017, 17:00
/ Nádvoří staré radnice
Čaroděj a jeho sluha
25.6.2017, 19:00
/ Reduta
Concentus Moraviae: Sollazzo Ensemble
25.6.2017, 19:30
/ zámek Rájec - Jestřebí