Události
Absolventský koncert / Filip Lukášek – kytara
6.4.2017, 17:00
/ Komorní sál HF JAMU v Brně
Tóny Života
6.4.2017, 18:00
/ Šelepka
50 x o lásce
6.4.2017, 19:00
/ Divadlo Husa na provázku
Float band
6.4.2017, 19:00
/ Klub Leitnerova
Don Giovanni
6.4.2017, 19:00
/ Mahenovo divadlo
JazzFestBrno: Jesse van Ruller Trio
6.4.2017, 19:30
/ HaDivadlo
Znouzectnost + Brünnfield
6.4.2017, 19:30
/ Melodka
Absolventský koncert / Ondřej Jiskra – trombon
6.4.2017, 19:30
/ Koncertní sál HF JAMU v Brně
Inner Spaces
6.4.2017, 19:30
/ Knihovna Jiřího Mahena
Mik Musik showcase [PL]
6.4.2017, 20:00
/ Kabinet múz
Hudební kino: Live Aid II.
6.4.2017, 20:00
/ Sono Centrum
Jono Bono Heyes a Mama Yeva
6.4.2017, 20:00
/ Stará Pekárna
Bill Laurance
6.4.2017, 20:00
/ Radost concert & culture hall
Kontrabasový recitál
7.4.2017, 17:00
/ Komorní sál HF JAMU v Brně
Textová dílna S. Janouška
7.4.2017, 19:00
/ Café Práh
Koncert posluchačů
7.4.2017, 19:30
/ Koncertní sál HF JAMU v Brně
Ivan Hlas Trio
7.4.2017, 20:00
/ Mersey Music Club
Jazz in Ebisu / Opršál+Hanousek Duo
7.4.2017, 20:00
/ Ebisu
Clubbers die Younger vol.31: She Past Away, Golden Apes, Výsměch Public · Hosted by Clubbers Die Younger
7.4.2017, 20:00
/ Club Eleven
Bad Karma Boy + Dalekko
7.4.2017, 20:00
/ Music Lab
Echoes: Christian Löffler & Mohna Live (DE)
7.4.2017, 21:00
/ Club Fléda
Cigarets After Sex (USA)
8.4.2017, 19:00
/ Club Fléda
Sir Robin and The Longbowmen (D) + Metronome Blues (NZ/CZ)
8.4.2017, 20:00
/ Stará Pekárna
Turne!čko: 30 let E!E + The Fialky
8.4.2017, 20:00
/ Club Eleven
Tanec, buben a duben
9.4.2017, 17:00
/ Bezbariérové divadlo Barka
JazzFestBrno: Legendy feat. P. Lipa / Jazz Q M. Kratochvíla
9.4.2017, 19:30
/ Divadlo Husa na provázku
Velikonoční festival duchovní hudby: Matoušovy pašije
9.4.2017, 20:00
/ kostel sv. Janů (u minoritů)
Lab Jam Session: JFB 2017 #6 (Kind of Blue Jam)
9.4.2017, 22:30
/ Music Lab
Koncert posluchačů
10.4.2017, 17:00
/ Komorní sál HF JAMU v Brně
32. večer Fresh Meat
10.4.2017, 19:30
/ Stará Pekárna
Absolventský koncert / František Hrubý – housle
10.4.2017, 19:30
/ Koncertní sál HF JAMU v Brně
Stratocastors [f] / Deceased Squirrel On The Phone [cz] / De Gens [cz]
10.4.2017, 20:00
/ Kabinet múz
Michal Žáček + Mário Šeparovič
10.4.2017, 20:00
/ Metro Music Bar
Jay Delver
10.4.2017, 21:00
/ Music Lab
JazzFestBrno: Jiří Šimek Trio / Poogie Bell Band
11.4.2017, 19:30
/ Sono Centrum
Billy Barman / Katarzia - Veľký čínský tour
11.4.2017, 19:30
/ Club Fléda
Absolventský koncert / Martina Forgáčová, Tadeáš Hoza – zpěv
11.4.2017, 19:30
/ Koncertní sál HF JAMU v Brně
Absolventský koncert / Vít Beneš – jazzová interpretace (kytara)
11.4.2017, 19:30
/ Komorní sál HF JAMU v Brně
Velikonoční festival duchovní hudby: Brány Jeruzaléma
11.4.2017, 20:00
/ evangelický kostel J. A. Komenského (zvaný Červený)
Sims [US] & Modré hory [SK]
11.4.2017, 20:00
/ Kabinet múz
Jazz Jaro 2017 / Apoache
11.4.2017, 20:00
/ Stará Pekárna
Starobrno rock battle: Metrem na Čarodějáles
11.4.2017, 20:00
/ Metro Music Bar
Thalia Zedek /US, Buzzkill Elevator
11.4.2017, 21:00
/ Bajkazyl Brno
Koncert posluchačů
12.4.2017, 17:00
/ Komorní sál HF JAMU v Brně
Adam Ďurica
12.4.2017, 19:00
/ Club Fléda
František Nedvěd + Tie Break
12.4.2017, 19:00
/ Semilasso