Ostatní
Absolventský koncert / Jiří Kovář – varhany
26.4.2017, 19:00
/ katedrála svatých Petra a Pavla
Cold cold nights: (The) Last Summer Tour 2017
26.4.2017, 19:00
/ Club Fléda
18. miniFest s křestem alba „Best of miniFest“
26.4.2017, 19:00
/ Dětská čajovna Mezi stromy
JazzFestBrno: Koncert katedry jazzové interpretace JAMU
26.4.2017, 19:30
/ Divadlo Na Orlí
Žalman & Spol
26.4.2017, 19:30
/ KD Musilka
Absolventský koncert / Veronika Julínková – klavír
26.4.2017, 19:30
/ Koncertní sál HF JAMU v Brně
Všehochuť tour - Turné víťazov RM
26.4.2017, 20:00
/ Melodka
Jazz Jaro 2017 / Paul Batto & Ondra Kříž (Slovinsko/CZ)
26.4.2017, 20:00
/ Stará Pekárna
Koncert posluchačů
27.4.2017, 17:00
/ Komorní sál HF JAMU v Brně
Absolventský koncert / Matej Stašík – klavír
27.4.2017, 17:00
/ Koncertní sál HF JAMU v Brně
Po větru lehce - Táňa Fischerová a manželé Havlovi
27.4.2017, 19:00
/ Ponava Cafe
La traviata
27.4.2017, 19:00
/ Mahenovo divadlo
Světlo pod Café Brel
27.4.2017, 19:00
/ Divadlo Na Orlí
Viki kráčí za štěstím
27.4.2017, 19:00
/ Hudební scéna MDB
ABBA World revival
27.4.2017, 19:30
/ KD Rubín
Michal Horáček: recitál Mezi námi
27.4.2017, 19:30
/ Sono Centrum
Absolventský koncert / Sakura Ito – housle
27.4.2017, 19:30
/ Koncertní sál HF JAMU v Brně
Moonlight Breakfast
27.4.2017, 20:00
/ Kabinet múz
LOLA + SharkaSs / Naděje
27.4.2017, 20:00
/ Club Eleven
Tonya Graves
27.4.2017, 20:00
/ Šelepka
Etno Jaro 2017 / Dálach
27.4.2017, 20:00
/ Stará Pekárna
Smrtislav & Holden
27.4.2017, 20:00
/ Club Fléda
Ukulele Orchestra jako Brno
27.4.2017, 20:30
/ Metro Music Bar
Čarodějáles: 1. den
28.4.2017, 17:00
/ Riviéra
Jarní koncert: Ave Verum Corpus
28.4.2017, 19:00
/ kostel Nanebevzetí Panny Marie (u jezuitů)
Criminal Colection, Rattle Bucket, Call Tracy, Pilot Season
28.4.2017, 19:00
/ Club Eleven
Machu Pichu a Gustavo Rojo
28.4.2017, 19:30
/ Klub Leitnerova
Klavírní koncert
28.4.2017, 19:30
/ Koncertní sál HF JAMU v Brně
Cimbálová muzika Líšňáci
28.4.2017, 19:30
/ DĚLŇÁK Líšeň
Ach Ano - Supercrooo
28.4.2017, 20:00
/ Club Fléda
Saville Row + Awake
28.4.2017, 20:00
/ Melodka
Bonsai č. 3, Mošny
28.4.2017, 20:00
/ Café Práh
Jazz in Ebisu / E Converso
28.4.2017, 20:00
/ Ebisu
Hudba PRAHA ► OvO /// Larsen
28.4.2017, 20:00
/ PRAHA / Fórum pro architekturu a média
H16 Sila Show -Majk Spirit, Otis a Cigo + hosté DMS
28.4.2017, 21:00
/ Sono Centrum
Čarodějáles: 2. den
29.4.2017, 14:00
/ Riviéra
Pražský filmový orchestr
29.4.2017, 19:00
/ Bobycentrum
Blaze Bayley
29.4.2017, 19:30
/ Melodka
Lady Praga
29.4.2017, 20:00
/ Stará Pekárna
Ondřej Havelka a jeho Melody Makers
30.4.2017, 19:00
/ Mahenovo divadlo
Absolventský koncert / Zuzana Vojteššáková – varhany
2.5.2017, 16:30
/ kostel Nanebevzetí Panny Marie (u jezuitů)
Absolventský koncert / Mária Havril’aková – zpěv
2.5.2017, 19:30
/ Koncertní sál HF JAMU v Brně
Absolventský koncert / Adam Sikora – jazzová interpretace (bicí nástroje)
2.5.2017, 19:30
/ Komorní sál HF JAMU v Brně
Hradišťan & Jiří Pavlica
2.5.2017, 20:00
/ Sono Centrum
Absolventský koncert / Anežka Jungová – barokní violoncello
3.5.2017, 17:00
/ Komorní sál HF JAMU v Brně