Události
Absolventský koncert / Lucie Pokorná – klavír
3.5.2017, 19:30
/ Koncertní sál HF JAMU v Brně
Rudy Linka & Miroslav Vitouš
3.5.2017, 20:00
/ Sono Centrum
Jazz Jaro 2017 / Katie Bradley Blues Band (UK/CZ)
3.5.2017, 20:00
/ Stará Pekárna
Pohledy do minulosti
4.5.2017, 10:00
/ Janáčkovo divadlo
Edith Piaf - Milovat k smrti
4.5.2017, 19:00
/ Divadlo Bolka Polívky
Absolventský koncert
4.5.2017, 19:00
/ Koncertní sál Konzervatoře Brno
JazzFestBrno: Chick Corea Trio
4.5.2017, 19:30
/ Bobycentrum
Absolventský koncert / Pavla Marková – klavír
4.5.2017, 19:30
/ Koncertní sál HF JAMU v Brně
Koncert posluchačů Jazzové interpretace HF JAMU
4.5.2017, 19:30
/ Komorní sál HF JAMU v Brně
Pohledy do minulosti
4.5.2017, 19:30
/ Besední dům
Trio Jana Spáleného
4.5.2017, 20:00
/ Stará Pekárna
Lab Jam Session: JFB 2017 #12 (Special Jam Band)
4.5.2017, 22:30
/ Music Lab
Napalm Death / Brujeria / Power Trip / Lock Up / Übergang
5.5.2017, 17:30
/ Club Fléda
My Fair Lady (ze zelňáku)
5.5.2017, 19:00
/ Hudební scéna MDB
Absolventský koncert / Petra Tyrnerová – lesní roh
5.5.2017, 19:30
/ Koncertní sál HF JAMU v Brně
Jazz in Ebisu / Vilém Spilka Quartet
5.5.2017, 20:00
/ Ebisu
Live: nearr (UA)
5.5.2017, 20:00
/ Music Lab
Brněnský majáles
6.5.2017, 12:00
/ Výstaviště Brno
Program:
Tomáš Klus, Marpo, Mandrage, Horkýže Slíže, Rybičky 48, No Name, Jelen, Aneta Langerová, Majk Spirit, Inekafe, Wohnout, UDG, Vypsaná Fixa,Skyline, ATMO Music, Mydy Rabycad, Prago Union,Paulie Garand, Sebastian, Sto zvířat
José Carreras
6.5.2017, 20:00
/ DRFG Arena (Hala Rondo)
Miro Jaroš - Koncert pro (ne)poslušné děti
8.5.2017, 15:00
/ Dělnický dům
Dune Rats (AUS)
8.5.2017, 19:00
/ Club Fléda
Petra Börnerová trio & Besenyei Csaba (CZ/SK/HU)
8.5.2017, 20:00
/ Stará Pekárna
JK Trio a Jakub Doležal Kvartet
8.5.2017, 20:00
/ Metro Music Bar
Wagner Gala Brno
9.5.2017, 18:00
/ Knihovna Jiřího Mahena
Absolventský koncert / Petra Andrlová – varhany
9.5.2017, 19:00
/ kostel Nanebevzetí Panny Marie (u jezuitů)
Absolventský koncert / Martin Adámek – klarinet
9.5.2017, 19:30
/ Koncertní sál HF JAMU v Brně
Interpretace nové hudby II
9.5.2017, 19:30
/ Komorní sál HF JAMU v Brně
Absolventský koncert / Richard Reiprich – klavír
10.5.2017, 16:00
/ Koncertní sál HF JAMU v Brně
Komorní koncert
10.5.2017, 17:00
/ Komorní sál HF JAMU v Brně
RGBW Atom Fragments / Večer multimediální kompozice HF JAMU
10.5.2017, 19:00
/ Divadlo Na Orlí
Absolventský koncert / Barbora Čechová – zpěv
10.5.2017, 19:30
/ Koncertní sál HF JAMU v Brně
Sólista sezony s britskou klasikou
10.5.2017, 19:30
/ Besední dům
Jazz in Ebisu / Alf Carlsson / Jiří Kotača Quartet
10.5.2017, 20:00
/ Ebisu
3. narozeniny Sono Centra: Pražský výběr & brněnský Lidopop
10.5.2017, 20:00
/ Sono Centrum
Jazz Jaro 2017 / Jan Navrátil Trio
10.5.2017, 20:00
/ Stará Pekárna
Bulp + Jimmy Pé
10.5.2017, 20:00
/ Club Fléda
Strength Approach, Invoker, Wildaway
11.5.2017, 19:00
/ Melodka
Noc na Karlštejně
11.5.2017, 19:00
/ Biskupský dvůr
Domov je tam, daleko, daleko, daleko.
11.5.2017, 19:30
/ NESTardantní interiér
Linley, T.: Píseň Mojžíšova
11.5.2017, 19:30
/ Blahoslavův dům
Vojta Kiďák Tomáško
11.5.2017, 19:30
/ Klub Leitnerova
Absolventský koncert / Matej Stašík – klavír
11.5.2017, 19:30
/ Koncertní sál HF JAMU v Brně
Laco Deczi & Celula New York
11.5.2017, 20:00
/ Šelepka
Jáma s hranostajem / Ondřej Soldán trio
11.5.2017, 20:00
/ Stará Pekárna
Monty a Nekapela
11.5.2017, 20:00
/ Café Práh
Perfect Idiots (F)
11.5.2017, 20:30
/ Metro Music Bar