Události
The NEWMOUR Experience
19.5.2017, 20:00
/ Stará Pekárna
Kabinet Loops w/ Stříbrný Rafael
19.5.2017, 20:00
/ Kabinet múz
Souborový workshop renesanční a barokní hudby
20.5.2017, 10:00
/ MusAcad
Porta - Brněnské kolo
20.5.2017, 10:00
/ Café Práh
PonavaFest den 2.
20.5.2017, 14:00
/ Ponava Cafe
Chamber Symphony Orchestr Brno
20.5.2017, 19:00
/ Konvent Milosrdných bratří
Na strunách naděje, běloruská poezie
20.5.2017, 19:00
/ Hrad Špilberk
Armagedon fest 2
20.5.2017, 19:00
/ Melodka
Beseda night - Please The Trees, Acute Dose, Atrey
20.5.2017, 19:00
/ Kabinet múz
Plum Dumplings
20.5.2017, 20:00
/ Stará Pekárna
Wild Tides + Děti mezi reprákama
20.5.2017, 20:00
/ Kabinet múz
Tekashi69 /USA/ & Nobodylisten
20.5.2017, 21:00
/ Club Fléda
PonavaFest den 3.
21.5.2017, 14:00
/ Ponava Cafe
Co poslouchala Grete Tugendhat
21.5.2017, 17:45
/ Vila Löw-Beer
Sóley (IS) & Josi
21.5.2017, 20:00
/ Kabinet múz
Kytarový recitál
22.5.2017, 17:00
/ Komorní sál HF JAMU v Brně
Varhanní koncert
22.5.2017, 18:00
/ Varhanní sál, HF JAMU
Koncert Symfonického orchestru MUNI
22.5.2017, 19:00
/ Aula Pravnické fakulty MU
Večerní hudba pro hoboj
22.5.2017, 19:30
/ Koncertní sál HF JAMU v Brně
Pepsi Free Night: Co To Sakra Je, Lamram Jam, Franz Dürer
22.5.2017, 19:30
/ Melodka
Tommy Genesis (CA/Awful rec)
22.5.2017, 20:30
/ Kabinet múz
Koncert posluchačů
23.5.2017, 17:00
/ Komorní sál HF JAMU v Brně
Svátek smyčců
23.5.2017, 19:30
/ Besední dům
Klavírní recitál
23.5.2017, 19:30
/ Koncertní sál HF JAMU v Brně
Puff Pieces (USA) + support
23.5.2017, 20:00
/ Kabinet múz
Robert Křesťan se skupinou Druhá tráva
24.5.2017, 19:30
/ KD Musilka
Absolventský koncert / Zuzana Barochová, Natsumi Matsuzaki – zpěv
24.5.2017, 19:30
/ Koncertní sál HF JAMU v Brně
Helemese / Jari Rättyä & Käärmekeitto (Finsko)
24.5.2017, 20:00
/ Stará Pekárna
80. Výročí ALFA Pasáže
25.5.2017, 15:00
/ Alfa pasáž
Festival ošklivé hudby 3
25.5.2017, 16:30
/ The Distillery - Social Reactor
Absolventský koncert / Linda Finsterlová – housle
25.5.2017, 17:00
/ Komorní sál HF JAMU v Brně
Bounty, Choroši a Kristína Nídlová
25.5.2017, 19:00
/ Klub Leitnerova
Kinovály - melodie stříbrného plátna
25.5.2017, 19:00
/ Divadlo Na Orlí
Absolventský koncert / Kristýna Znamenáčková – klavír
25.5.2017, 19:30
/ Koncertní sál HF JAMU v Brně
Dura & Blues Groove feat. Fedor Frešo
25.5.2017, 20:00
/ Stará Pekárna
Fallgrapp & Himalayan Dalai Lama
25.5.2017, 20:00
/ Club Fléda
Vilém Spilka Quartet
25.5.2017, 20:00
/ bar U kouřícího králíka
The Hardkiss (UA)
25.5.2017, 20:30
/ Metro Music Bar
Jolly Joker & The Plastic Beatles of the Universe
26.5.2017, 19:30
/ Mersey Music Club
Klavírní recitál
26.5.2017, 19:30
/ Koncertní sál HF JAMU v Brně
The Steepwater Band (USA)
26.5.2017, 20:00
/ Stará Pekárna
Vojtěch Dyk a B-side band
26.5.2017, 20:30
/ HaDivadlo
PÁ7EK vol.4 w/ Pjoni & Čáry Života & Residents
26.5.2017, 22:00
/ Kabinet múz
Sobotní posezení s Rózinkama a HCM Petra Mičky
27.5.2017, 16:00
/ Klub Leitnerova
Tembo fest vol. II.
27.5.2017, 19:30
/ Melodka
Kill The Dandies! & Metronome Blues & Beps’n’Johnnies
27.5.2017, 20:00
/ Kabinet múz
Český filharmonický sbor Brno - sezóna 16/17
28.5.2017, 19:30
/ Besední dům