Události
Late night Jam session Mojmíra Bártka vol.III
14.2.2018, 20:00
/ bar U kouřícího králíka
Agadir: Na strunách naděje, Hyeon Soo Lim
15.2.2018, 18:30
/ Knihovna Jiřího Mahena
Sibiřský Paganini - Tančící housle
15.2.2018, 19:00
/ Společenské centrum Bystrc
Fanfara Transilvania (RO)
15.2.2018, 19:30
/ Metro Music Bar
Největší brněnští šupáci
15.2.2018, 19:30
/ Sál Břetislava Bakaly
Etno Jaro 2018 / Avlija (CZ/SRB)
15.2.2018, 20:00
/ Stará Pekárna
OkeyNight vol.2/ Darewin PTK Psycho Rhyme Zoom Forlife Redzed
16.2.2018, 19:00
/ Melodka
Skrznaskrz
16.2.2018, 19:30
/ Klub Leitnerova
Absolventský koncert / Hana Kostrunková – viola
16.2.2018, 19:30
/ Koncertní sál HF JAMU v Brně
Dub from the ground - 10th session. Special edition.
16.2.2018, 20:00
/ Kabinet múz
Gone Hepsville
16.2.2018, 20:00
/ Stará Pekárna
Martina Trchová & Prune
16.2.2018, 20:00
/ Music Lab
U2 Stay Tribute Band + Pink revival
17.2.2018, 19:30
/ Melodka
Pekař: Dvě duše Tour
17.2.2018, 20:00
/ Club Fléda
Magdaléna Malaníková &The Same Old Story
17.2.2018, 20:00
/ Stará Pekárna
J. S. Bach - Nevšední spojení
17.2.2018, 20:00
/ Rektorát VUT
A – BEAT – 60´s & 70´s rock
17.2.2018, 20:30
/ Metro Music Bar
Gospel Brno choir
18.2.2018, 19:00
/ Café Práh
JazzFestBrno: Brad Mehldau Solo (US)
18.2.2018, 19:30
/ Besední dům
Lab Jam Session: JFB 2018 #2
18.2.2018, 20:00
/ Music Lab
Neil Zaza & band (USA)
18.2.2018, 20:30
/ Metro Music Bar
Ensemble Versus: Zpívané postní rozjímání
19.2.2018, 19:00
/ kostel Svaté Rodiny
Edith, vrabčák z předměstí
19.2.2018, 19:00
/ Mahenovo divadlo
Klavírní recitál
19.2.2018, 19:30
/ Besední dům
Absolventský koncert / Anna Sysová – klarinet
19.2.2018, 19:30
/ Koncertní sál HF JAMU v Brně
The Young Pekáč Mojmíra Bártka
19.2.2018, 20:00
/ Stará Pekárna
Lab Jam Session w/ Marek Kotača trio
19.2.2018, 20:00
/ Music Lab
Petr Šmiřák & Band
19.2.2018, 20:30
/ Metro Music Bar
Koncert posluchačů / Petr Kičinko – fagot, Libor Suchý – klarinet
20.2.2018, 17:00
/ Komorní sál HF JAMU v Brně
Adéla Jonášová
20.2.2018, 19:00
/ Café Práh
Queenie - world Queen tribute band
20.2.2018, 19:30
/ KD Rubín
Absolventský Koncert / David Šimeček – klarinet
20.2.2018, 19:30
/ Koncertní sál HF JAMU v Brně
Jazz Jaro 2018 / The Flash! (PL)
20.2.2018, 20:00
/ Stará Pekárna
Band Pong vol. 5 / HMYZZ vs. Kuležák
20.2.2018, 20:30
/ Metro Music Bar
Pavel Helan
21.2.2018, 19:00
/ KD Rubín
Thomas Anders and Modern Talking band
21.2.2018, 19:00
/ Bobycentrum
Tango Quartetto Re Campo
21.2.2018, 19:00
/ Ponava Cafe
Mladá krev aneb Hudba zblízka 2
21.2.2018, 19:30
/ Besední dům
!Ay, santa Maria!
21.2.2018, 19:30
/ kostel sv. Janů (u minoritů)
Malina Brothers a Katka García
21.2.2018, 19:30
/ KD Musilka
Absolventský koncert / Jan Vávra – flétna
21.2.2018, 19:30
/ Koncertní sál HF JAMU v Brně
Etno Jaro 2018 / Daniel Kahn & The Painted Bird (USA/D)
21.2.2018, 20:00
/ Stará Pekárna
Santamuerte (IT)
21.2.2018, 20:30
/ Metro Music Bar
Tarzan, Ateliér
22.2.2018, 19:00
/ Café Práh
Pavel Fajt & Pavel Koudelka
22.2.2018, 19:30
/ Klub Leitnerova
Absolventský koncert / Tomáš Němec – lesní roh
22.2.2018, 19:30
/ Koncertní sál HF JAMU v Brně