Alternativa
Komorní koncert / Alžbeta Stračinová, Antonina Tyshko – housle
18.10.2017, 19:30
/ Koncertní sál HF JAMU v Brně
Dis Nightmare in Brno
18.10.2017, 20:00
/ Bajkazyl Brno
Etno Brno 2017 / Free Balkan Quintet (CZ/AUS)
18.10.2017, 20:00
/ Stará Pekárna
Ghost of You + support: At Pavillon /AT/
18.10.2017, 20:00
/ Kabinet múz
Funky Chicken
18.10.2017, 20:30
/ Metro Music Bar
Student Fest
18.10.2017, 21:00
/ Club Fléda
Moravský podzim 2017: Rituály
19.10.2017, 19:30
/ evangelický kostel J. A. Komenského (zvaný Červený)
The Sweet /UK/
19.10.2017, 19:30
/ Sono Centrum
Koncert laureátů soutěží 2016/2017
19.10.2017, 19:30
/ Koncertní sál HF JAMU v Brně
Jiří Smrž / Vladimír Čáp
19.10.2017, 20:00
/ Stará Pekárna
Slet bubeníků 2017
19.10.2017, 20:00
/ Kabinet múz
Lada Šimíčková a Ivo Cicvárek, Vláďa Daťka
19.10.2017, 20:00
/ Café Práh
Děsnej pátek
20.10.2017, 14:00
/ Hudební scéna MDB
Nápoj lásky
20.10.2017, 19:00
/ Mahenovo divadlo
Expozice nové hudby: Pounding Ponc – LIVE, 2. polovina
20.10.2017, 19:30
/ Skleněná louka
Parov Stelar - The Burning Spider Tour
20.10.2017, 20:00
/ Výstaviště Brno
U2 Revival Desire
20.10.2017, 20:00
/ Stará Pekárna
Totální nasazení / Vision Days
20.10.2017, 20:00
/ Club Eleven
EIRIK + host Nouzovej východ
20.10.2017, 20:00
/ Café Práh
Swing Laboratory vol. 1 with Django Jet
20.10.2017, 20:00
/ Music Lab
ECHOES: Rone live (FR)
20.10.2017, 21:00
/ Club Fléda
Moravský podzim 2017: Symfonie Sirén
21.10.2017, 19:30
/ Výstaviště Brno
Lady Praga
21.10.2017, 20:00
/ Stará Pekárna
Gulash w/ Has a Shadow (Mex)
21.10.2017, 20:00
/ Kabinet múz
Monolord [SWE] & Conan [UK] & Blues For The Redsun [CZ]
22.10.2017, 18:30
/ Kabinet múz
Šmoldas Nussbaum Anderson trio
22.10.2017, 19:30
/ Metro Music Bar
Hop Trop - nový koncert
23.10.2017, 19:00
/ KD Musilka
Moravský podzim 2017: Tiché písně
23.10.2017, 19:30
/ Vila Tugendhat
Haley Heynderickx with band (USA)
23.10.2017, 20:00
/ Stará Pekárna
Lab Jam Session: Swing
23.10.2017, 20:00
/ Music Lab
Bugge Wesseltoft
24.10.2017, 19:30
/ Besední dům
Jazz Brno 2017 / Buckshot Gala (Francie/USA)
24.10.2017, 20:00
/ Stará Pekárna
minus123minut
24.10.2017, 20:00
/ Club Fléda
Expozice nové hudby: ISHA trio / komorní koncert
25.10.2017, 19:00
/ Besední dům
Koncert laureátů soutěží 2016/2017
25.10.2017, 19:30
/ Koncertní sál HF JAMU v Brně
New Time Orchestra & Hana Holišová
25.10.2017, 19:30
/ KD Rubín
Jiří Stivín - Stivín věčně živý
25.10.2017, 20:00
/ Divadlo Bolka Polívky
Thom Artway
25.10.2017, 20:00
/ Sono Centrum
Etno Brno 2017 / Rí Ra
25.10.2017, 20:00
/ Stará Pekárna
Lesní Zvěř live
25.10.2017, 20:00
/ Music Lab
Shilpa Ray [USA/Northern Spy]
25.10.2017, 20:00
/ Kabinet múz
Ovoce a Lola
25.10.2017, 20:00
/ Club Eleven
Festival ve středu
25.10.2017, 20:00
/ Café Práh
Expozice nové hudby: Moscow Contemporary Music Ensemble / Machinery
25.10.2017, 21:00
/ Besední dům
Pravidla slušného chování v moderní společnosti
26.10.2017, 19:00
/ Reduta
Moravský podzim 2017: Accademia Bizantina - Agitata
26.10.2017, 19:30
/ Besední dům
Koncert laureátů soutěží 2016/2017
26.10.2017, 19:30
/ Koncertní sál HF JAMU v Brně
Robert Křesťan a Druhá tráva
26.10.2017, 19:30
/ KD Rubín
Voxel s Cimbálovkou
26.10.2017, 20:00
/ Club Fléda