Alternativa
Anna's Anchor (Ireland)
3.6.2017, 20:00
/ Stará Pekárna
Lo-Freq w/ Smack (DJ set)
3.6.2017, 21:00
/ Kabinet múz
Concentus Moraviae: Cantar Lontano, Gavino Murgia (soprán saxofon)
4.6.2017, 19:30
/ Dominikánský kostel, Retz
Brněnský varhanní festival: Nešpory
4.6.2017, 19:30
/ evangelický kostel J. A. Komenského (zvaný Červený)
Dead Neck (GB)
4.6.2017, 20:00
/ Club Eleven
Concentus Moraviae: Cantar Lontano + účastníci workshopu
5.6.2017, 19:30
/ Konvent Milosrdných bratří
Concentus Moraviae: Cappella Mariana
5.6.2017, 19:30
/ Rytířský sál, zámek Moravský Krumlov
Houslový recitál / Hiroaki Goto
5.6.2017, 19:30
/ Koncertní sál HF JAMU v Brně
Francouzské melodie a šansony
5.6.2017, 20:00
/ Vila Stiassni
Mozartovy děti 2017: Výchovné koncerty
6.6.2017, 9:00
/ Besední dům
Varhanní koncert / Václav Zeman
6.6.2017, 17:00
/ Varhanní sál, HF JAMU
Concentus Moraviae: Cantar Lontano, Gavino Murgia (soprán saxofon)
6.6.2017, 19:30
/ Slavkov u Brna - kostel Vzkříšení páně
Klavírní koncert
6.6.2017, 19:30
/ Koncertní sál HF JAMU v Brně
Djabe with Steve Hackett (Genesis) and Gulli Briem (Mezzoforte)
6.6.2017, 20:00
/ Sono Centrum
Marek Dusil
6.6.2017, 20:00
/ Music Lab
Frank Zappa Quartet
6.6.2017, 20:00
/ Stará Pekárna
Appaloosa [it]
6.6.2017, 20:00
/ Bajkazyl Brno
Concentus Moraviae: Collegium Marianum, Buchty a loutky
7.6.2017, 19:30
/ Zámecké divadlo, Valtice
Mezičas, Matěj Štrunc a hosté
7.6.2017, 19:30
/ Klub Leitnerova
Klavírní recitál / Andrea Berešová
7.6.2017, 19:30
/ Koncertní sál HF JAMU v Brně
Brněnský varhanní festival
7.6.2017, 19:30
/ kostel Nanebevzetí Panny Marie (u jezuitů)
MužiQ + JustFive
7.6.2017, 20:00
/ Music Lab
Jazz Jaro 2017 / Victoria Klewin Band (UK/CZ)
7.6.2017, 20:00
/ Stará Pekárna
Mozartovy děti 2017: koncert dětských sólistů
8.6.2017, 18:00
/ Besední dům
Vrabčák a anděl
8.6.2017, 18:00
/ Činoherní scéna MDB
Jelen pod širým nebem
8.6.2017, 19:00
/ Hrad Špilberk
Concentus Moraviae: Tenores Góine di Nuoro
8.6.2017, 19:30
/ kostel sv. Jana Křtitele, Kurdějov
Concentus Moraviae: Luca Dordolo, Francesca Lombardi Mazzulli, Riccardo Pisani + Cantar Lontano
8.6.2017, 19:30
/ Knihovna - zámek Náměšť nad Oslavou
Zdeněk Zápeca a Vítězslav Hándl New Jazz Trio
8.6.2017, 19:30
/ Klub Leitnerova
Klavírní recitál / Drahoslav Bango
8.6.2017, 19:30
/ Koncertní sál HF JAMU v Brně
Koncert posluchačů jazzové interpretace HF JAMU
8.6.2017, 19:30
/ Komorní sál HF JAMU v Brně
Cyklus "B" // Brno Contemporary Orchestra
8.6.2017, 19:30
/ Besední dům
Surf Curse (US/Danger Collective) & Persian Flaw & Voodooyoudo
8.6.2017, 20:00
/ Kabinet múz
Animal Farm
8.6.2017, 20:00
/ Stará Pekárna
Concentus Moraviae: Czech Ensemble Baroque
9.6.2017, 19:30
/ Bazilika Nanebevzetí Panny Marie a svatého Mikuláše, Žďár nad Sázavou
Concentus Moraviae: Michel Godard, Guillemette Laurens
9.6.2017, 19:30
/ zámek Mikulov
Sir Anthony & Magic InSpace Band
9.6.2017, 19:30
/ Klub Leitnerova
Klavírní recitál / Miroslav Beinhauer
9.6.2017, 19:30
/ Koncertní sál HF JAMU v Brně
Barb Wire Dolls (GR)
9.6.2017, 20:00
/ Club Eleven
Black Coffee Session - Just For Being/Ctib/Criminal Colection
9.6.2017, 20:00
/ Kabinet múz
Kingsfield
9.6.2017, 20:00
/ Stará Pekárna
Vladimir 518 - Křest Ultra! Ultra!
9.6.2017, 21:00
/ Club Fléda
Ghettofest 2017
10.6.2017, 12:00
/ Káznice
Jesus Christ Superstar
10.6.2017, 14:00
/ Hudební scéna MDB
Glad For Today, We Are The Motion a Jake Loves Space
10.6.2017, 19:00
/ Club Eleven
Concentus Moraviae: Hana Blažíková
10.6.2017, 19:30
/ Kostel svatého Kříže, Velké Meziříčí
KLID 2: The Last King of Poland * Yood * et al.
10.6.2017, 20:00
/ Kabinet múz
Večer s Ellen Alvaréz
10.6.2017, 20:00
/ Stará Pekárna
Concentus Moraviae: Pino de Vittorio, Laboratorio ´600
11.6.2017, 19:30
/ zámek Lysice
Lvmen & Nikander
11.6.2017, 20:00
/ Club Fléda