Události

Přidejte svoji akci
filtr zobrazení
  od:
  do:

Angelika

1.10.2017, 14:00 / Bobycentrum

Hrabě Ory

1.10.2017, 17:00 / Mahenovo divadlo

Bítls

1.10.2017, 19:00 / Hudební scéna MDB

Pátí na světě - křest alba Uniori / host Pjoni

1.10.2017, 20:00 / PRAHA / Fórum pro architekturu a média

Jubilující kvarteto

2.10.2017, 19:30 / Besední dům

Jazz Brno 2017 / Ben Holder & Petr Beneš (UK/CZ)

2.10.2017, 20:00 / Stará Pekárna

Pop In Swing Project

2.10.2017, 20:30 / Metro Music Bar

Vetka (UA)

2.10.2017, 22:00 / Music Lab

Iszek Baraque

3.10.2017, 20:00 / Stará Pekárna

Nvmeri [SK] & Acute Dose & Voodooyoudo

3.10.2017, 20:00 / Kabinet múz

Kieslowski

3.10.2017, 20:30 / Metro Music Bar

Bachův varhanní podzim: Hans Fagius

4.10.2017, 19:00 / kostel Nanebevzetí Panny Marie (u jezuitů)

VUS Ondráš: Božská flétna

4.10.2017, 19:00 / Sono Centrum

Zimní cesta

4.10.2017, 19:30 / Besední dům

Etno Brno 2017 / Anatoli

4.10.2017, 20:00 / Stará Pekárna

Kontrolla

4.10.2017, 20:30 / Metro Music Bar

Student Electro Swing

4.10.2017, 22:00 / Club Fléda

Moravský podzim 2017: Vexation

5.10.2017, 15:00 / Besední dům

Synkopy 61

5.10.2017, 19:00 / Šelepka

Desmod (SK)

5.10.2017, 20:00 / Sono Centrum

Budoár staré dámy / Cermaque

5.10.2017, 20:00 / Stará Pekárna

Ventolin & guests

5.10.2017, 20:00 / Kabinet múz

Zuzana Mikulcová Band

5.10.2017, 22:00 / Music Lab

Moravský podzim 2017: Ve jménu ®evoluce

6.10.2017, 19:00 / Kulturní centrum Babylon

Spící krasavice

6.10.2017, 19:00 / Mahenovo divadlo

Purpendicular & Saville Row

6.10.2017, 20:00 / Sono Centrum

Smola a Hrušky a Funky Ship

6.10.2017, 20:00 / Club Eleven

BULP, Jimmy Pé, Whithe

6.10.2017, 21:00 / Music Lab

Redukce w/ Takaaki Itoh [JPN] & Loktibrada [SK]

6.10.2017, 22:00 / Kabinet múz

Mýdlový princ

7.10.2017, 14:00 / Bobycentrum

Metropolitan Opera: Live in HD: Norma

7.10.2017, 18:45 / Univerzitní kampus - sportovní hala FSpS MU

Moravský podzim 2017: Goldbergovy variace

7.10.2017, 19:00 / Besední dům

Master´s Hammer + Umbrtka

7.10.2017, 19:00 / Club Fléda

Billow & Pandoo & Kruhy

7.10.2017, 19:30 / Kabinet múz

VeHiBa

7.10.2017, 20:00 / Stará Pekárna

Covers for Lovers a Civilní obrana

7.10.2017, 20:00 / Club Eleven

XIII. století

7.10.2017, 20:30 / Metro Music Bar

Electro Swing Fever

7.10.2017, 21:00 / Sono Centrum

Moravský podzim 2017: Scarlati: Cage: Sonatas

8.10.2017, 16:00 / Besední dům

Marie Rottrová se skupinou Neřež

8.10.2017, 19:00 / Mahenovo divadlo

Marta Kubišová – Naposledy

8.10.2017, 19:30 / Sono Centrum

Mike Parker's Meta 4 (USA/PL)

8.10.2017, 20:00 / Alterna

Trubkový recitál / Simon Desbruslais (Velká Británie)

9.10.2017, 19:30 / Koncertní sál HF JAMU v Brně

The Fireballs

9.10.2017, 20:30 / Metro Music Bar

Paradise Lost / Pallbearer / Sinistro

10.10.2017, 18:30 / Club Fléda