Události
Vanguard/Embrace the Darkness/Notion Deep/Arilade
22.2.2018, 19:30
/ Melodka
Cembaloparáda / Urszula Bartkiewicz a Barbara M. Willi
22.2.2018, 19:30
/ Konvent Milosrdných bratří
Jazz Jaro 2018 / Benson Mc Glashan Trio (CAN/UA/CZ)
22.2.2018, 20:00
/ Stará Pekárna
Absolventský koncert / Aneta Pelcová – violoncello
23.2.2018, 19:30
/ Koncertní sál HF JAMU v Brně
Kulturní úderka / Aivn's Naked Trio
23.2.2018, 20:00
/ Stará Tkalcovna
Yzomandias x Dark Polo Gang (IT) x Nik Tendo - Milion+ x 777
23.2.2018, 21:00
/ Club Fléda
O kouzelné mošně
24.2.2018, 10:30
/ Besední dům
Metropolitan Opera: Live in HD: Bohéma
24.2.2018, 18:15
/ Univerzitní Kino Scala
Přenos z Metropolitní opery v New Yorku: Giacomo Puccini: LA BOHÈME
24.2.2018, 18:15
/ Reduta
One Tribe Night 3: Last Tribe Night
24.2.2018, 18:30
/ Melodka
Ost+front (DE) - Reptil (DE) - Dornenkönig (DE) - Amandas Nadel (AT)
24.2.2018, 19:00
/ Club Fléda
Vladimír Václavek v Ponavě
24.2.2018, 19:00
/ Ponava Cafe
The Animals and Friends (UK)
24.2.2018, 19:30
/ Sono Centrum
Neřvi mi do ucha + Leto
24.2.2018, 19:30
/ Klub Leitnerova
Michal Pavlíček a Načeva akusticky
24.2.2018, 20:00
/ Mersey Music Club
The Jumper Cables
24.2.2018, 20:00
/ Stará Pekárna
Kryštof - JenomPísničkyTour 2018
25.2.2018, 15:00
/ Mahenovo divadlo
Koncert z písní Jiřího Bulise: Hodinku na Štědrý den
25.2.2018, 15:30
/ Divadlo Na Orlí
Pískomil se vrací
25.2.2018, 16:00
/ Melodka
Glen Hansard
25.2.2018, 20:00
/ Sono Centrum
Úlfur Úlfur (ISL) & Stříbrný Rafael
25.2.2018, 20:00
/ Kabinet múz
Absolventský koncert / Zdeňka Hanzliková – flétna
26.2.2018, 19:30
/ Koncertní sál HF JAMU v Brně
Absolventský koncert / Jakub Kačic – jazzová interpretace (bicí nástroje)
26.2.2018, 19:30
/ Komorní sál HF JAMU v Brně
Pepsi Free Night: The Sideshows, Trystero, Over Memories
26.2.2018, 19:30
/ Melodka
Lab Jam Session w/ Metheny & Haden project
26.2.2018, 20:00
/ Music Lab
Pavel Zlámal & PQ
26.2.2018, 20:30
/ Metro Music Bar
Ivo Cicvárek, Marcel Kříž
27.2.2018, 19:00
/ Café Práh
Uri Caine & Dave Douglas
27.2.2018, 19:30
/ Besední dům
Absolventský koncert / Michael Robotka, Pavel Slivka – zpěv
27.2.2018, 19:30
/ Koncertní sál HF JAMU v Brně
Waco Jesus, Cliteater, Deathbed Confession, Bleed The Victim
27.2.2018, 19:30
/ Melodka
Death by Stereo (USA)
27.2.2018, 20:00
/ Club Eleven
Jazz Jaro 2018 / Valér Miko Trio & Sisa Fehér, j. h. (SK)
27.2.2018, 20:00
/ Stará Pekárna
Fields of Grain
27.2.2018, 20:00
/ Music Lab
Band Pong vol. 6 / Feel the Void vs. Touchwood
27.2.2018, 20:30
/ Metro Music Bar
SLZA - Holomráz tour 2018
28.2.2018, 19:00
/ Hala Vodova
Absolventský koncert / Jan Osička, Matěj Šíbl – trombon
28.2.2018, 19:30
/ Koncertní sál HF JAMU v Brně
Lenka Dusilová & Baromantika
28.2.2018, 20:00
/ Club Fléda
Etno Jaro 2018 / Urband
28.2.2018, 20:00
/ Stará Pekárna
Dušan Vitázek
28.2.2018, 20:30
/ Metro Music Bar
Lidové písně
1.3.2018, 10:00
/ Besední dům
Perfect time
1.3.2018, 19:00
/ Café Práh
Risk It, Slab Strike, First Brawl, Unified Move
1.3.2018, 19:30
/ Melodka
Absolventský koncert / Radim Zezulka – klarinet
1.3.2018, 19:30
/ Koncertní sál HF JAMU v Brně
Lidové písně
1.3.2018, 19:30
/ Besední dům