Události
Paradise Lost / Pallbearer / Sinistro
10.10.2017, 18:30
/ Club Fléda
Cristián Gutiérrez / Baroko v jihoamerických rytmech
10.10.2017, 19:30
/ Konvent Milosrdných bratří
Jazz Brno 2017 / Michael Mayo Quartet (USA/CZ)
10.10.2017, 20:00
/ Stará Pekárna
The Ills [SK] & Metronome Blues [NZ/CZ] & Kannout [CZ]
10.10.2017, 20:00
/ Kabinet múz
Distant Bells - Pink Floyd tribute
10.10.2017, 20:30
/ Metro Music Bar
Moravský podzim 2017: Vítězství nad Sluncem
11.10.2017, 17:00
/ Divadlo Na Orlí
Koncert v Redutě
11.10.2017, 19:00
/ Reduta
Moravský podzim 2017: Musica Invictissima
11.10.2017, 19:30
/ evangelický kostel J. A. Komenského (zvaný Červený)
Expozice nové hudby: Cornelius Cardew: Treatise
11.10.2017, 19:30
/ Besední dům
Fórum nové hudby
11.10.2017, 19:30
/ Koncertní sál HF JAMU v Brně
Etno Brno 2017 / Tubabu
11.10.2017, 20:00
/ Stará Pekárna
Tvivler [DK] & Dukes of Vattenhål [CZ]
11.10.2017, 20:00
/ Kabinet múz
Agadir uvádí... Olga Nytrová
12.10.2017, 18:00
/ Mahenův památník / Knihovna Jiřího Mahena v Brně
Karel Plíhal
12.10.2017, 19:30
/ KD Musilka
Karel Plíhal
12.10.2017, 19:30
/ KD Musilka
Mirai a Poetika
12.10.2017, 20:00
/ Metro Music Bar
Divine Attraction
12.10.2017, 20:00
/ Club Eleven
Děti mezi reprákama - Prázdniny (křest alba v Brně)
13.10.2017, 19:00
/ PRAHA / Fórum pro architekturu a média
Expozice nové hudby: Pounding Ponc – LIVE, 1. polovina
13.10.2017, 19:30
/ Skleněná louka
The Divorced Daddies / Nulová šance
13.10.2017, 19:30
/ Stará Pekárna
The Glass Onion
13.10.2017, 19:30
/ KD Musilka
Moravský podzim 2017 dětem: Kirana
14.10.2017, 15:00
/ Divadlo Na Orlí
Black Uganda Choir
14.10.2017, 18:00
/ Café Práh
Čert a Káča
14.10.2017, 18:00
/ Mahenovo divadlo
Metropolitan Opera: Live in HD: Kouzelná flétna
14.10.2017, 18:45
/ Univerzitní Kino Scala
Přenos z Metropolitní opery v New Yorku: W. A. Mozart: KOUZELNÁ FLÉTNA
14.10.2017, 18:45
/ Reduta
Hrnem Brnem #10
14.10.2017, 19:00
/ Metro Music Bar
Tady To Máš / Křest cd Krajiny diamantov
14.10.2017, 20:00
/ Stará Pekárna
Moravský podzim 2017: Pocta futuristické opeře
15.10.2017, 19:00
/ Divadlo Na Orlí
Bachův varhanní podzim: BaRock Quartet
15.10.2017, 19:00
/ Reduta
Franz Suppé: Grosse instrumentál Messe
15.10.2017, 19:30
/ Besední dům
Vlasta Redl a Malá parta
15.10.2017, 19:30
/ KD Musilka
Florian Hoefner Group
15.10.2017, 20:00
/ Alterna
Moravský podzim 2017: Ensemble Berlin Prag
16.10.2017, 19:30
/ Besední dům
Al Di Meola
16.10.2017, 20:00
/ Sono Centrum
Prvni posledni tour 2017: Gazdina roba / D.U.B. music
16.10.2017, 20:00
/ Stará Pekárna
DRAIN GANG [SWE] Bladee, Ecco2k, Thaiboy Digital, Whitearmor
16.10.2017, 20:00
/ Kabinet múz
Ondřej Štveráček QUARTET feat. Gene Jackson
16.10.2017, 20:30
/ Metro Music Bar
S. Capricornus: Jubilus Bernhardi
17.10.2017, 19:30
/ kostel sv. Janů (u minoritů)
Tomáš Kočko & Orchestr & dechová sekce Kočkovjanka
17.10.2017, 20:00
/ Sono Centrum
Jazz Brno 2017 / Aga Derlak Trio (Polsko)
17.10.2017, 20:00
/ Stará Pekárna
Martina Trchová & Kupodivu
17.10.2017, 20:00
/ Music Lab
Majority Rule [USA]
17.10.2017, 20:00
/ Kabinet múz
Moor Mother (US)
17.10.2017, 20:00
/ PRAHA / Fórum pro architekturu a média
Circus Problem
17.10.2017, 20:30
/ Metro Music Bar
Petra Janů
18.10.2017, 19:30
/ Sono Centrum