Panský dvůr - Turistické centrum Veselska / Veselí nad Moravou

Přidejte svoji akci
filtr zobrazení
  od:
  do:

Krok za oponu

1.10.2018, 11:00 / KD Musilka

Spamalot

1.10.2018, 19:00 / Hudební scéna MDB

Jazz Brno 2018 / Steve Clarke Trio (USA/D)

1.10.2018, 20:00 / Stará Pekárna

Princess Chelsea (NZ) & Never Sol

1.10.2018, 20:00 / Club Fléda

Jan Smigmator & friends “GERSHWIN 120”

1.10.2018, 20:00 / Metro Music Bar

Part Chimp /uk/ & Petrol Girls /uk/

1.10.2018, 20:00 / Kabinet múz

The Rasmus

2.10.2018, 18:30 / Sono Centrum

The Young Pekáč Mojmíra Bártka

2.10.2018, 20:00 / Stará Pekárna

Krajina (mé) duše

2.10.2018, 20:00 / Vila Tugendhat

Děsnej pátek

3.10.2018, 18:00 / Hudební scéna MDB

Bachův vahranní podzm: Julian Gembalski (PL)

3.10.2018, 19:00 / kostel Nanebevzetí Panny Marie (u jezuitů)

Peter Korman Quartet (SK/CZ)

3.10.2018, 19:00 / Ponava Cafe

Islaja (FIN)

3.10.2018, 19:30 / Klub Leitnerova

VII. ročník dne hudby ve vile Tugendhat

3.10.2018, 19:30 / Vila Tugendhat

Etno Brno 2018 / Rí Ra

3.10.2018, 20:00 / Stará Pekárna

Shaikh Quartet

3.10.2018, 20:00 / Music Lab

Koddn & Panenské Plameny & Guilty Echoes

3.10.2018, 20:00 / Kabinet múz

Jazz Groove Brno: Vojtěch Dyk & B-Side Band & more

3.10.2018, 20:00 / Metro Music Bar

The Madmen - Uriah Heep revival

4.10.2018, 20:00 / Šelepka

Taneční gala souboru Bílá holubice

5.10.2018, 19:00 / Sono Centrum

Václav Neckář & Bacily

5.10.2018, 19:00 / Semilasso

Nápoj lásky

5.10.2018, 19:00 / Mahenovo divadlo

The Glass Onion

5.10.2018, 19:30 / KD Musilka

Laura a její tygři

5.10.2018, 20:00 / Stará Pekárna

A jdeme do houslí!

6.10.2018, 10:30 / Besední dům

Chris Norman

6.10.2018, 19:30 / DRFG Arena (Hala Rondo)

Rolling Stones Revival Band Brno - unplugged

6.10.2018, 20:00 / Stará Pekárna

Iron Maiden revival Brno

6.10.2018, 20:00 / Metro Music Bar

Negative Gemini (US)

6.10.2018, 20:00 / Kabinet múz

Královopolka

7.10.2018, 14:00 / Semilasso

Spící krasavice

7.10.2018, 17:00 / Mahenovo divadlo

Zahajovací koncert

7.10.2018, 19:30 / Besední dům

Marie Rottrová se skupinou Neřež

8.10.2018, 19:00 / Mahenovo divadlo

Jazz Brno 2018 / Muff

9.10.2018, 20:00 / Stará Pekárna

The Grand Buffet

9.10.2018, 20:00 / Music Lab

WWW Neurobeat

9.10.2018, 20:00 / Club Fléda

Händel v Itálii

10.10.2018, 19:30 / Konvent Milosrdných bratří

Paris_monster

10.10.2018, 20:00 / Music Lab

Etno Brno 2018 / Anatoli (CZ/GR)

10.10.2018, 20:00 / Stará Pekárna

Lake Malawi

10.10.2018, 20:00 / U Palečka

Agadir: Na strunách naděje, Serhij Dzjuba

11.10.2018, 18:30 / Knihovna Jiřího Mahena

Bachův vahranní podzm: Irena Chřibková

11.10.2018, 19:00 / Kostel Sv. Tomáše

Così fan tutte

11.10.2018, 19:00 / Mahenovo divadlo

První republika mezi námi / Roman Hoza, Barbara Maria Willi

11.10.2018, 19:30 / Konvent Milosrdných bratří

Jiří Schmitzer

11.10.2018, 19:30 / Klub Leitnerova

Epydemye

11.10.2018, 19:30 / KD Musilka