Nádvoří staré radnice

Přidejte svoji akci
filtr zobrazení
  od:
  do:

Starobrněnské hudební slavnosti: Bratři Ebenové

30.11.-1, 0:00 / bazilika Nanebevzetí Panny Marie na Starém Brně, Mendlovo náměstí

Opera na Špilberku: Polská krev

16.1.2016, 17:00 / Hrad Špilberk

Noc na Karlštejně

24.6.2016, 20:30 / Biskupský dvůr

My Fair Lady (ze Zelňáku)

29.6.2016, 20:30 / Biskupský dvůr

Čert a Káča

10.12.2016, 19:00 / Mahenovo divadlo

La Gioconda

4.2.2017, 19:00 / Hrad Špilberk

Děti ráje

8.4.2017, 14:00 / Bobycentrum

Opera na Špilberku / La traviata

14.6.2017, 21:00 / nádvoří hradu Špilberk

Brněnské kolo

16.6.2017, 20:30 / Biskupský dvůr

Opera na Špilberku / Nabucco

21.6.2017, 21:00 / nádvoří hradu Špilberk

Děsnej pátek

20.10.2017, 14:00 / Hudební scéna MDB

Představ si...

9.3.2018, 14:00 / Hudební scéna MDB

Kocour v botách

23.3.2018, 19:00 / Reduta

Così fan tutte

18.5.2018, 19:00 / Mahenovo divadlo

Amadeus MozArt

23.5.2018, 19:00 / Reduta

Dance Brno: Amadeus MozArt

23.5.2018, 19:00 / Reduta

RE:PUBLIKA - festivalová stage

26.5.2018, 14:00 / Výstaviště Brno

Brněnský varhanní festival

30.5.2018, 19:30 / kostel Nanebevzetí Panny Marie (u jezuitů)

Concentus Moraviae: PKF – Prague Philharmonia Marko Ivanović

1.6.2018, 19:00 / Bystřice nad Pernštejnem - Kulturní dům

Illegato bez obalu

1.6.2018, 19:00 / ArtBar Druhý Pád

Vendeta w/ Ed Rush

1.6.2018, 21:00 / Club Fléda

Klavírní recitál Radka Bagara

3.6.2018, 16:00 / Koncertní sál Konzervatoře Brno

Slavnostní koncert / Mozartovy děti

3.6.2018, 17:00 / Kulturní centrum Babylon

Dance Brno: Cendrillon (Popelka)

3.6.2018, 19:00 / Výstaviště Brno

Concentus Moraviae: Leonard Bernstein

3.6.2018, 19:30 / Kino Boskovice

Michael Malarkey (USA)

4.6.2018, 19:00 / Club Fléda

Concentus Moraviae: Ensemble Odd Size

4.6.2018, 19:30 / kostel Nanebevzetí Panny Marie Ivančice

Swing Kong Dance Orchestra

5.6.2018, 19:30 / Klub Leitnerova

Jazz Jaro 2018 / Hoochie Coochie Band

5.6.2018, 20:00 / Stará Pekárna

Dance Brno: Doctor Zhivago

6.6.2018, 19:00 / Výstaviště Brno

Finský barok I doprovodný program Bienále Brno

6.6.2018, 20:00 / Místodržitelský palác

Martin Kurc a Zuzana Gamboa

6.6.2018, 20:00 / Metro Music Bar

Poesía de ritmo

6.6.2018, 20:30 / Music Lab

Concentus Moraviae: Zdeněk Král / klavír

7.6.2018, 19:30 / Amande Wine Wellness Hotel

The Drinkers Rustical Jazz

7.6.2018, 19:30 / bar U kouřícího králíka

Kalle

7.6.2018, 19:30 / Klub Leitnerova

Nosláva

7.6.2018, 20:00 / Café Práh

Vasilův Rubáš

7.6.2018, 20:00 / Stará Pekárna

Macho Boys / Aliusterra

7.6.2018, 20:30 / Kabinet múz

Marius Petipa – 200 let

8.6.2018, 16:30 / Divadlo Barka

Zpívání s Javorníkem

8.6.2018, 19:00 / Dělnický dům Jamborova

Bedofem

8.6.2018, 19:00 / Ponava Cafe

Concentus Moraviae: Alexander Balanescu, Ada Milea

8.6.2018, 19:30 / Žďár nad Sázavou - Městské divadlo

Ghettofest 2018

9.6.2018, 15:00 / Káznice