Komorní
Recitál Richarda Nováka
25.2.2019, 19:00
/ Konvent Milosrdných bratří
Absolventský koncert / Daniel Kéry – kytara
25.2.2019, 19:30
/ Koncertní sál HF JAMU v Brně
Absolventský koncert / Čeněk Kraut – jazzová interpretace (klavír)
25.2.2019, 19:30
/ Komorní sál HF JAMU v Brně
Absolventský koncert / Jan Šmíd – fagot
26.2.2019, 19:30
/ Koncertní sál HF JAMU v Brně
Jazz Jaro 2019 / Heda Quartet
26.2.2019, 20:00
/ Stará Pekárna
Koncert posluchačů
27.2.2019, 17:00
/ Komorní sál HF JAMU v Brně
Dáša Voňková
27.2.2019, 19:00
/ Klub Leitnerova
Gypsy Swing Jam
27.2.2019, 19:00
/ Ponava Cafe
Mladá krev aneb hudba z blízka
27.2.2019, 19:30
/ Besední dům
Klavírní recitál / Iveta Lederová
27.2.2019, 19:30
/ Koncertní sál HF JAMU v Brně
Etno Jaro 2019 / Kumbalu
27.2.2019, 20:00
/ Stará Pekárna
Pavel Čadek, Michal Horák
27.2.2019, 20:00
/ Café Práh
The Australian Pink Floyd Show
27.2.2019, 20:00
/ DRFG Arena (Hala Rondo)
Gaia Mesiah
27.2.2019, 20:00
/ Club Fléda
Vzpomínka na Oldu Veselého
28.2.2019, 19:00
/ Semilasso
Sun Araw (US)
28.2.2019, 19:00
/ Klub Leitnerova
Absolventský koncert / Martina Jasanská – housle
28.2.2019, 19:30
/ Koncertní sál HF JAMU v Brně
Miloš Meier – Drumming Syndrome Tour 2019
28.2.2019, 20:00
/ Metro Music Bar
Tichá Dohoda
28.2.2019, 20:00
/ Kabinet múz
Něco si přej
28.2.2019, 20:00
/ Stará Pekárna
Viktorie Černíková
28.2.2019, 20:00
/ Ponava Cafe
Polská krev
1.3.2019, 19:00
/ Janáčkovo divadlo
Absolventský koncert / Eli Our – zpěv
1.3.2019, 19:30
/ Koncertní sál HF JAMU v Brně
Nová Tančírna ve Staré Pekárně
1.3.2019, 20:00
/ Stará Pekárna
Bloody ROOTS Horrorcore
1.3.2019, 20:00
/ Melodka
Chris Vern DJ set with live trumpet
1.3.2019, 20:00
/ Metro Music Bar
Music Fusion - Shivanam Live
1.3.2019, 20:00
/ Kabinet múz
KB Band Academy Tour
2.3.2019, 18:30
/ Melodka
Sunny Side, The Jumper Cables
2.3.2019, 20:00
/ Stará Pekárna
Paul Kalkbrenner
2.3.2019, 20:00
/ Bobycentrum
Country bál Wénovi Kidi
2.3.2019, 20:00
/ Dělnický dům Jamborova
Lord Of The Dance – Dangerous Games 2019
2.3.2019, 20:00
/ DRFG Arena (Hala Rondo)
Marcus Revolta
2.3.2019, 20:00
/ Metro Music Bar
Vision Days a Uliczny Opryszek
2.3.2019, 20:00
/ Club Eleven
Benefiční koncert Police Symphony Orchestra
3.3.2019, 17:00
/ Semilasso
Vrcholy komorní hudby
3.3.2019, 19:30
/ Besední dům
Infected Rain, Dust In Mind, Klogr, Up!Great
3.3.2019, 20:00
/ Melodka
Bacha není nikdy dost...
4.3.2019, 17:00
/ Komorní sál HF JAMU v Brně
Absolventský koncert / Patricie Šmídová, Radek Vavřín – lesní roh
4.3.2019, 19:30
/ Koncertní sál HF JAMU v Brně
Kuba Wiecek Trio
4.3.2019, 20:00
/ Stará Pekárna
Absolventský koncert / Mariia Mikhailova – flétna
5.3.2019, 19:30
/ Koncertní sál HF JAMU v Brně
The big 20
5.3.2019, 20:00
/ Metro Music Bar
Petr Kurečka & Adéla Václavová, Peter "Petiar" Lachký
5.3.2019, 20:00
/ Café Práh
The Oscillation (UK) + Manon Meurt
5.3.2019, 20:00
/ Kabinet múz