Události

Přidejte svoji akci
filtr zobrazení
  od:
  do:

Bobby Mcferrin & Gimme 5

2.5.2019, 20:00 / Sono Centrum

Natalika

2.5.2019, 20:00 / Metro Music Bar

Useless ID / Krang / Jirka Drtil

5.5.2019, 20:00 / Club Eleven

Heterofón Pavla Zlámala

7.5.2019, 20:00 / Music Lab

Minor Issues - Pdch & Obraz

7.5.2019, 20:00 / Kabinet múz

Sue Von Hal

8.5.2019, 20:00 / Music Lab

Bloodsucking Zombies from Outer Space

8.5.2019, 20:00 / Club Eleven

Housewives (UK)

8.5.2019, 20:30 / Kabinet múz

Nikola Mucha + Xavier Baumaxa

9.5.2019, 20:00 / Metro Music Bar

Pleasure Portable & The Shanny

10.5.2019, 19:00 / Music Lab

Rest & DJ Herby

10.5.2019, 20:00 / Club Fléda

Glen Hansard

11.5.2019, 20:00 / Sono Centrum

Fórum nové hudby

12.5.2019, 19:00 / Divadlo Na Orlí

V jednom chudém království

13.5.2019, 19:30 / Stará Pekárna

Acoustic Fields / Zorya

14.5.2019, 20:00 / Stará Pekárna

The Tap Tap - benefiční koncert

15.5.2019, 20:00 / Club Fléda

Gwalarn

16.5.2019, 20:00 / Stará Pekárna

2. Narozeniny Scholy Artist

17.5.2019, 18:00 / Schola Artist

HVOB

17.5.2019, 20:00 / Club Fléda

Cheap Thrills #4

17.5.2019, 20:00 / Kabinet múz

Monkey Business

18.5.2019, 20:00 / Club Fléda

Ultrazvuk (Vec & Tono S.) & Supa & Dj Škrupo

18.5.2019, 20:00 / Kabinet múz

Nauzea Orchestra ft. Nikola Mucha / Plum Dumplings

18.5.2019, 20:00 / Stará Pekárna

Němé filmy s živou hudbou Tomáše Vtípila

18.5.2019, 20:45 / Univerzitní Kino Scala

Minor Issues W/ Sun Drugs & Shakaali

20.5.2019, 20:00 / Kabinet múz

Dura & Blues Groove

20.5.2019, 20:00 / Stará Pekárna

Ro(c)kování Jiřího Černého

21.5.2019, 19:30 / Klub Leitnerova

The Black City (It)

24.5.2019, 20:00 / Stará Pekárna

Radimec & Old Horses + hosté

25.5.2019, 20:00 / Metro Music Bar

Hugo Race And The Fatalists

25.5.2019, 20:00 / Kabinet múz

Franz Dürer & Aldabra

28.5.2019, 20:00 / Metro Music Bar

Will Johns Trio (UK/CZ)

28.5.2019, 20:00 / Stará Pekárna

Brněnsko tančí a zpívá

29.5.2019, 17:00 / Dominikánské náměstí

Agadir uvádí... Peter Mišák: Rút

29.5.2019, 19:00 / Sbor Páně

Black Uganda Choir

29.5.2019, 19:30 / Klub Leitnerova

Mario Bakuna & Edmundo Carneiro

29.5.2019, 20:00 / Metro Music Bar

Madhouse Express + The Ribs

29.5.2019, 20:00 / Kabinet múz

Post-hudba & Billow

30.5.2019, 20:00 / Kabinet múz

Kafka Band: Amerika

30.5.2019, 20:30 / Club Fléda

Smack

31.5.2019, 21:00 / Club Fléda

Limonádový Joe aneb koňská opera

2.6.2019, 19:00 / Bezbariérové divadlo Barka

Concentus Moraviae: Alfred Brendel

7.6.2019, 18:00 / Koncertní sál HF JAMU v Brně

Kapitán Demo

7.6.2019, 19:00 / nádvoří hradu Špilberk

Viva "Lalala" Republika

7.6.2019, 19:00 / Hudební scéna MDB

The Creepshow + The Rocket Dogz

11.6.2019, 18:00 / Zahrada pod hradbami, park Špilberk