Události

Přidejte svoji akci
filtr zobrazení
  od:
  do:

The Animals And Friends (UK)

1.2.2019, 19:30 / Sono Centrum

Cruci-Fiction / Redzed / RNZ

1.2.2019, 21:00 / Club Fléda

Baro Chandel & The Oxx & Shishi (LTV)

2.2.2019, 20:00 / Kabinet múz

Backsight

2.2.2019, 20:00 / Stará Pekárna

Jazz Jaro 2019 / Mike Ross Blues Band (UK/CZ)

5.2.2019, 20:00 / Stará Pekárna

Animal Farm – křest alba Years

7.2.2019, 20:00 / Metro Music Bar

Rocky Eagles After, The Seniors

8.2.2019, 19:30 / KD Musilka

Please The Trees + Kurisutaru + Čau Česko

8.2.2019, 20:00 / Kabinet múz

Kulturní úderka

8.2.2019, 20:00 / Stará Pekárna

Thalia Zedek Band (Us) + Oswaldovi

11.2.2019, 20:00 / Kabinet múz

Fresh Meat / Rabbit Riot

11.2.2019, 20:00 / Stará Pekárna

Algiers (US) & Piernikowski (PL)

15.2.2019, 20:00 / Kabinet múz

Jethro Tull Revival – Cimrmanovo torzo

16.2.2019, 20:00 / Metro Music Bar

Jazz Jaro 2019 / Bianca Rose Trio (UK/CZ), Avocado

17.2.2019, 20:00 / Stará Pekárna

Waykopp (FR)

20.2.2019, 20:00 / Metro Music Bar

Majerovy Brzdové Tabulky

21.2.2019, 19:30 / Klub Leitnerova

Ekström kvartett

21.2.2019, 20:00 / Stará Pekárna

The Dire Straits Experience

21.2.2019, 20:00 / Bobycentrum

Band of Heysek

22.2.2019, 20:00 / Stará Pekárna

Laibach (SLO)

23.2.2019, 19:00 / Club Fléda

Budoár staré dámy

23.2.2019, 20:00 / Stará Pekárna

The Australian Pink Floyd Show

27.2.2019, 20:00 / DRFG Arena (Hala Rondo)

Gaia Mesiah

27.2.2019, 20:00 / Club Fléda

Čankišou

27.2.2019, 20:00 / ArtBar Druhý Pád

Vzpomínka na Oldu Veselého

28.2.2019, 19:00 / Semilasso

Sun Araw (US)

28.2.2019, 19:00 / Klub Leitnerova

Tichá Dohoda

28.2.2019, 20:00 / Kabinet múz

Něco si přej

28.2.2019, 20:00 / Stará Pekárna

Nová Tančírna ve Staré Pekárně

1.3.2019, 20:00 / Stará Pekárna

KB Band Academy Tour

2.3.2019, 18:30 / Melodka

Wohnout

2.3.2019, 20:00 / Sono Centrum

Sunny Side, The Jumper Cables

2.3.2019, 20:00 / Stará Pekárna

Vision Days a Uliczny Opryszek

2.3.2019, 20:00 / Club Eleven

The big 20

5.3.2019, 20:00 / Metro Music Bar

Robert Křesťan & Druhá Tráva

7.3.2019, 20:00 / Metro Music Bar

Second End + The Pant

7.3.2019, 20:00 / Melodka

Within Destruction tour 2019

8.3.2019, 18:00 / Melodka

Slim Cubi + Lucky Hill

8.3.2019, 19:00 / ArtBar Druhý Pád

ECHT!

8.3.2019, 20:00 / Stará Pekárna

Vzpomínka na Mejlu

9.3.2019, 20:00 / Metro Music Bar

Prague Cello Quartet

10.3.2019, 19:00 / Sono Centrum

Listolet

11.3.2019, 20:00 / Stará Pekárna

Jazz Jaro 2019 / Matt Long Trio (UK)

12.3.2019, 20:00 / Stará Pekárna

Poslední Fried Ace

13.3.2019, 19:00 / Melodka