Třebíč - Národní dům

Přidejte svoji akci
filtr zobrazení
  od:
  do:

Sněhurka a sedm trpaslíků

1.2.2019, 18:00 / Hudební scéna MDB

Cabaret

1.2.2019, 19:00 / Divadlo Na Orlí

The Animals And Friends (UK)

1.2.2019, 19:30 / Sono Centrum

Absolventský koncert / Tomáš Kraus – klarinet

1.2.2019, 19:30 / Koncertní sál HF JAMU v Brně

Tafrob

1.2.2019, 20:00 / Kabinet múz

Yo Soy Indigo

1.2.2019, 20:00 / Stará Pekárna

Cruci-Fiction / Redzed / RNZ

1.2.2019, 21:00 / Club Fléda

Don Carlos

2.2.2019, 19:00 / Janáčkovo divadlo

Robbie Williams Revival + Bryan Adams GetUp

2.2.2019, 20:00 / Metro Music Bar

Baro Chandel & The Oxx & Shishi (LTV)

2.2.2019, 20:00 / Kabinet múz

Backsight

2.2.2019, 20:00 / Stará Pekárna

Varhanní koncert

4.2.2019, 17:00 / Varhanní sál, HF JAMU

Pasión De Buena Vista

4.2.2019, 19:00 / Sono Centrum

Anna Kareninová

4.2.2019, 19:00 / Divadlo Na Orlí

Absolventský koncert / Dennis Schneiderka – housle

4.2.2019, 19:30 / Koncertní sál HF JAMU v Brně

Lab Jam Session #179 - Funky/Soul

4.2.2019, 20:00 / Music Lab

Papageno hraje na kouzelnou flétnu

5.2.2019, 10:00 / Reduta

Výroční koncert Gloria Brunensis

5.2.2019, 19:00 / Konvent Milosrdných bratří

Koncert posluchačů

5.2.2019, 19:30 / Komorní sál HF JAMU v Brně

Pěvecký večer

5.2.2019, 19:30 / Koncertní sál HF JAMU v Brně

Jazz Jaro 2019 / Mike Ross Blues Band (UK/CZ)

5.2.2019, 20:00 / Stará Pekárna

Perfect Time

5.2.2019, 20:00 / Café Práh

Fagotový recitál

6.2.2019, 19:30 / Koncertní sál HF JAMU v Brně

Vladivojna La Chia & 4trio

6.2.2019, 20:00 / Kabinet múz

Etno Jaro 2019 / Avlija (CZ/SRB)

6.2.2019, 20:00 / Stará Pekárna

Pěvecký večer

7.2.2019, 19:30 / Koncertní sál HF JAMU v Brně

Flamenco: Lucía Ruibal, La Libu, La Rubia

7.2.2019, 19:30 / Sokolský stadion

Animal Farm – křest alba Years

7.2.2019, 20:00 / Metro Music Bar

Modrovousův Hrad / Očekávání

8.2.2019, 19:00 / Janáčkovo divadlo

Rocky Eagles After, The Seniors

8.2.2019, 19:30 / KD Musilka

Klavírní koncert

8.2.2019, 19:30 / Koncertní sál HF JAMU v Brně

Please The Trees + Kurisutaru + Čau Česko

8.2.2019, 20:00 / Kabinet múz

Kulturní úderka

8.2.2019, 20:00 / Stará Pekárna

Galakoncert - Charity Awards Gala

9.2.2019, 17:00 / Mahenovo divadlo

IAMX (UK)

9.2.2019, 19:00 / Club Fléda

The Celtic Social Club

9.2.2019, 19:00 / Janáčkovo divadlo

Modré Hory

9.2.2019, 21:00 / Music Lab

Pocta Vivaldimu

10.2.2019, 19:30 / Besední dům

Koncert posluchačů

11.2.2019, 17:00 / Komorní sál HF JAMU v Brně

Klavírní koncert

11.2.2019, 19:30 / Koncertní sál HF JAMU v Brně

Thalia Zedek Band (Us) + Oswaldovi

11.2.2019, 20:00 / Kabinet múz

Fresh Meat / Rabbit Riot

11.2.2019, 20:00 / Stará Pekárna

Absolventský koncert / Martin Thuma – trubka

12.2.2019, 19:30 / Koncertní sál HF JAMU v Brně

Vök (ISL) + Guests

12.2.2019, 20:00 / Kabinet múz

Made in USA

13.2.2019, 19:00 / Janáčkovo divadlo

Absolventský koncert / Martin Kanaloš – klarinet

13.2.2019, 19:30 / Koncertní sál HF JAMU v Brně

As One / PercussionEscu

13.2.2019, 19:30 / Klenbový sál (hudební fakulta JAMU)

Etno Jaro 2019 / Der Šenster Gob

13.2.2019, 20:00 / Stará Pekárna