Události
Alejandro Soto Lacoste duo (Chile) + Marta Töpferová
27.4.2019, 20:00
/ Music Lab
David Vysloužil & Acoustic Irish
27.4.2019, 20:00
/ Stará Pekárna
Balkan Boys
29.4.2019, 20:00
/ Stará Pekárna
Etno Jaro 2019 / Dálach
30.4.2019, 20:00
/ Metro Music Bar
Bobby Mcferrin & Gimme 5
2.5.2019, 20:00
/ Sono Centrum
Clubbers Die Younger Vol. 38 - Accessory (D), Pulse (A)
3.5.2019, 20:00
/ Kabinet múz
The Varukers / Kohout plaší smrt / Just War
3.5.2019, 20:00
/ Club Eleven
Useless ID / Krang / Jirka Drtil
5.5.2019, 20:00
/ Club Eleven
Heterofón Pavla Zlámala
7.5.2019, 20:00
/ Music Lab
Minor Issues - Pdch & Obraz
7.5.2019, 20:00
/ Kabinet múz
Sue Von Hal
8.5.2019, 20:00
/ Music Lab
Bloodsucking Zombies from Outer Space
8.5.2019, 20:00
/ Club Eleven
Housewives (UK)
8.5.2019, 20:30
/ Kabinet múz
Katedra kompozice, dirigování a operní režie Hudební fakulty JAMU
9.5.2019, 18:00
/ Divadlo Na Orlí
Nikola Mucha + Xavier Baumaxa
9.5.2019, 20:00
/ Metro Music Bar
Pleasure Portable & The Shanny
10.5.2019, 19:00
/ Music Lab
Rest & DJ Herby
10.5.2019, 20:00
/ Club Fléda
Little People (UK), Sun Glitters (LUX), Rome In Reverse (DK)
10.5.2019, 20:00
/ Kabinet múz
Glen Hansard
11.5.2019, 20:00
/ Sono Centrum
Fórum nové hudby
12.5.2019, 19:00
/ Divadlo Na Orlí
V jednom chudém království
13.5.2019, 19:30
/ Stará Pekárna
Acoustic Fields / Zorya
14.5.2019, 20:00
/ Stará Pekárna
The Tap Tap - benefiční koncert
15.5.2019, 20:00
/ Club Fléda
2. Narozeniny Scholy Artist
17.5.2019, 18:00
/ Schola Artist
Cheap Thrills #4
17.5.2019, 20:00
/ Kabinet múz
Monkey Business
18.5.2019, 20:00
/ Club Fléda
Ultrazvuk (Vec & Tono S.) & Supa & Dj Škrupo
18.5.2019, 20:00
/ Kabinet múz
Nauzea Orchestra ft. Nikola Mucha / Plum Dumplings
18.5.2019, 20:00
/ Stará Pekárna
Němé filmy s živou hudbou Tomáše Vtípila
18.5.2019, 20:45
/ Univerzitní Kino Scala
Minor Issues W/ Sun Drugs & Shakaali
20.5.2019, 20:00
/ Kabinet múz
Dura & Blues Groove
20.5.2019, 20:00
/ Stará Pekárna
Ro(c)kování Jiřího Černého
21.5.2019, 19:30
/ Klub Leitnerova
The Black City (It)
24.5.2019, 20:00
/ Stará Pekárna
Radimec & Old Horses + hosté
25.5.2019, 20:00
/ Metro Music Bar
Hugo Race And The Fatalists
25.5.2019, 20:00
/ Kabinet múz
Franz Dürer & Aldabra
28.5.2019, 20:00
/ Metro Music Bar
Will Johns Trio (UK/CZ)
28.5.2019, 20:00
/ Stará Pekárna
Brněnsko tančí a zpívá
29.5.2019, 17:00
/ Dominikánské náměstí
Agadir uvádí... Peter Mišák: Rút
29.5.2019, 19:00
/ Sbor Páně
Black Uganda Choir
29.5.2019, 19:30
/ Klub Leitnerova
Mario Bakuna & Edmundo Carneiro
29.5.2019, 20:00
/ Metro Music Bar
Madhouse Express + The Ribs
29.5.2019, 20:00
/ Kabinet múz
Post-hudba & Billow
30.5.2019, 20:00
/ Kabinet múz
Kafka Band: Amerika
30.5.2019, 20:30
/ Club Fléda
Lydia Lunch & Big Sexy Noise (USA) + Cardio Radio + The Wilderness
31.5.2019, 20:00
/ Kabinet múz
Limonádový Joe aneb koňská opera
2.6.2019, 19:00
/ Bezbariérové divadlo Barka