Události

Přidejte svoji akci
filtr zobrazení
  od:
  do:

Pavel Klvaňa

30.11.-1, 0:00 / Klub Leitnerova

Sněhurka a sedm trpaslíků

1.6.2020, 18:00 / Janáčkovo divadlo

Jazz jaro 2020: Band of Heysek

2.6.2020, 20:00 / Stará Pekárna

Hoffmannovy povídky

3.6.2020, 19:00 / Janáčkovo divadlo

Big Sandy & The Fly Rite Boys

3.6.2020, 19:30 / Stará Pekárna

D.Y.K.

3.6.2020, 20:00 / Sono Centrum

Stromboli

4.6.2020, 19:00 / Mahenovo divadlo

DJ Marys

4.6.2020, 19:00 / Kabinet múz

Mincing Fury + Space Hamster

5.6.2020, 19:30 / Melodka

Fresh Minute

5.6.2020, 20:00 / Divadlo Husa na provázku

O statečném kováři

5.6.2020, 20:30 / Biskupský dvůr

Koncert Baletní školy I. V. Psoty

7.6.2020, 18:00 / Janáčkovo divadlo

Koncert Baletní školy I. V. Psoty

7.6.2020, 18:00 / Janáčkovo divadlo

Iva Bittová & Antonín Fajt

7.6.2020, 20:00 / Divadlo Husa na provázku

Amelie Siba (křest alba) + Dukla + Laokoon

9.6.2020, 20:00 / Kabinet múz

Jazz jaro 2020: Steven Santoro Quartet

9.6.2020, 20:00 / Stará Pekárna

Bare Escape

10.6.2020, 19:00 / Kabinet múz

sKat

10.6.2020, 20:00 / Stará Pekárna

Anna K

11.6.2020, 18:00 / Letní terasa, Brno – Hrad Špilberk

Bco v Brně, aneb finále sezóny

11.6.2020, 19:30 / Konvent Milosrdných bratří

Vilém Spilka Quartet

11.6.2020, 19:30 / Sono Centrum

Malalata Daytime

12.6.2020, 18:00 / Kavárna Trojka

Drom + Tengri (křest alba)

12.6.2020, 20:00 / Kabinet múz

A-beat

12.6.2020, 20:00 / Stará Pekárna

P/\ST - live / stream | Na skladě

13.6.2020, 18:00 / Kabinet múz

Punky Reggae Party

13.6.2020, 18:00 / Kabinet múz

Golden Delicious

13.6.2020, 20:00 / Divadlo Husa na provázku

Tom Jegr & Gang

13.6.2020, 20:00 / Stará Pekárna

Patrik Kee + En.Dru

15.6.2020, 20:00 / Divadlo Husa na provázku

Květy

15.6.2020, 20:00 / Stará Pekárna

Vox imaginis: Sedm slov

16.6.2020, 0:00 / Barokní sál Místodržitelského paláce

DJ Rubenz

16.6.2020, 18:00 / Kabinet múz

Bacha na Mozarta / Bach: Kantáty

16.6.2020, 19:30 / katedrála svatých Petra a Pavla

Clay Batt alias IFC

16.6.2020, 20:00 / Music Lab

Dvořák, Davies, Orchestr…a Vy

17.6.2020, 18:00 / Besední dům

Benefiční koncert Ukulele Troublemakers

17.6.2020, 19:00 / nádvoří Staré radnice

Chief Bromden (křest alba) + Sinks

17.6.2020, 20:00 / Kabinet múz

Dorota Barová

17.6.2020, 20:00 / Stará Pekárna

Kocour v botách

18.6.2020, 11:00 / Reduta

Mňága a Žďorp v Letním kině na Špilberku

18.6.2020, 18:00 / Letní terasa, Brno – Hrad Špilberk

Ghost of You + 1flfsoap + Čau Česko

18.6.2020, 20:00 / Sono Centrum

HaChucpa

18.6.2020, 20:00 / Divadlo Husa na provázku

Gospel Of The Future & Kandar & Orban

18.6.2020, 20:00 / Kabinet múz

Etno Jaro 2020 / Dálach

18.6.2020, 20:00 / Stará Pekárna

Punt Guns

18.6.2020, 20:30 / Music Lab

Idea + support DJs: Inphy + MC Gey

19.6.2020, 18:00 / Kabinet múz