Události

Přidejte svoji akci
filtr zobrazení
  od:
  do:

Aneta Langerová

8.4.2019, 20:00 / Sono Centrum

Richie Ramone

8.4.2019, 20:00 / Club Eleven

Kontrabasový recitál / Miroslav Tomeček

9.4.2019, 17:00 / Komorní sál HF JAMU v Brně

Absolventský koncert / Ondřej Líňa, Linda Kunclová – zpěv

9.4.2019, 19:30 / Koncertní sál HF JAMU v Brně

Ypres (RU) + Wowod (RU) + Somnus Aeternus (CZ)

9.4.2019, 20:00 / Kabinet múz

Koncert s Alicí Rajnohovou: Hindemith, Novák, Rautavaara, Schnittke

9.4.2019, 20:00 / Konvent Milosrdných bratří

Jazz Jaro 2019 / Tom Smith Quartet (UK/CZ)

9.4.2019, 20:00 / Stará Pekárna

Absolventský koncert / Elena Pokorná – cembalo, kladívkový klavír

10.4.2019, 17:00 / Komorní sál HF JAMU v Brně

Rusalka

10.4.2019, 19:00 / Janáčkovo divadlo

Offline!

10.4.2019, 19:00 / Divadlo Na Orlí

Bítls

10.4.2019, 19:00 / Hudební scéna MDB

Koncert posluchačů / Kateřina Sedlářová – housle

10.4.2019, 19:30 / Koncertní sál HF JAMU v Brně

Mýty a legendy

10.4.2019, 19:30 / Moravská Galerie (budova UMPRUM)

Markéta Veselá

10.4.2019, 20:00 / Music Lab

Band Pong semifinale vol. 2

10.4.2019, 20:00 / Metro Music Bar

Etno Jaro 2019 / Bran

10.4.2019, 20:00 / Stará Pekárna

Absolventský koncert / Petr Kičinko – fagot

11.4.2019, 17:00 / Komorní sál HF JAMU v Brně

Agadir: Na strunách naděje, Serhij Žadan

11.4.2019, 18:30 / Knihovna Jiřího Mahena

Nerez & Lucia

11.4.2019, 19:00 / Semilasso

Labutí jezero

11.4.2019, 19:00 / Mahenovo divadlo

Absolventský koncert / Jana Dvořáková – zpěv

11.4.2019, 19:30 / Koncertní sál HF JAMU v Brně

Jan Hrubý trio

11.4.2019, 19:30 / Klub Leitnerova

Tublatanka & Citron

11.4.2019, 20:00 / Sono Centrum

The.Switch tour Btfl15y, host Sunset Trail

11.4.2019, 20:00 / Club Fléda

Adrian T. Bell + Tea Jay Ivo

11.4.2019, 20:00 / Kabinet múz

Django Jet Spécial

11.4.2019, 20:00 / Šelepka

Papageno hraje na kouzelnou flétnu

12.4.2019, 11:00 / Reduta

Večer legend 17

12.4.2019, 18:00 / Semilasso

Absolventský koncert / Dalibor Vinklar – tuba

12.4.2019, 18:30 / Koncertní sál HF JAMU v Brně

VEES

12.4.2019, 19:30 / Klub Leitnerova

Houba a Supertesla a Vysoké Napětí

12.4.2019, 20:00 / Club Eleven

The Herbaliser live

12.4.2019, 20:00 / Club Fléda

Gronkjor

12.4.2019, 20:00 / Stará Pekárna

Bonjour Brno: Molow (Rennes / FR)

12.4.2019, 20:00 / Místodržitelský palác

Vivaldianno - Reloaded

12.4.2019, 20:00 / Hala Vodova

Javorník

13.4.2019, 19:00 / Dělnický dům Jamborova

Slobodná Európa

13.4.2019, 20:00 / Club Eleven

Kaltenecker-Marko (Hu)

13.4.2019, 20:00 / Stará Pekárna

Big Mountain (USA) & The Atavists

13.4.2019, 20:00 / Sono Centrum

Awattar

13.4.2019, 22:00 / Watt

Tanec na dosah ruky

14.4.2019, 16:30 / Bezbariérové divadlo Barka

Velikonoční festival duchovní hudby: Nova et vetera

14.4.2019, 19:00 / katedrála svatých Petra a Pavla

Vladimír Mišík & ETC s hosty

14.4.2019, 19:00 / Mahenovo divadlo

Koncert zahraničních hostů

15.4.2019, 16:00 / Koncertní sál HF JAMU v Brně