Události

Přidejte svoji akci
filtr zobrazení
  od:
  do:

Nikander & Five Seconds To Leave & Tosiro

13.5.2019, 20:00 / Kabinet múz

Koncert vokálních skupin SŠPZ

14.5.2019, 19:00 / Metro Music Bar

Recitál Rusko-Rusko

14.5.2019, 19:00 / Konvent Milosrdných bratří

Varhanní recitál

14.5.2019, 19:30 / Besední dům

Klavírní recitál - Eliška Vomáčková

14.5.2019, 19:30 / Koncertní sál HF JAMU v Brně

Michal Prokop & Framus Five

14.5.2019, 20:00 / Sono Centrum

Acoustic Fields / Zorya

14.5.2019, 20:00 / Stará Pekárna

Absolventský koncert / Peter Loydl – duchovní hudba

15.5.2019, 19:00 / katedrála svatých Petra a Pavla

Absolventský koncert / Kamil El-Ahmadieh – klavír

15.5.2019, 19:30 / Koncertní sál HF JAMU v Brně

Absolventský koncert / Vít Beneš – jazzová interpretace (kytara)

15.5.2019, 19:30 / Komorní sál HF JAMU v Brně

First Circle (DE)

15.5.2019, 20:00 / Music Lab

The Tap Tap - benefiční koncert

15.5.2019, 20:00 / Club Fléda

The Underground Youth (Uk) + Vellocet Roll

15.5.2019, 20:30 / Kabinet múz

Koncert barokní a klasicistní komorní hry

16.5.2019, 17:00 / Komorní sál HF JAMU v Brně

Absolventský koncert / Pavel Těšík – klavír

16.5.2019, 19:30 / Koncertní sál HF JAMU v Brně

Absolventský koncert / Vojtěch Uhlík – jazzová interpretace (klavír)

16.5.2019, 19:30 / Klenbový sál (hudební fakulta JAMU)

Náhodné zákonitosti

16.5.2019, 19:30 / Besední dům

Náhodné zákonitosti / FBD II

16.5.2019, 19:30 / Besední dům

Mig 21 + Michal Hrůza

16.5.2019, 20:00 / nádvoří hradu Špilberk

Ondra Škoch (ex Chinaski)

16.5.2019, 20:00 / Metro Music Bar

MIG 21 & Michal Hrůza

16.5.2019, 20:00 / nádvoří hradu Špilberk

Gwalarn

16.5.2019, 20:00 / Stará Pekárna

2. Narozeniny Scholy Artist

17.5.2019, 18:00 / Schola Artist

Kontrabasový recitál - Yannick Adams Kroon

17.5.2019, 19:30 / Koncertní sál HF JAMU v Brně

Absolventský koncert / Jan Pospíšil – jazzová interpretace (saxofon)

17.5.2019, 19:30 / Klenbový sál (hudební fakulta JAMU)

Doors Revival Band Brno

17.5.2019, 20:00 / Metro Music Bar

HVOB

17.5.2019, 20:00 / Club Fléda

Cheap Thrills #4

17.5.2019, 20:00 / Kabinet múz

U2 Revival Desire

17.5.2019, 20:00 / Stará Pekárna

Čert a Káča

18.5.2019, 17:00 / Mahenovo divadlo

Monkey Business

18.5.2019, 20:00 / Club Fléda

Ultrazvuk (Vec & Tono S.) & Supa & Dj Škrupo

18.5.2019, 20:00 / Kabinet múz

Nauzea Orchestra ft. Nikola Mucha / Plum Dumplings

18.5.2019, 20:00 / Stará Pekárna

Němé filmy s živou hudbou Tomáše Vtípila

18.5.2019, 20:45 / Univerzitní Kino Scala

Královopolka

19.5.2019, 16:00 / Semilasso

Horečka sobotní noci

19.5.2019, 19:00 / Hudební scéna MDB

Varhanní koncert - Markéta Prokopovičová

20.5.2019, 17:00 / Varhanní sál, HF JAMU

Ewa Farna

20.5.2019, 19:30 / Mahenovo divadlo

Klavírní recitál - Alžběta Traxmandlová

20.5.2019, 19:30 / Koncertní sál HF JAMU v Brně

Minor Issues W/ Sun Drugs & Shakaali

20.5.2019, 20:00 / Kabinet múz

Dura & Blues Groove

20.5.2019, 20:00 / Stará Pekárna

Klavírní recitál - Petr Zapletal

21.5.2019, 19:30 / Koncertní sál HF JAMU v Brně

Kytarový koncert - Pablo Cabré Plasencia

21.5.2019, 19:30 / Komorní sál HF JAMU v Brně

Ro(c)kování Jiřího Černého

21.5.2019, 19:30 / Klub Leitnerova