Události
Lvcas Dope - F4r4on Tour
4.1.2020, 21:00
/ Club Fléda
Zapadlo/Beneš/Sikora (The Zbs)
8.1.2020, 20:00
/ Music Lab
Marian Friedl, Sabrina Pasičnyk: Beskydská odysea
9.1.2020, 19:00
/ Ponava Cafe
Sensey x SKiNNY Barber
10.1.2020, 20:00
/ Club Fléda
Tomáš Palucha + Rutka Laskier + Host
11.1.2020, 20:00
/ Kabinet múz
Samey (xyz Tour)
17.1.2020, 20:00
/ Kabinet múz
ASTRYD Live [UK] + guests
18.1.2020, 21:00
/ Music Lab
Cheap Thrills - Girl Power
24.1.2020, 20:00
/ Kabinet múz
Valná hromada 2020
25.1.2020, 19:00
/ ArtBar Druhý Pád
Kabinet Holičů
29.1.2020, 20:00
/ Kabinet múz
25. Reprezentační Ples Filharmonie Brno
1.2.2020, 19:00
/ Besední dům
Zuzana Mikulcová
1.2.2020, 20:30
/ Music Lab
Pavel Šporcl Gipsy Fire, Host: Vojtěch Szabó
2.2.2020, 20:00
/ Sono Centrum
Lab Jam session #215: Dark Electronic Jazz with Massimo Silverio
3.2.2020, 20:00
/ Music Lab
Jozef van Wissem
5.2.2020, 20:00
/ Hvězdárna a planetárium Brno
Nayla Yenquis Group - Brazilian Music
5.2.2020, 20:00
/ Music Lab
The Young Pekáč
5.2.2020, 20:30
/ Metro Music Bar
Atmo Music + Live Band
6.2.2020, 20:30
/ Metro Music Bar
Jiří Suchý a Jitka Molavcová
11.2.2020, 20:00
/ Sono Centrum
Hrubá Hudba (Křest)
12.2.2020, 20:30
/ Kabinet múz
Agadir: Na strunách naděje, Fernando Báez
13.2.2020, 18:30
/ Knihovna Jiřího Mahena
Guilty Echoes (Křest) & Fvtvre & Small Town Life
13.2.2020, 20:00
/ Kabinet múz
Prago union live
13.2.2020, 21:00
/ Club Fléda
30 let Indies
14.2.2020, 16:30
/ Sono Centrum
Vanessa + Dj Draven Crow
14.2.2020, 20:30
/ Kabinet múz
Komponovaný večer Tiché volání
15.2.2020, 19:30
/ Music Lab
Lab Jam session #217: Funky with Midnight Cowboys
17.2.2020, 20:00
/ Music Lab
Gaea (P) + Kolona
17.2.2020, 20:00
/ Kabinet múz
Jam Session w/ Red Bird Instruments
18.2.2020, 19:00
/ Kabinet múz
Ben Railway Robey & Band(UK)
19.2.2020, 20:30
/ Metro Music Bar
Ach Ano III křest
21.2.2020, 21:00
/ Club Fléda
Pushteek Fest Vol. 2
22.2.2020, 17:00
/ Kabinet múz
Bob Marley tribute
22.2.2020, 21:00
/ Music Lab
Loopers & Plastik Funk
22.2.2020, 21:00
/ Club Fléda
Pojď se mnou do světa - písně Jiřího Bulise tlumočené do českého znakového jazyka
25.2.2020, 19:00
/ Divadlo Na Orlí
Mirror Ensemble
25.2.2020, 20:00
/ Music Lab
James Harries & Band
25.2.2020, 20:00
/ Kabinet múz
Katarzia s kapelou + Vōx (USA)
27.2.2020, 20:00
/ Kabinet múz
Masterclass / Lucienne Renaudin Vary - Trubka
28.2.2020, 10:00
/ Besední dům
Blues dance party with live band
28.2.2020, 20:00
/ Music Lab
Trvale udržitelné Koule
28.2.2020, 20:00
/ bar U kouřícího králíka
Cheap Thrills - Past + Fvck_kvlt + Edúv Syn + Sekvoye
28.2.2020, 20:30
/ Kabinet múz
Sono Swing Gala II.
29.2.2020, 20:00
/ Sono Centrum
SIMA / Bombím tour
29.2.2020, 20:00
/ Club Fléda
In the beginning there was a rhythm
3.3.2020, 17:00
/ Komorní sál HF JAMU v Brně
Dagmar Pecková zpívá písně Kurta Weilla
4.3.2020, 20:00
/ Sono Centrum
Maok & Mitsch - Cesta do nitra
5.3.2020, 19:00
/ Dělnický dům Jamborova
AFFETTO - výroční benefiční koncert pro Ligu vozíčkářů
6.3.2020, 19:00
/ Bezbariérové divadlo Barka