Události

Přidejte svoji akci
filtr zobrazení
  od:
  do:

Gentlemen’s Club + SKRZNASKRZ

11.10.2019, 19:30 / Klub Leitnerova

Znouzectnost

11.10.2019, 19:30 / KD Musilka

Nils Landgren Funk Unit (SWE) / Groove Brno

11.10.2019, 20:00 / Metro Music Bar

Idea: Tempo / MC Gey: RλP-LIFE 2

11.10.2019, 20:00 / Club Fléda

Groove Brno: Nils Landgren Funk Unit (SWE)

11.10.2019, 20:00 / Metro Music Bar

Versailles / Moravský podzim

12.10.2019, 19:00 / Besední dům

Jan Blomqvist & Band

12.10.2019, 20:00 / Club Fléda

Ust For Being + Worldhood + Empty Hall Of Fame

12.10.2019, 20:00 / Kabinet múz

Agata Kulis

12.10.2019, 20:00 / Music Lab

Darjeeling (GER)

12.10.2019, 20:00 / Music Lab

Enable a Permanent Risk

12.10.2019, 20:00 / Club Eleven

Weinberg 100 – II / Moravský podzim

13.10.2019, 19:00 / Besední dům

Uměnovědný biograf / Peter Eötvös / Moravský podzim

14.10.2019, 14:00 / Univerzitní Kino Scala

Uměnovědný biograf / Peter Eötvös / Moravský podzim

14.10.2019, 14:00 / Univerzitní Kino Scala

Tanec slunce / Moravský podzim

14.10.2019, 19:00 / Mahenovo divadlo

Absolventský koncert / Petr Kičinko – fagot

14.10.2019, 19:30 / Koncertní sál HF JAMU v Brně

Koncert Katedry jazzové interpretace HF JAMU Fabio Delvo – Roots (2019)

14.10.2019, 19:30 / Koncertní sál HF JAMU v Brně

Drip-fed (USA) + Slow Jams (D)

14.10.2019, 20:00 / Kabinet múz

Kocour v botách

15.10.2019, 11:00 / Reduta

Fórum nové hudby

16.10.2019, 17:00 / Koncertní sál HF JAMU v Brně

E Converso

16.10.2019, 19:00 / Ponava Cafe

J.A.R.

16.10.2019, 19:00 / Club Fléda

Bacha na Mozarta / Musikalische Exequien

16.10.2019, 19:30 / kostel sv. Michala

Medicine Boy (JAR) + Kittchen + Billow

16.10.2019, 20:00 / Kabinet múz

Trilobeat & Her Memories

16.10.2019, 20:00 / Music Lab

Vanessa Mae

16.10.2019, 20:00 / DRFG Arena (Hala Rondo)

Absolventský koncert / Marcela Jelínková – klavír

17.10.2019, 17:00 / Komorní sál HF JAMU v Brně

Lazebník sevillský

17.10.2019, 19:00 / Mahenovo divadlo

Už jsme doma

17.10.2019, 20:00 / Kabinet múz

The JAR feat. Kirill Yakovlev

17.10.2019, 20:00 / Music Lab

Mamma Mia!

18.10.2019, 14:00 / Hudební scéna MDB

Dálach

18.10.2019, 19:00 / Café Práh

Dálach – Eoghan O'Reilly – Démáirt

18.10.2019, 19:00 / Café Práh

Bajadéra

18.10.2019, 19:00 / Janáčkovo divadlo

The Glass Onion

18.10.2019, 19:30 / KD Musilka

Candish

18.10.2019, 19:30 / bar U kouřícího králíka

Martin Matys x Kenny Rough

18.10.2019, 20:00 / Music Lab

Fosco Alma

18.10.2019, 20:00 / Club Eleven

DJ Hell

18.10.2019, 21:00 / Club Fléda

Red Mode Fest

19.10.2019, 16:00 / Kabinet múz

The Mražák

19.10.2019, 19:00 / Klub Leitnerova

First smile: Filmová gleeshow

20.10.2019, 15:00 / Divadlo Na Orlí

Komorní koncert

20.10.2019, 19:00 / Besední dům

Koncert posluchačů

21.10.2019, 19:30 / Koncertní sál HF JAMU v Brně