Události

Přidejte svoji akci
filtr zobrazení
  od:
  do:

Ólafur Arnalds

19.11.2019, 20:00 / Sono Centrum

Maze

19.11.2019, 20:00 / Music Lab

Krok za oponu

20.11.2019, 11:00 / Janáčkovo divadlo

Předpremiérové kukátko: Růžový kavalír

20.11.2019, 17:00 / Janáčkovo divadlo

Born in

20.11.2019, 19:00 / Music Lab

Volání větru

20.11.2019, 19:00 / KD Musilka

Rusalka

20.11.2019, 19:00 / Janáčkovo divadlo

Představ si...

20.11.2019, 19:00 / Hudební scéna MDB

Bacha na Mozarta / Mozart & Mozart

20.11.2019, 19:30 / katedrála svatých Petra a Pavla

Fórum nové hudby / Setkávání nové hudby Plus 2019

20.11.2019, 19:30 / Koncertní sál HF JAMU v Brně

Kalle + Samana (Uk)

20.11.2019, 20:00 / Kabinet múz

Velvet Club Revolution

20.11.2019, 20:00 / Metro Music Bar

Chinaski

21.11.2019, 19:00 / DRFG Arena (Hala Rondo)

Moravští skladatelé k jubileu brněnské konzervatoře

21.11.2019, 19:00 / Koncertní sál Konzervatoře Brno

Big Music / Isha Trio / Expozice nové hudby

21.11.2019, 19:00 / Besední dům

Bajadéra

21.11.2019, 19:00 / Janáčkovo divadlo

Mirek Kemel s kapelou

21.11.2019, 19:30 / Klub Leitnerova

Turbo a Kern

21.11.2019, 19:30 / Sono Centrum

Zoči Voči, Náhodný Výběr, Madam Royal

21.11.2019, 20:00 / Club Eleven

DESmod

21.11.2019, 20:00 / Club Fléda

Honza Křížek & kapela, support: Kuležák

21.11.2019, 20:00 / Metro Music Bar

Thom Artway & Band + Vera Jonas

21.11.2019, 20:00 / Kavárna Trojka

Agadir uvádí... Stanislav Kubín

22.11.2019, 18:00 / Sbor Betanie

Big Music / Trio Helix / Expozice nové hudby

22.11.2019, 19:00 / Besední dům

One night of Elvis

22.11.2019, 19:30 / Sono Centrum

The Desperate Mind

22.11.2019, 20:00 / Club Eleven

Krabat

22.11.2019, 20:00 / Metro Music Bar

Skety

22.11.2019, 21:00 / Music Lab

Big Brno / Expozice nové hudby

22.11.2019, 21:00 / Besední dům

Brno Open / Expozice nové hudby

23.11.2019, 15:00 / Káznice

Vilém Spilka Quartet

23.11.2019, 18:00 / Klub Leitnerova

Bítls

23.11.2019, 19:00 / Hudební scéna MDB

Zkouška Lásky (La Pietra Del Paragone)

23.11.2019, 19:00 / Divadlo Na Orlí

Lišákův memoriál No. 3

23.11.2019, 19:30 / Klub Leitnerova

Fallgrapp (SK) / Groove Brno

23.11.2019, 20:00 / Metro Music Bar

Skamparas a Peshata a Ganstaska koncert

23.11.2019, 20:00 / Club Eleven

Ach ano

23.11.2019, 20:00 / Club Fléda

Scent

23.11.2019, 21:00 / Music Lab

Kocour v botách

24.11.2019, 15:00 / Reduta

Karel Kohaut - Sinfonie

24.11.2019, 17:00 / Stará radnice, křišťálový sál

Lúčnica

24.11.2019, 18:00 / Janáčkovo divadlo

Big Atlas / Expozice nové hudby

24.11.2019, 19:00 / Dům umění města Brna

Hana Zagorová a Petr Rezek

24.11.2019, 19:30 / Sono Centrum

Fågelle (Swe)

24.11.2019, 20:00 / Kabinet múz

Kadebostany

24.11.2019, 20:00 / Club Fléda

Vlasta Redl s kapelou

25.11.2019, 19:00 / Mahenovo divadlo

Laco Deczi & Celula New York

25.11.2019, 20:00 / Sono Centrum

AC/DC Tribute Show

26.11.2019, 19:00 / Bobycentrum

Absolventský koncert / Kryštof Neduchal – trubka

26.11.2019, 19:00 / kostel Nanebevzetí Panny Marie (u jezuitů)