Události

Přidejte svoji akci
filtr zobrazení
  od:
  do:

Limonádový Joe aneb koňská opera

2.6.2019, 19:00 / Bezbariérové divadlo Barka

Brněnsko tančí a zpívá

3.6.2019, 17:00 / Dominikánské náměstí

Jazz Jaro 2019 / Hoochie Coochie Band

4.6.2019, 20:00 / Stará Pekárna

Hrozně a Kingsfield

5.6.2019, 19:00 / Ponava Cafe

Band Pong Grand Finale

5.6.2019, 20:00 / Metro Music Bar

Bezefšeho

6.6.2019, 19:30 / Klub Leitnerova

Void Vision (USA) + Smetana

6.6.2019, 20:00 / Kabinet múz

Luboš Andršt & Energit

6.6.2019, 20:00 / Metro Music Bar

Ateliér + Sami Dva - Dvojkřest

6.6.2019, 20:00 / ArtBar Druhý Pád

Concentus Moraviae: Alfred Brendel

7.6.2019, 18:00 / Koncertní sál HF JAMU v Brně

Kapitán Demo

7.6.2019, 19:00 / nádvoří hradu Špilberk

Viva "Lalala" Republika

7.6.2019, 19:00 / Hudební scéna MDB

The Young Gods (CH)

7.6.2019, 20:00 / Club Fléda

The Youniverse

7.6.2019, 21:00 / Music Lab

Koncert k 25. výročí DNA

8.6.2019, 19:30 / Klub Leitnerova

Bluesweiser / Marcus Jurkovič & Motion food

8.6.2019, 20:00 / Stará Pekárna

Tamaryn (NZ/USA) & Cold Showers (USA)

10.6.2019, 20:00 / Kabinet múz

The Creepshow + The Rocket Dogz

11.6.2019, 18:00 / Zahrada pod hradbami, park Špilberk

Zahrada

11.6.2019, 19:15 / Hudební scéna MDB

Ze zvuku zpěv, z pohybu tanec

12.6.2019, 18:00 / Bezbariérové divadlo Barka

Kalle with acoustic band

12.6.2019, 19:30 / Klub Leitnerova

Got Some

12.6.2019, 20:00 / Metro Music Bar

Jazz Jaro 2019 / Crystal Monee Hall Band (USA/CZ)

12.6.2019, 20:00 / Stará Pekárna

Backsight

13.6.2019, 19:00 / Ponava Cafe

Kapela Kupodivu Křtí: Živočišné pudy

13.6.2019, 20:00 / ArtBar Druhý Pád

ObrFest 2019

14.6.2019, 12:00 / Borky

Broučci

14.6.2019, 16:30 / Bezbariérové divadlo Barka

Four Gypsy Soul

14.6.2019, 19:00 / Ponava Cafe

Band of Heysek

14.6.2019, 20:00 / Stará Pekárna

Mr. Sterile Assembly (NZ)

15.6.2019, 20:00 / Stará Pekárna

Literárně hudební autorský večer

17.6.2019, 19:00 / ArtBar Druhý Pád

HeartBeat project

18.6.2019, 19:00 / Ponava Cafe

Poslechový pořad Jiřího Černého

18.6.2019, 19:30 / Klub Leitnerova

Drummsession Konzervatoře Brno

18.6.2019, 20:00 / Metro Music Bar

Ty Syčáci

19.6.2019, 19:00 / Ponava Cafe

Jonathan Bree (NZ)

19.6.2019, 20:00 / Kabinet múz

Endru & JeN Hovorka

19.6.2019, 20:00 / Music Lab

Black Lips (USA) + Lazer Viking

20.6.2019, 20:00 / Kabinet múz

Osvobozené duše

20.6.2019, 20:00 / Metro Music Bar

Festival Kefasfest 2019

21.6.2019, 12:00 / Dolní Kounice

Milion+ KML Tour 2019

21.6.2019, 21:00 / Club Fléda

Sir Oliver Mally & Peter Schneider (AT/DE)

24.6.2019, 20:00 / Stará Pekárna

Brass Against (US)

25.6.2019, 19:00 / Club Fléda

Orten 100 Ohnice

25.6.2019, 20:00 / Káznice

Gébert-Ulbert Project (HU)

26.6.2019, 20:00 / Stará Pekárna