Terasy pod Petrovem

Přidejte svoji akci
filtr zobrazení
  od:
  do:

Matěj Ptaszek & Jan St.Johnny Stehlík

13.9.2019, 20:00 / Metro Music Bar

Ladis Sax feat. Liquidators Crew (LQ)

13.9.2019, 20:00 / Music Lab

Gido se vrací domů: Jazz pro Gida

14.9.2019, 18:00 / Vila Löw-Beer

Lord Bishop Rocks (USA) + Tom Jegr Gang (CZ)

14.9.2019, 20:00 / Metro Music Bar

Flashdance

15.9.2019, 18:00 / Hudební scéna MDB

Zahajovací Koncert / ČFSB

15.9.2019, 19:00 / Besední dům

Martin Beran Trio

15.9.2019, 19:00 / Music Lab

Lvmen + Mörkhimmel + Tábor

15.9.2019, 20:00 / Kabinet múz

Special-K (ISL) + Cyber (ISL)

16.9.2019, 20:00 / Kabinet múz

Lab Jam session #197 - FUNKY

16.9.2019, 20:00 / Music Lab

New Message Jazz Trio

17.9.2019, 19:00 / Ponava Cafe

Oslava Romské hudby

18.9.2019, 18:30 / Kabinet múz

Anna Kareninová

18.9.2019, 19:00 / Divadlo Na Orlí

Bítls

18.9.2019, 19:00 / Hudební scéna MDB

Bacha na Mozarta / P. J. Vejvanovský: Offertoria

18.9.2019, 19:30 / kostel sv. Michala

GusGus (ISL)

18.9.2019, 20:00 / Club Fléda

Divy

18.9.2019, 20:00 / Metro Music Bar

Zahájení s Elisabeth Leonskou / veřejná generální zkouška

19.9.2019, 10:00 / Kulturní centrum Babylon

Babylon festival

19.9.2019, 11:00 / Moravské náměstí

Zahájení s Elisabeth Leonskou

19.9.2019, 19:00 / Kulturní centrum Babylon

Café Open Mic

19.9.2019, 19:00 / Café Práh

TyJáTrio

19.9.2019, 19:00 / Ponava Cafe

Marek Kotača Trio

19.9.2019, 19:30 / Klub Leitnerova

Julian Sas Band (NL)

19.9.2019, 20:00 / Metro Music Bar

Polaris / zahájení sezóny

20.9.2019, 19:00 / Björnsonův sad

Hoffmannovy povídky

20.9.2019, 19:00 / Janáčkovo divadlo

Saville Row

20.9.2019, 20:00 / Metro Music Bar

Noshit | Persian Empire, HRTL

20.9.2019, 20:00 / Kabinet múz

PSH Debut tour

20.9.2019, 21:00 / Club Fléda

Pumpa (Praha) + Charlie The Bomber (Brno)

21.9.2019, 20:00 / Metro Music Bar

Schyzo X Darewin

21.9.2019, 20:00 / Kabinet múz

Lab Jam session #198 - JAZZ

23.9.2019, 20:00 / Music Lab

Dan Bárta & Illustratosphere

23.9.2019, 20:00 / Sono Centrum

Noc na Karlštějně

24.9.2019, 18:00 / Hudební scéna MDB

Labutí jezero

24.9.2019, 18:00 / Janáčkovo divadlo

Föllakzoid (CHL) & Lonker See (PL)

24.9.2019, 20:00 / Kabinet múz

Kubo - československý muzikál

25.9.2019, 19:00 / Sono Centrum

The Muxx + Kontrolla

25.9.2019, 20:00 / Metro Music Bar

Year of the cobra (USA) + Nikander

25.9.2019, 20:00 / Kabinet múz

Ponk Trio

26.9.2019, 19:30 / Klub Leitnerova

alyona alyona (UA)

26.9.2019, 20:00 / Club Fléda

Hoochie Coochie Band (CZ)

26.9.2019, 20:00 / Metro Music Bar

Děti deště (křest) + Lyssa + Ohm My God

26.9.2019, 20:00 / Kabinet múz

The Youniverse

26.9.2019, 21:00 / Music Lab

Děsnej pátek

27.9.2019, 18:00 / Hudební scéna MDB