Brněnský Bronx - ulice Bratislavská, Hvězdová, Soudní

Přidejte svoji akci
filtr zobrazení
  od:
  do:

Rusalka

1.12.2019, 18:00 / Janáčkovo divadlo

Monika Absolonová

1.12.2019, 19:00 / Sono Centrum

Mamma Mia!

1.12.2019, 19:00 / Hudební scéna MDB

Věra Martinová a přátelé

2.12.2019, 19:00 / Mahenovo divadlo

Film Music Tour

2.12.2019, 19:00 / Sono Centrum

Jiří Pavlica & Hradišťan

2.12.2019, 19:00 / Semilasso

Růžový kavalír

2.12.2019, 19:00 / Janáčkovo divadlo

Fórum nové hudby / Setkávání nové hudby Plus 2019

2.12.2019, 19:30 / Koncertní sál HF JAMU v Brně

David Stypka & Bandjeez + Korben Dallas

2.12.2019, 20:00 / Club Fléda

Backsight

2.12.2019, 20:00 / Stará Pekárna

Vánoční hudba pro hoboj

3.12.2019, 16:00 / Koncertní sál HF JAMU v Brně

Nezmaři

3.12.2019, 19:00 / KD Musilka

Ghost of You

3.12.2019, 20:00 / Kabinet múz

Tata Bojs: Křest & Test

3.12.2019, 20:00 / Sono Centrum

Jazz Brno 2019 / Jan Kavka trio

3.12.2019, 20:00 / Stará Pekárna

Purple is the Color (AT/CZ)

3.12.2019, 20:30 / Metro Music Bar

Milena Fucimanová: Nezabíjejte toho krocana

4.12.2019, 19:00 / Ponava Cafe

Tygroo

4.12.2019, 19:30 / Klub Leitnerova

Beethoven: klavírní koncerty č. 1 & 2 & 3

4.12.2019, 19:30 / Besední dům

Skyline

4.12.2019, 20:00 / Club Fléda

Buty

4.12.2019, 20:00 / Kabinet múz

Etno Brno 2019 / Feri and the Gypsies

4.12.2019, 20:00 / Stará Pekárna

Louskáček

5.12.2019, 18:00 / Janáčkovo divadlo

Szidi Tobias & Band Vianočné turné 2019

5.12.2019, 19:00 / Divadlo Bolka Polívky

Barbara Maria Willi uvádí: BaroBaroBaroko

5.12.2019, 19:30 / Konvent Milosrdných bratří

Frank Gratkowski (D) & studentský ansámbl Radost

5.12.2019, 19:30 / Komorní sál HF JAMU v Brně

Visací zámek

5.12.2019, 19:30 / Club Fléda

Queenie

5.12.2019, 19:30 / Sono Centrum

Bert & Friends + 7krát3 + Henge (UK)

5.12.2019, 20:00 / Kabinet múz

Jazz Brno 2019 / Hoochie Coochie Band

5.12.2019, 20:00 / Stará Pekárna

Slet bubeníků

5.12.2019, 20:30 / Metro Music Bar

Popelka – kouzelný muzikál na ledě

7.12.2019, 14:00 / DRFG Arena (Hala Rondo)

Kapitán Demo

7.12.2019, 20:00 / Club Fléda

Frank Zappa Quartet

7.12.2019, 20:00 / Stará Pekárna

Dizzy

7.12.2019, 20:30 / Metro Music Bar

Koncert k poctě Joaquína Rodriga

8.12.2019, 19:30 / Besední dům

Absolventský koncert / Tereza Doušová, Tereza Fritschová – hoboj

9.12.2019, 19:30 / Koncertní sál HF JAMU v Brně

Floex

9.12.2019, 20:00 / Kabinet múz

Peter Lipa Band

9.12.2019, 20:00 / Sono Centrum

Scent

9.12.2019, 20:00 / Stará Pekárna

Orchestr Lords Of The Sound

10.12.2019, 19:00 / Bobycentrum

Absolventský koncert / Marie Šmídová – hoboj

10.12.2019, 19:30 / Koncertní sál HF JAMU v Brně

Megafon

10.12.2019, 20:00 / Music Lab

Kabát

10.12.2019, 20:00 / Sono Centrum