Bystřice nad Pernštejnem - Kulturní dům

Přidejte svoji akci
filtr zobrazení
  od:
  do:

Michaela Koudelková a Ensemble Opera Diversa

22.10.2019, 19:00 / Konvent Milosrdných bratří

Dasha a sólisté s Moondance orchestra

22.10.2019, 20:00 / Sono Centrum

Adam Naas (Fr)

22.10.2019, 20:00 / Kabinet múz

Hudební večer v kavárně Ponava

22.10.2019, 20:00 / Ponava Cafe

Jelen & Míša Tučná - Spím v obilí

23.10.2019, 19:00 / Club Fléda

Dan Tepfer: Natural Machines

23.10.2019, 19:30 / Besední dům

Koncert laureátů soutěží

23.10.2019, 19:30 / Koncertní sál HF JAMU v Brně

Hop Trop

23.10.2019, 19:30 / KD Musilka

Ghost-Note (USA) / Groove Brno

23.10.2019, 20:00 / Metro Music Bar

Groove Brno: Ghost Note (USA)

23.10.2019, 20:00 / Metro Music Bar

Chuck Winter (D)

23.10.2019, 20:00 / Alterna

Mošny + Abalone

23.10.2019, 20:00 / Café Práh

Vanua 2

23.10.2019, 20:00 / Club Eleven

Agadir uvádí... Adam Borzič

24.10.2019, 18:30 / Knihovna Jiřího Mahena

Koncert laureátů soutěží

24.10.2019, 19:30 / Koncertní sál HF JAMU v Brně

Epydemye

24.10.2019, 19:30 / KD Musilka

Groove Brno: Patax (ES)

24.10.2019, 20:00 / Metro Music Bar

Josin (D)

24.10.2019, 20:00 / Kabinet múz

4TET

24.10.2019, 20:00 / Sono Centrum

Jak se živit hudbou v roce 2020

25.10.2019, 14:00 / Kabinet múz

Romeo a Julie

25.10.2019, 19:00 / Janáčkovo divadlo

Ausfahrt W/ Benedikt Frey [de]

25.10.2019, 20:00 / Kabinet múz

Kulaté Volant a Punk Floid

25.10.2019, 20:00 / Club Eleven

Výroční koncert souboru Břeclavan 65

26.10.2019, 16:00 / Kino Koruna

Libuše

26.10.2019, 17:00 / Janáčkovo divadlo

Mick Harvey

26.10.2019, 18:00 / Mersey Music Club

Výlet + Maracana

26.10.2019, 20:00 / Metro Music Bar

Tezaura

26.10.2019, 20:00 / Club Eleven

101 piv - 101 obrazů 30 rumů svobody?

27.10.2019, 18:00 / Dům Pánů z Lipé

Robert Balzar Trio

27.10.2019, 20:00 / Alterna

Hudba a vesmír / FB Dětem

29.10.2019, 9:00 / Besední dům

Rudy Linka Trio

29.10.2019, 19:00 / Divadlo Bolka Polívky

Love_me

29.10.2019, 19:00 / Ponava Cafe

Fagotový recitál

29.10.2019, 19:30 / Koncertní sál HF JAMU v Brně

Topoľana

29.10.2019, 19:30 / Music Lab

Behind the Door

29.10.2019, 20:00 / Alterna

Groove Brno: Ondřej Pivec Organic Quartet

29.10.2019, 20:00 / Metro Music Bar

Čáry života // Dné

29.10.2019, 20:00 / Kabinet múz

Peter Nagy

29.10.2019, 20:00 / Sono Centrum

Ivory Tusk (Argentina)

30.10.2019, 19:00 / Ponava Cafe

Pavel Čadek & Úcellová skupina + křest alba

30.10.2019, 19:30 / Klub Leitnerova

Koncert pedagogů

30.10.2019, 19:30 / Koncertní sál HF JAMU v Brně

DE STAAT - Bubble Gum Tour

30.10.2019, 20:00 / Club Fléda

Above Us The Waves (GR)

30.10.2019, 20:00 / Alterna

Walter Schnitzelsson

30.10.2019, 20:00 / Club Eleven

Hana Holišová & New Time Orchestra

30.10.2019, 20:00 / Sono Centrum

Dunaj vědomí

30.10.2019, 20:30 / Univerzitní Kino Scala

Mladá krev aneb hudba zblízka

31.10.2019, 19:30 / Besední dům

Koncert laureátů soutěží

31.10.2019, 19:30 / Koncertní sál HF JAMU v Brně

H(e)lloween night – Törr & Root

31.10.2019, 20:00 / Metro Music Bar