Události

Přidejte svoji akci
filtr zobrazení
  od:
  do:

Letní baLetní koktejl 2019

1.9.2019, 17:00 / Biskupský dvůr

Výstava 95 let brněnského rozhlasu

6.9.2019, 10:00 / Galerie Celnice

Zahajovací koncert

6.9.2019, 18:00 / piazzetta před Janáčkovým divadlem

Předpremiérové kukátko: Hoffmannovy povídky

12.9.2019, 17:00 / Janáčkovo divadlo

Zahajovací Koncert / ČFSB

15.9.2019, 19:00 / Besední dům

Bacha na Mozarta / P. J. Vejvanovský: Offertoria

18.9.2019, 19:30 / kostel sv. Michala

Zahájení s Elisabeth Leonskou / veřejná generální zkouška

19.9.2019, 10:00 / Kulturní centrum Babylon

Zahájení s Elisabeth Leonskou

19.9.2019, 19:00 / Kulturní centrum Babylon

Hoffmannovy povídky

20.9.2019, 19:00 / Janáčkovo divadlo

Lednicko-valtický hudební festival 2019

28.9.2019, 19:00 / zámek Valtice

Einstein na pláži / Moravský podzim

29.9.2019, 19:00 / Bobycentrum

Dvorská hudba krále Ludvíka XIV. / Moravský podzim

1.10.2019, 19:00 / Konvent Milosrdných bratří

Večer klavírního tria

1.10.2019, 19:30 / Besední dům

Gide / Martinů: Oidipus / Moravský podzim

2.10.2019, 19:00 / Divadlo Husa na provázku

Martinů Voices / Moravský podzim

4.10.2019, 19:00 / evangelický kostel J. A. Komenského (zvaný Červený)

Moravský podzim dětem

6.10.2019, 14:00 / Kabinet múz

Večeře a paráda / Moravský podzim

6.10.2019, 19:00 / Divadlo Na Orlí

Uměnovědný biograf / Moravský podzim

7.10.2019, 14:00 / Univerzitní Kino Scala

Weinberg 100 – I / Moravský podzim

7.10.2019, 19:00 / Besední dům

Couperin a Tiburtina Ensemble / Moravský podzim

8.10.2019, 19:00 / kostel Nanebevzetí Panny Marie (u jezuitů)

Faust a Markéta

9.10.2019, 18:00 / Janáčkovo divadlo

The Sound is Innocent / Moravský podzim

9.10.2019, 18:30 / Univerzitní Kino Scala

Zahajovací koncert sezony 2019/2020

9.10.2019, 19:30 / Koncertní sál HF JAMU v Brně

Anderszewski a Mozart / Moravský podzim

10.10.2019, 19:00 / Besední dům

Versailles / Moravský podzim

12.10.2019, 19:00 / Besední dům

Weinberg 100 – II / Moravský podzim

13.10.2019, 19:00 / Besední dům

Uměnovědný biograf / Peter Eötvös / Moravský podzim

14.10.2019, 14:00 / Univerzitní Kino Scala

Uměnovědný biograf / Peter Eötvös / Moravský podzim

14.10.2019, 14:00 / Univerzitní Kino Scala

Tanec slunce / Moravský podzim

14.10.2019, 19:00 / Mahenovo divadlo

Absolventský koncert / Petr Kičinko – fagot

14.10.2019, 19:30 / Koncertní sál HF JAMU v Brně

Kocour v botách

15.10.2019, 11:00 / Reduta

Fórum nové hudby

16.10.2019, 17:00 / Koncertní sál HF JAMU v Brně

Bacha na Mozarta / Musikalische Exequien

16.10.2019, 19:30 / kostel sv. Michala

Absolventský koncert / Marcela Jelínková – klavír

17.10.2019, 17:00 / Komorní sál HF JAMU v Brně

Komorní koncert

20.10.2019, 19:00 / Besední dům

Koncert posluchačů

21.10.2019, 19:30 / Koncertní sál HF JAMU v Brně

Koncert laureátů soutěží

23.10.2019, 19:30 / Koncertní sál HF JAMU v Brně

Romeo a Julie

25.10.2019, 19:00 / Janáčkovo divadlo

Hudba a vesmír / FB Dětem

29.10.2019, 9:00 / Besední dům

Fagotový recitál

29.10.2019, 19:30 / Koncertní sál HF JAMU v Brně

Koncert pedagogů

30.10.2019, 19:30 / Koncertní sál HF JAMU v Brně