Události

Přidejte svoji akci
filtr zobrazení
  od:
  do:

Mezinárodní Folklorní Festival Brno

1.9.2019, 12:00 / Náměstí Svobody

Letní baLetní koktejl 2019

1.9.2019, 17:00 / Biskupský dvůr

Opera na Špilberku / Nabucco

1.9.2019, 19:00 / nádvoří hradu Špilberk

Opera na Špilberku / La traviata

3.9.2019, 19:00 / nádvoří hradu Špilberk

Jay Delver acoustic

4.9.2019, 19:00 / Alterna

Klára Veselá trio

4.9.2019, 19:00 / Café Práh

Gypsy Soul Gospel

5.9.2019, 19:00 / Ponava Cafe

Swing garden #24 with Perfect Time

5.9.2019, 19:00 / Music Lab

Výstava 95 let brněnského rozhlasu

6.9.2019, 10:00 / Galerie Celnice

Trubaadůři na Špilberku

6.9.2019, 15:00 / Hrad Špilberk

Zahajovací koncert

6.9.2019, 18:00 / piazzetta před Janáčkovým divadlem

The Plastic People of the Universe

6.9.2019, 19:00 / Biskupský dvůr

MandalaBanda

6.9.2019, 19:00 / Café Práh

Daniel Varga Trio (HU)

6.9.2019, 19:00 / Ponava Cafe

Terezie Vosáhlová & ALIVE /all in love/

6.9.2019, 19:00 / Music Lab

Beton + Bahratal + Snět + Kaosquad

6.9.2019, 20:00 / Kabinet múz

Marek Vandrák & Dezoláti trio

7.9.2019, 19:00 / Music Lab

Pavla zpívá – koncert Pavly Dombrovské

8.9.2019, 19:00 / Klub Leitnerova

Musica Balkanika

9.9.2019, 19:00 / Music Lab

ZKKP

10.9.2019, 19:00 / Ponava Cafe

Swing Garden #23 with The Half

10.9.2019, 19:00 / Music Lab

Spamalot

10.9.2019, 19:00 / Hudební scéna MDB

Bechy & Fee

11.9.2019, 19:00 / Alterna

Brünnwerk

11.9.2019, 19:30 / Music Lab

Lake Malawi

11.9.2019, 20:00 / Metro Music Bar

Předpremiérové kukátko: Hoffmannovy povídky

12.9.2019, 17:00 / Janáčkovo divadlo

Stromboli

12.9.2019, 19:30 / nádvoří hradu Špilberk

Petr Henych In Trio + Ginger Head

12.9.2019, 20:00 / Metro Music Bar

Der Šenster Gob

13.9.2019, 19:00 / Ponava Cafe

Matěj Ptaszek & Jan St.Johnny Stehlík

13.9.2019, 20:00 / Metro Music Bar

Ladis Sax feat. Liquidators Crew (LQ)

13.9.2019, 20:00 / Music Lab

Gido se vrací domů: Jazz pro Gida

14.9.2019, 18:00 / Vila Löw-Beer

Lord Bishop Rocks (USA) + Tom Jegr Gang (CZ)

14.9.2019, 20:00 / Metro Music Bar

Flashdance

15.9.2019, 18:00 / Hudební scéna MDB

Zahajovací Koncert / ČFSB

15.9.2019, 19:00 / Besední dům

Martin Beran Trio

15.9.2019, 19:00 / Music Lab

Lvmen + Mörkhimmel + Tábor

15.9.2019, 20:00 / Kabinet múz

Special-K (ISL) + Cyber (ISL)

16.9.2019, 20:00 / Kabinet múz

Lab Jam session #197 - FUNKY

16.9.2019, 20:00 / Music Lab

New Message Jazz Trio

17.9.2019, 19:00 / Ponava Cafe

Oslava Romské hudby

18.9.2019, 18:30 / Kabinet múz

Anna Kareninová

18.9.2019, 19:00 / Divadlo Na Orlí

Bítls

18.9.2019, 19:00 / Hudební scéna MDB

Bacha na Mozarta / P. J. Vejvanovský: Offertoria

18.9.2019, 19:30 / kostel sv. Michala

GusGus (ISL)

18.9.2019, 20:00 / Club Fléda

Divy

18.9.2019, 20:00 / Metro Music Bar

Zahájení s Elisabeth Leonskou / veřejná generální zkouška

19.9.2019, 10:00 / Kulturní centrum Babylon