Opera

Přidejte svoji akci
filtr zobrazení
  od:
  do:

Big Band Mr. Swing Brno

1.11.2019, 18:00 / KD Rubín

Její pastorkyňa

1.11.2019, 19:00 / Janáčkovo divadlo

Mamma Mia!

1.11.2019, 19:00 / Hudební scéna MDB

Dáša Ubrová Band

1.11.2019, 20:00 / Music Lab

Fanfáry pro žestě

2.11.2019, 10:30 / Besední dům

Gido se vrací domů: Koncert ve vile Stiassni

2.11.2019, 18:00 / Vila Stiassni

Romeo a Julie

2.11.2019, 18:00 / Janáčkovo divadlo

Judith Hill (USA) / Groove Brno

2.11.2019, 20:00 / Metro Music Bar

GLEB - Gauč 'n' Bass Tour

2.11.2019, 20:00 / Club Fléda

Barbora Poláková

2.11.2019, 20:00 / Sono Centrum

The Shookies

2.11.2019, 20:00 / Kafara

Global chill-out evening

2.11.2019, 21:00 / Music Lab

Prorok větru - česká předpremiéra

3.11.2019, 14:00 / Divadlo Na Orlí

Podzimní koncert / Kantiléna

3.11.2019, 17:00 / Besední dům

Piková dáma

3.11.2019, 17:00 / Mahenovo divadlo

Prorok větru - česká premiéra

3.11.2019, 19:00 / Divadlo Na Orlí

Hiromi (JP) / Echoes of JazzFestBrno

3.11.2019, 19:30 / Janáčkovo divadlo

Anna Kareninová

4.11.2019, 19:00 / Divadlo Na Orlí

Houslový recitál / David Mirzoev

4.11.2019, 19:30 / Koncertní sál HF JAMU v Brně

Groove Brno: Candy Dulfer (NL)

4.11.2019, 20:00 / Sono Centrum

Ensemble Versus: Missa Super Undique flammatis Jacoba Handla Galla

4.11.2019, 20:00 / evangelický kostel J. A. Komenského (zvaný Červený)

Faust a Markéta

5.11.2019, 19:00 / Janáčkovo divadlo

Hlas a nástroj

5.11.2019, 19:30 / Besední dům

Koncert laureátů soutěží za akademický rok 2018/2019

5.11.2019, 19:30 / Koncertní sál HF JAMU v Brně

Fórum nové hudby / Setkávání nové hudby Plus 2019

5.11.2019, 19:30 / Komorní sál HF JAMU v Brně

Lenny - Lovers Tour

5.11.2019, 20:00 / Club Fléda

Postmodern Jukebox

5.11.2019, 20:00 / Sono Centrum

Animal Farm

5.11.2019, 20:30 / Metro Music Bar

Lily Kiara

6.11.2019, 19:00 / Ponava Cafe

Folk team

6.11.2019, 19:30 / KD Musilka

Klavírní recitál /a Kristýna Znamenáčková

6.11.2019, 19:30 / Koncertní sál HF JAMU v Brně

Cotatcha Orchestra - Bigbandová elektronika

6.11.2019, 20:00 / Divadlo Na Orlí

She Past Away (Tur) + V0nt + Pulsar

6.11.2019, 20:00 / Kabinet múz

Ukulele Orchestra jako Brno

6.11.2019, 20:00 / Sono Centrum

We <3 folklor: CM Kaňúr

6.11.2019, 20:30 / Metro Music Bar

Nevermore & Kosmonaut: Bleděmodré město

7.11.2019, 19:00 / Klub Leitnerova

Janek Ledecký Symphonic Tour

7.11.2019, 19:30 / Janáčkovo divadlo

Pokáč

7.11.2019, 20:00 / Sono Centrum

Mucha

7.11.2019, 20:00 / Kabinet múz

Zvíře jménem Podzim

7.11.2019, 20:30 / Metro Music Bar

Československý beat-festival

8.11.2019, 18:00 / Sono Centrum

Circus Brothers

8.11.2019, 20:00 / Club Eleven

Klíč

9.11.2019, 19:00 / KD Musilka

Conan (Uk) + Un (Usa) + Sixes (Usa)

9.11.2019, 20:00 / Kabinet múz

United Flavour

9.11.2019, 20:00 / Club Eleven

Nasycen (Praha) + Lidopop (Brno)

9.11.2019, 20:30 / Metro Music Bar