Alternativa
Gaia Mesiah
12.11.2019, 20:00
/ Club Fléda
Movits! (SWE)
13.11.2019, 20:00
/ Club Fléda
The Sweet Release Of Death (Hol) + Tús Nua (Hr)
14.11.2019, 20:00
/ Kabinet múz
O5 a Radeček + Jakub Děkan
14.11.2019, 20:00
/ Metro Music Bar
Mig 21 hyjé!
14.11.2019, 20:00
/ Club Fléda
Tropical Fuck Storm (Aus)
15.11.2019, 20:00
/ Kabinet múz
Totální nasazení a Vision Days
15.11.2019, 20:00
/ Club Eleven
Radimec & Old Horses / Special guest: Justin Lavash(UK)
15.11.2019, 20:00
/ Metro Music Bar
Kurtizány z 25. avenue a Revock
16.11.2019, 20:00
/ Club Eleven
XIII.století – křest nového alba
16.11.2019, 20:00
/ Metro Music Bar
Michal Ambrož & Hudba Praha: Vzpomínka na 17.11.
16.11.2019, 20:00
/ Sono Centrum
Incognito (UK) / Groove Brno
18.11.2019, 20:00
/ Sono Centrum
Kalle + Samana (Uk)
20.11.2019, 20:00
/ Kabinet múz
Velvet Club Revolution
20.11.2019, 20:00
/ Metro Music Bar
Mirek Kemel s kapelou
21.11.2019, 19:30
/ Klub Leitnerova
Turbo a Kern
21.11.2019, 19:30
/ Sono Centrum
Zoči Voči, Náhodný Výběr, Madam Royal
21.11.2019, 20:00
/ Club Eleven
Honza Křížek & kapela, support: Kuležák
21.11.2019, 20:00
/ Metro Music Bar
One night of Elvis
22.11.2019, 19:30
/ Sono Centrum
The Desperate Mind
22.11.2019, 20:00
/ Club Eleven
Catastrofy + Decultivate + Flowers For Whores + Wilderness + Macgyver + Risposta
23.11.2019, 20:00
/ Kabinet múz
Skamparas a Peshata a Ganstaska koncert
23.11.2019, 20:00
/ Club Eleven
AC/DC Tribute Show
26.11.2019, 19:00
/ Bobycentrum
Vypsaná fixa: 25 let
28.11.2019, 20:00
/ Sono Centrum
Pekař + support
29.11.2019, 20:00
/ Metro Music Bar
Cocotte Minute a Vojtaano
29.11.2019, 20:00
/ Club Eleven
Wudao + Heavy Waves
29.11.2019, 21:00
/ Music Lab
Vladimír Mišík & ETC s hosty
30.11.2019, 19:00
/ Mahenovo divadlo
Oceán + Helmutova stříkačka
30.11.2019, 20:30
/ Metro Music Bar
Advent na Zelňáku
1.12.2019, 14:30
/ Zelný trh
World Block Party W/ Craggy Collyde And Sounds Of Occupation
1.12.2019, 20:00
/ Kabinet múz
David Stypka & Bandjeez + Korben Dallas
2.12.2019, 20:00
/ Club Fléda
Ghost of You
3.12.2019, 20:00
/ Kabinet múz
Tata Bojs: Křest & Test
3.12.2019, 20:00
/ Sono Centrum
Visací zámek
5.12.2019, 19:30
/ Club Fléda
Jazz Brno 2019 / Hoochie Coochie Band
5.12.2019, 20:00
/ Stará Pekárna
Zeměžluč + Angry Brigade + Idiot Crusoe + Chorobopop
7.12.2019, 20:00
/ Kabinet múz
Frank Zappa Quartet
7.12.2019, 20:00
/ Stará Pekárna