Brněnská přehrada

Přidejte svoji akci
filtr zobrazení
  od:
  do:

Longital (Sk/křest) + Monoskop

2.10.2019, 20:00 / Kabinet múz

Kristina Barta - Event Horizon

3.10.2019, 19:30 / Klub Leitnerova

Circus problem + Timudej

3.10.2019, 20:00 / Metro Music Bar

Martinů Voices / Moravský podzim

4.10.2019, 19:00 / evangelický kostel J. A. Komenského (zvaný Červený)

Zdenek Merta u klavíru

4.10.2019, 19:00 / Činoherní scéna MDB

Hooverphonic (BE)

4.10.2019, 20:00 / Club Fléda

Flamenco day

5.10.2019, 16:00 / Klub Leitnerova

Insania – Koncert 888!!!

5.10.2019, 19:00 / Club Fléda

15 let soudobé hudební scény MDB

5.10.2019, 19:00 / Hudební scéna MDB

Andrew „The Bullet“ Lauer & Band (USA)

5.10.2019, 20:00 / Metro Music Bar

Josiah Konder (Dk) & Acid Row

5.10.2019, 20:00 / Kabinet múz

Moravský podzim dětem

6.10.2019, 14:00 / Kabinet múz

Večeře a paráda / Moravský podzim

6.10.2019, 19:00 / Divadlo Na Orlí

Dog Eat Dog

6.10.2019, 19:00 / Club Fléda

Uměnovědný biograf / Moravský podzim

7.10.2019, 14:00 / Univerzitní Kino Scala

Weinberg 100 – I / Moravský podzim

7.10.2019, 19:00 / Besední dům

Stained Blood [e] & Depths Above & Vertikal

7.10.2019, 20:00 / Kabinet múz

Couperin a Tiburtina Ensemble / Moravský podzim

8.10.2019, 19:00 / kostel Nanebevzetí Panny Marie (u jezuitů)

Groove Brno: Dirty Loops

8.10.2019, 20:00 / Sono Centrum

Ventolin w/ Marius Konvoj

8.10.2019, 20:00 / Kabinet múz

Faust a Markéta

9.10.2019, 18:00 / Janáčkovo divadlo

The Sound is Innocent / Moravský podzim

9.10.2019, 18:30 / Univerzitní Kino Scala

Zahajovací koncert sezony 2019/2020

9.10.2019, 19:30 / Koncertní sál HF JAMU v Brně

Miloš Makovský – Neopak

9.10.2019, 20:00 / Metro Music Bar

Five Seconds To Leave + Or

9.10.2019, 20:00 / Kabinet múz

Anderszewski a Mozart / Moravský podzim

10.10.2019, 19:00 / Besední dům

Gentlemen’s Club + SKRZNASKRZ

11.10.2019, 19:30 / Klub Leitnerova

Nils Landgren Funk Unit (SWE) / Groove Brno

11.10.2019, 20:00 / Metro Music Bar

Idea: Tempo / MC Gey: RλP-LIFE 2

11.10.2019, 20:00 / Club Fléda

Groove Brno: Nils Landgren Funk Unit (SWE)

11.10.2019, 20:00 / Metro Music Bar

Versailles / Moravský podzim

12.10.2019, 19:00 / Besední dům

Jan Blomqvist & Band

12.10.2019, 20:00 / Club Fléda

Ust For Being + Worldhood + Empty Hall Of Fame

12.10.2019, 20:00 / Kabinet múz

Weinberg 100 – II / Moravský podzim

13.10.2019, 19:00 / Besední dům

Uměnovědný biograf / Peter Eötvös / Moravský podzim

14.10.2019, 14:00 / Univerzitní Kino Scala

Uměnovědný biograf / Peter Eötvös / Moravský podzim

14.10.2019, 14:00 / Univerzitní Kino Scala

Tanec slunce / Moravský podzim

14.10.2019, 19:00 / Mahenovo divadlo

Absolventský koncert / Petr Kičinko – fagot

14.10.2019, 19:30 / Koncertní sál HF JAMU v Brně

Drip-fed (USA) + Slow Jams (D)

14.10.2019, 20:00 / Kabinet múz

Kocour v botách

15.10.2019, 11:00 / Reduta

Fórum nové hudby

16.10.2019, 17:00 / Koncertní sál HF JAMU v Brně