Lidová hudba
Tara Fuki host aNNika (AT)
28.11.2019, 20:00
/ Music Lab
Zdenek Merta u klavíru
29.11.2019, 19:00
/ Činoherní scéna MDB
Echoes: Kompromat
29.11.2019, 21:00
/ Club Fléda
Vánoční koncert Václava Hybše
30.11.2019, 19:00
/ Janáčkovo divadlo
Shivanam a hosté
30.11.2019, 21:00
/ Music Lab
Advent na Zelňáku
1.12.2019, 14:30
/ Zelný trh
Věra Martinová a přátelé
2.12.2019, 19:00
/ Mahenovo divadlo
Film Music Tour
2.12.2019, 19:00
/ Sono Centrum
Fórum nové hudby / Setkávání nové hudby Plus 2019
2.12.2019, 19:30
/ Koncertní sál HF JAMU v Brně
Fórum nové hudby / Setkávání nové hudby Plus 2019
3.12.2019, 19:00
/ Divadlo Na Orlí
Milena Fucimanová: Nezabíjejte toho krocana
4.12.2019, 19:00
/ Ponava Cafe
Etno Brno 2019 / Feri and the Gypsies
4.12.2019, 20:00
/ Stará Pekárna
Visací zámek
5.12.2019, 19:30
/ Club Fléda
Bert & Friends + 7krát3 + Henge (UK)
5.12.2019, 20:00
/ Kabinet múz
Slet bubeníků
5.12.2019, 20:30
/ Metro Music Bar
Radio Wave live session - Labello, Ca$hanova Bulhar, Kewu + Talkshow
6.12.2019, 19:00
/ Kabinet múz
Kapitán Demo
7.12.2019, 20:00
/ Club Fléda
Fórum nové hudby / Setkávání nové hudby Plus 2019
9.12.2019, 19:00
/ Divadlo Na Orlí
Orchestr Lords Of The Sound
10.12.2019, 19:00
/ Bobycentrum
Brněnské Vánoce
11.12.2019, 10:00
/ Náměstí Svobody
Létající rabín
11.12.2019, 20:00
/ Stará Pekárna
Milena Fucimanová: Nezabíjejte toho krocana
12.12.2019, 18:00
/ Knihovna Jiřího Mahena
Něco si přej / The Swingmode
12.12.2019, 20:00
/ Stará Pekárna
Ausfahrt W/ Cleveland [LU]
13.12.2019, 20:00
/ Kabinet múz
Gothic Party Brno 2019
14.12.2019, 20:00
/ Stará Pekárna
Anna K. - akustické turné
15.12.2019, 19:00
/ Mahenovo divadlo
Gattaca + Protijed + 0100 - benefit pro Jako doma
15.12.2019, 20:00
/ Kabinet múz
Roman Dragoun Project & B-side Band
15.12.2019, 20:00
/ Sono Centrum
B4 + Fotbal
17.12.2019, 20:00
/ Kabinet múz
Adam Kukačka & Red Socks Orchestra
17.12.2019, 20:30
/ Metro Music Bar
Kafka band
18.12.2019, 20:30
/ Kabinet múz
Ty Nikdy Label Night
20.12.2019, 19:00
/ Club Fléda
Bára Zmeková s kapelou
21.12.2019, 19:00
/ Kabinet múz
Monkey Business
21.12.2019, 20:00
/ Club Fléda
Václav Neckář & Bacily
22.12.2019, 20:00
/ Sono Centrum
Adventní gospely
23.12.2019, 19:30
/ Sono Centrum
Silvestr s Ukulele Orchestra jako Brno & DJ Harosh
31.12.2019, 20:00
/ Metro Music Bar
Balkan bashavel
3.1.2020, 21:00
/ Club Fléda
Lvcas Dope - F4r4on Tour
4.1.2020, 21:00
/ Club Fléda
Zapadlo/Beneš/Sikora (The Zbs)
8.1.2020, 20:00
/ Music Lab
Marian Friedl, Sabrina Pasičnyk: Beskydská odysea
9.1.2020, 19:00
/ Ponava Cafe