Události

Přidejte svoji akci
filtr zobrazení
  od:
  do:

25. Reprezentační Ples Filharmonie Brno

1.2.2020, 19:00 / Besední dům

Zuzana Mikulcová

1.2.2020, 20:30 / Music Lab

Jozef van Wissem

5.2.2020, 20:00 / Hvězdárna a planetárium Brno

Nayla Yenquis Group - Brazilian Music

5.2.2020, 20:00 / Music Lab

The Young Pekáč

5.2.2020, 20:30 / Metro Music Bar

Atmo Music + Live Band

6.2.2020, 20:30 / Metro Music Bar

Jiří Suchý a Jitka Molavcová

11.2.2020, 20:00 / Sono Centrum

Hrubá Hudba (Křest)

12.2.2020, 20:30 / Kabinet múz

Agadir: Na strunách naděje, Fernando Báez

13.2.2020, 18:30 / Knihovna Jiřího Mahena

Prago union live

13.2.2020, 21:00 / Club Fléda

30 let Indies

14.2.2020, 16:30 / Sono Centrum

Vanessa + Dj Draven Crow

14.2.2020, 20:30 / Kabinet múz

Komponovaný večer Tiché volání

15.2.2020, 19:30 / Music Lab

Mamma Mia!

16.2.2020, 14:00 / Hudební scéna MDB

Gaea (P) + Kolona

17.2.2020, 20:00 / Kabinet múz

Jam Session w/ Red Bird Instruments

18.2.2020, 19:00 / Kabinet múz

Ben Railway Robey & Band(UK)

19.2.2020, 20:30 / Metro Music Bar

Ach Ano III křest

21.2.2020, 21:00 / Club Fléda

Pushteek Fest Vol. 2

22.2.2020, 17:00 / Kabinet múz

Bob Marley tribute

22.2.2020, 21:00 / Music Lab

Loopers & Plastik Funk

22.2.2020, 21:00 / Club Fléda

Mirror Ensemble

25.2.2020, 20:00 / Music Lab

James Harries & Band

25.2.2020, 20:00 / Kabinet múz

Katarzia s kapelou + Vōx (USA)

27.2.2020, 20:00 / Kabinet múz

Masterclass / Lucienne Renaudin Vary - Trubka

28.2.2020, 10:00 / Besední dům

Blues dance party with live band

28.2.2020, 20:00 / Music Lab

Trvale udržitelné Koule

28.2.2020, 20:00 / bar U kouřícího králíka

Sono Swing Gala II.

29.2.2020, 20:00 / Sono Centrum

SIMA / Bombím tour

29.2.2020, 20:00 / Club Fléda

Dagmar Pecková zpívá písně Kurta Weilla

4.3.2020, 20:00 / Sono Centrum

Maok & Mitsch - Cesta do nitra

5.3.2020, 19:00 / Dělnický dům Jamborova

Market + Vojdi + February

6.3.2020, 20:00 / Kabinet múz

Elektra: Coyu

6.3.2020, 21:00 / Club Fléda

Lazer Viking + Luciana And Bananabois

7.3.2020, 20:00 / Kabinet múz

Labyrint

8.3.2020, 18:00 / Sono Centrum

Jiří Levíček & David Dorůžka

8.3.2020, 20:00 / Alterna

WWW Neurobeat

12.3.2020, 20:00 / Kabinet múz

Tango

14.3.2020, 20:00 / bar U kouřícího králíka

Kali a Peter Pann

14.3.2020, 20:00 / Club Fléda

Polemic & Medial Banana

18.3.2020, 19:00 / Club Fléda

DMF 8 - PSH

19.3.2020, 20:00 / Kabinet múz

DMF 8 / Acute Dose Manon Meurt

20.3.2020, 20:00 / Kabinet múz

Mindicted presents Camo & Krooked

20.3.2020, 21:00 / Club Fléda

Gabo Naas trio & Marta Topferova

21.3.2020, 20:00 / bar U kouřícího králíka