Události

Přidejte svoji akci
filtr zobrazení
  od:
  do:

Sisa Fehér & Vladko Mikláš - BARDO

14.9.2020, 20:00 / Alterna

Fresh Minute

14.9.2020, 20:30 / Divadlo Husa na provázku

Ensemble Opera Diversa: Nejasné obrysy

15.9.2020, 19:00 / Káznice

Kabinet

15.9.2020, 20:30 / Metro Music Bar

Ženy na pokraji nervového zhroucení

16.9.2020, 19:00 / Divadlo Na Orlí

Zuzana Mikulcová feat. Gábor Tokár

16.9.2020, 20:30 / Music Lab

Xavier Baumaxa

16.9.2020, 20:30 / Metro Music Bar

Zuzana Mikulcová feat. Gábor Tokár

16.9.2020, 20:30 / Metro Music Bar

Concentus Moraviae: Český filharmonický sbor Brno

17.9.2020, 19:00 / Hustopeče - kostel sv. Václava a sv. Anežky České

Peter Aristone (křest) + Tomáš Herajt

17.9.2020, 19:00 / Kabinet múz

Ludwig 250 & Arvo 85

17.9.2020, 19:00 / Besední dům

Mydy R̶a̶b̶y̶c̶a̶d̶

17.9.2020, 20:00 / Club Fléda

Concentus Moraviae: Cappella Mariana

18.9.2020, 19:00 / kostel sv. Václava / Tišnov

Babylonfest / Koncert Podoby hudby

18.9.2020, 19:00 / Barokní sál Místodržitelského paláce

Madama Butterfly

18.9.2020, 19:00 / Janáčkovo divadlo

Martina Trchová, Lav-Lav

18.9.2020, 20:00 / Music Lab

Esgmeq + Prodavač + True Fir

18.9.2020, 20:00 / Kabinet múz

Martina Trchová, Lav-Lav

18.9.2020, 20:00 / Music Lab

Vilém Spilka & Radek Zapadlo

18.9.2020, 20:00 / Ponava Cafe

Babylonfest pod Špilberkem

19.9.2020, 11:00 / Moravské náměstí

Urband

19.9.2020, 17:30 / Björnsonův sad

Churaq Clique - Hoftyk - Naume POSSE TOUR

19.9.2020, 20:00 / Club Fléda

Krang + Rabies + Honem - Mighty Tour

19.9.2020, 20:00 / Kabinet múz

II. Remembrance of Tom Petty

19.9.2020, 20:30 / Metro Music Bar

Polaris

20.9.2020, 17:30 / Björnsonův sad

Concentus Moraviae: Jan Ostrý, Petra Machková-Čadová, Barbara Maria Willi

20.9.2020, 19:00 / Velké Meziříčí - zámek, zámecká jídelna

Labutí jezero

20.9.2020, 19:00 / Janáčkovo divadlo

Filip Mirus, EVOLET, Zabiť Františka

21.9.2020, 19:00 / Café Práh

SwingHouse Orchestra

21.9.2020, 19:00 / Ponava Cafe

Mamma Mia!

21.9.2020, 19:00 / Hudební scéna MDB

Vlasta Redl s kapelou

21.9.2020, 19:30 / KD Musilka

Concentus Moraviae: B3 Ensemble

22.9.2020, 19:00 / Kostel sv. Petra a Pavla - Řeznovice

Oliver Kucharovič Quartet (OKQ) / Headmovers

22.9.2020, 20:00 / Kabinet múz

Zahajovací koncert ZUŠ Pavla Křížkovského

23.9.2020, 18:00 / Konvent Milosrdných bratří

Concentus Moraviae: Katta

23.9.2020, 19:00 / kostel. sv. Máří Magdalény, Kuřim

Josquin a jeho následníci

23.9.2020, 20:00 / Starobrněnský klášter

Nejtek / Wróblewski / Klápště

24.9.2020, 19:00 / Ponava Cafe

Lada Šimíčková, Jenoféfa Beta, LC band

24.9.2020, 19:00 / Café Práh

Nejtek / Wróblewski / Klápště

24.9.2020, 19:00 / Ponava Cafe

MAOK - koncert "Hudba vnitřních světů"

24.9.2020, 19:00 / evangelický kostel J. A. Komenského (zvaný Červený)

Pavel Dobeš

24.9.2020, 19:30 / KD Musilka

Haydn, M.: Der Traum

24.9.2020, 19:30 / Besední dům

Nina Rosa

24.9.2020, 20:00 / Alterna

Lenny

24.9.2020, 20:00 / Kabinet múz

Gaia Mesiah

24.9.2020, 20:30 / Club Fléda

Concentus Moraviae: Kchun

25.9.2020, 19:30 / Kostel svatého Bartoloměje, Moravský Krumlov