Události

Přidejte svoji akci
filtr zobrazení
  od:
  do:

Moskwa (PL) + Godot Youth

2.3.2020, 20:30 / Kabinet múz

X Ambassadors /US/

4.3.2020, 19:00 / Club Fléda

Bítls

6.3.2020, 18:00 / Hudební scéna MDB

AFFETTO - výroční benefiční koncert pro Ligu vozíčkářů

6.3.2020, 19:00 / Bezbariérové divadlo Barka

Hoochie Coochie Band

6.3.2020, 20:00 / bar U kouřícího králíka

Market + Vojdi + February

6.3.2020, 20:00 / Kabinet múz

Vzpomínka na Mejlu

7.3.2020, 19:30 / Metro Music Bar

Lazer Viking + Luciana And Bananabois

7.3.2020, 20:00 / Kabinet múz

The Dire Straits Experience

10.3.2020, 19:00 / Sono Centrum

Miguelito El Fuego

10.3.2020, 20:30 / Metro Music Bar

Vltava

11.3.2020, 20:00 / Kabinet múz

Horkýže Slíže

12.3.2020, 19:00 / Club Fléda

Jamaron + Kateřina Marie Tichá + Tereza Kutrová

12.3.2020, 20:30 / Metro Music Bar

Freddie – Concert Show

13.3.2020, 19:00 / Sono Centrum

AC/DC – Bon Scott Memorial Band

14.3.2020, 20:30 / Metro Music Bar

Linkin Park Tribute Show

16.3.2020, 20:00 / Sono Centrum

Ewa Farna

17.3.2020, 0:00 / Sono Centrum

Polemic & Medial Banana

18.3.2020, 19:00 / Club Fléda

DMF 8 - PSH

19.3.2020, 20:00 / Kabinet múz

Záviš - Všem Josefům

19.3.2020, 20:00 / bar U kouřícího králíka

Vypsaná fixa

19.3.2020, 20:30 / Metro Music Bar

DMF 8 / Acute Dose Manon Meurt

20.3.2020, 20:00 / Kabinet múz

Sons of Apollo

22.3.2020, 20:00 / Sono Centrum

U2 revival | Bryan Adams revival

24.3.2020, 19:00 / Club Fléda

Ester Kočičková & Moody Cat Band

24.3.2020, 20:00 / Kabinet múz

Vilém a já

24.3.2020, 20:00 / bar U kouřícího králíka

Progres 2

25.3.2020, 20:30 / Metro Music Bar

Gaia Mesiah

26.3.2020, 19:00 / Club Fléda

Aneta Langerová & Korben Dallas

26.3.2020, 19:30 / Sono Centrum

Boy Harsher (USA) + Hide (USA)

28.3.2020, 20:00 / Kabinet múz

Bernays Propaganda (Mk) + Prach (Sk) + True Fir

29.3.2020, 20:00 / Kabinet múz

Sebranka Jazz Orchestra

31.3.2020, 20:30 / Metro Music Bar

Try!ng Company

3.4.2020, 20:00 / bar U kouřícího králíka

Try!ng Company

3.4.2020, 20:00 / bar U kouřícího králíka

Mňága a Žďorp

16.4.2020, 20:00 / Club Fléda

Percival & Deloraine

18.4.2020, 19:30 / Club Fléda

Morčata na útěku

23.4.2020, 20:00 / Club Fléda

Monkey Business + J.A.R.

15.5.2020, 18:00 / nádvoří hradu Špilberk

Stromboli

4.6.2020, 19:00 / Mahenovo divadlo

Hana a Petr Ulrychovi, Javory a Javory Beat

2.9.2020, 19:00 / Mahenovo divadlo

Ukulele Orchestra jako Brno

6.9.2020, 19:00 / Mahenovo divadlo