Konvent Milosrdných bratří

Přidejte svoji akci
filtr zobrazení
  od:
  do:

Test Punk

30.11.-1, 0:00

Pretty Woman

1.10.2021, 17:00 / Hudební scéna MDB

Milena Fucimanová: Hnízda v octu

1.10.2021, 19:00 / Sbor Páně

Zahajovací koncert / Moravský podzim

1.10.2021, 19:00 / Janáčkovo divadlo

Probuzení jara (Spring Awakening)

1.10.2021, 19:00 / Divadlo Na Orlí

Darewin + hosté

1.10.2021, 20:00 / Kabinet múz

Renesanční moteta / Moravský Podzim

3.10.2021, 16:00 / Kostel Sv. Jakuba

Carmen

3.10.2021, 17:00 / Janáčkovo divadlo

Jozef Van Wissem (Nl) + Šimanský & Niesner

3.10.2021, 20:00 / Kabinet múz

Vertigo

3.10.2021, 20:00 / Alterna

Horečka sobotní noci

4.10.2021, 19:00 / Hudební scéna MDB

JazzFestBrno: Erik Truffaz Quartet (FR/CH)

4.10.2021, 19:30 / Sono Centrum

Le Poème Harmonique / Moravský Podzim

5.10.2021, 19:00 / Besední dům

Radio and Juliet

5.10.2021, 19:00 / Mahenovo divadlo

Lazer Viking + Méta Monde + Josefina Dusk

5.10.2021, 20:00 / Kabinet múz

Jan Novák 100 / Moravský Podzim

6.10.2021, 19:00 / Besední dům

Čajová rapsodie

6.10.2021, 19:00 / Divadlo Na Orlí

Bare Escape (křest) + Snackthief + DJ Javas

6.10.2021, 20:00 / Kabinet múz

Tmavomodrý festival

7.10.2021, 14:00 / Šelepka

Milena Fucimanová: Hnízda v octu

7.10.2021, 18:00 / Knihovna Jiřího Mahena Bohunice

Koncert pro Josefa Prudila

7.10.2021, 19:00 / Dělnický dům

Barbara Maria Willi: Čaj o páté s ruskou carevnou

7.10.2021, 19:30 / Konvent Milosrdných bratří

Gaia Mesiah

7.10.2021, 20:00 / Club Fléda

Severní nástupiště + Billow

7.10.2021, 20:00 / Kabinet múz

Tribe-J / Edain / Them Switcheroos

7.10.2021, 20:00 / ArtBar Druhý Pád

Ludicra / Moravský Podzim

8.10.2021, 19:00 / Besední dům

Folk Team

8.10.2021, 19:30 / Café Práh

Katarzia + Aid Kid (Live)

8.10.2021, 20:00 / Kabinet múz

Lab subject - night

8.10.2021, 20:30 / ArtBar Druhý Pád

Black Sun Empire /NL/

8.10.2021, 21:00 / Club Fléda

Ukradená vzducholoď / Moravský Podzim dětem

9.10.2021, 15:00 / Univerzitní Kino Scala

Peter Grimes

9.10.2021, 18:00 / Janáčkovo divadlo

Huun Huur Tu

9.10.2021, 19:00 / Semilasso

Sodoma Gomora

9.10.2021, 20:00 / ArtBar Druhý Pád

Novák 2 / Nový svět Moravského Podzimu

9.10.2021, 21:30 / Music Lab

Missa Philadelphiae / Moravský Podzim

10.10.2021, 10:00 / kostel Nanebevzetí Panny Marie (u jezuitů)

Hlubiny duše arménské hudby / Moravský Podzim

10.10.2021, 16:30 / Univerzitní Kino Scala

The Naghash Ensemble / Moravský Podzim

10.10.2021, 19:00 / Besední dům

Benefiční koncert

10.10.2021, 19:00 / Kostel bl. Marie Restituty, Brno - Lesná

Blue Train: Endemit + Kind Images

10.10.2021, 20:00 / Kabinet múz