Události

Přidejte svoji akci
filtr zobrazení
  od:
  do:

Lu von Schmidt & Ekstrom Kvartett

1.10.2019, 20:00 / Metro Music Bar

Longital (Sk/křest) + Monoskop

2.10.2019, 20:00 / Kabinet múz

Koncert Máty v Café práh

3.10.2019, 19:00 / Café Práh

Circus problem + Timudej

3.10.2019, 20:00 / Metro Music Bar

MarZ

3.10.2019, 20:00 / Music Lab

NOCZ

4.10.2019, 19:00 / Ponava Cafe

Zdenek Merta u klavíru

4.10.2019, 19:00 / Činoherní scéna MDB

Hooverphonic (BE)

4.10.2019, 20:00 / Club Fléda

Beny M: Tour, čo má Ideu

4.10.2019, 20:00 / Music Lab

Pio Squad a Galactic Donuts a Jimmy-G

4.10.2019, 20:00 / Club Eleven

Flamenco day

5.10.2019, 16:00 / Klub Leitnerova

Insania – Koncert 888!!!

5.10.2019, 19:00 / Club Fléda

15 let soudobé hudební scény MDB

5.10.2019, 19:00 / Hudební scéna MDB

Andrew „The Bullet“ Lauer & Band (USA)

5.10.2019, 20:00 / Metro Music Bar

Josiah Konder (Dk) & Acid Row

5.10.2019, 20:00 / Kabinet múz

Filip Mirus

5.10.2019, 20:30 / Music Lab

Uměnovědný biograf / Moravský podzim

7.10.2019, 14:00 / Univerzitní Kino Scala

Ventolin w/ Marius Konvoj

8.10.2019, 20:00 / Kabinet múz

The Sound is Innocent / Moravský podzim

9.10.2019, 18:30 / Univerzitní Kino Scala

Miloš Makovský – Neopak

9.10.2019, 20:00 / Metro Music Bar

Bardo

9.10.2019, 20:30 / Music Lab

Gentlemen’s Club + SKRZNASKRZ

11.10.2019, 19:30 / Klub Leitnerova

Nils Landgren Funk Unit (SWE) / Groove Brno

11.10.2019, 20:00 / Metro Music Bar

Idea: Tempo / MC Gey: RλP-LIFE 2

11.10.2019, 20:00 / Club Fléda

Groove Brno: Nils Landgren Funk Unit (SWE)

11.10.2019, 20:00 / Metro Music Bar

Jan Blomqvist & Band

12.10.2019, 20:00 / Club Fléda

Agata Kulis

12.10.2019, 20:00 / Music Lab

Uměnovědný biograf / Peter Eötvös / Moravský podzim

14.10.2019, 14:00 / Univerzitní Kino Scala

Uměnovědný biograf / Peter Eötvös / Moravský podzim

14.10.2019, 14:00 / Univerzitní Kino Scala

Fórum nové hudby

16.10.2019, 17:00 / Koncertní sál HF JAMU v Brně

J.A.R.

16.10.2019, 19:00 / Club Fléda

Medicine Boy (JAR) + Kittchen + Billow

16.10.2019, 20:00 / Kabinet múz

Vanessa Mae

16.10.2019, 20:00 / DRFG Arena (Hala Rondo)

Už jsme doma

17.10.2019, 20:00 / Kabinet múz

Mamma Mia!

18.10.2019, 14:00 / Hudební scéna MDB

Dálach

18.10.2019, 19:00 / Café Práh

Martin Matys x Kenny Rough

18.10.2019, 20:00 / Music Lab

Fosco Alma

18.10.2019, 20:00 / Club Eleven

DJ Hell

18.10.2019, 21:00 / Club Fléda

The Mražák

19.10.2019, 19:00 / Klub Leitnerova

Dan Tepfer: Natural Machines

23.10.2019, 19:30 / Besední dům

Ghost-Note (USA) / Groove Brno

23.10.2019, 20:00 / Metro Music Bar