Ventolin

5.4.2019, 21:00

První dubnový pátek na Flédě vyčistí vzduch Ventolin se svým Akai MPC 1000 a psychedelickým poetic technem. Sekundovat mu bude zástupce americké diy noise & drone kazetové scény Container a poslední mutant hrdina a mistr digital hardcore Marius Konvoj. O tomhle večírku elektronického undergroundu se bude ještě dlouho mluvit.

Line-up:
Main stage:
21:00 DJ morpheus
22:30 Marius Konvoj
23:30 Container (US)
00:30 Ventolin
02:00 DJ morpheus

Bar stage:
02:00 - 04:00 Tomino & Myslivec

 

VENTOLIN
Živý elektronický hudební projekt, one man krabičkový band a hilarious live show. Tvůrce experimentálního disco science pro všechny holkys a mládenc.

 

 

CONTAINER (US)
Started in response to his discovery of nineties minimal techno, Container combines elements from his background in noise and cassette collage music with a new found interest in repetitive beats to create this raw and damaged rhythmic sound that groove in the most relentless, hypnotic, unstoppable and psychedelic ways currently working the grid.
This lo-fi mesh of maxed-out drum patterns, spiralling loops and mesmerising arrangements makes for live music of serious weight and function, capable of both rushing the high-end dancefloors of Unsound, Donau and Berghain, and banging the below-stairs basements of Europe into submission.

 

 

MARIUS KONVOJ
Na české ale i zahraniční nezávislé klubové scéně se prezentuje především v rytmu digital hardcore.
Klíčová figura české umělecké scény posledních deseti let.
Pomocí pracovního slovníku nabitého vzpomínkami a zážitky, zapojením svého vlastního těla bez oblečení do často nebezpečných procesů a sil, které uvolňuje jeho práce, kombinuje plastické přemýšlení se subjektivně konzumovanou sexualitou. Jeho instalace a eventy se stávají výzkumem životního motoru a gravitačních sil, a upevňují – navzdory, nebo dokonce proto, svou zjevnou absurditu do působivých symbolů základní lidské zkušenosti.

 

 

Ventolin (Bumbum Satori) www.facebook.com/ventolincz
Container (US, Editions Mego) soundcloud.com/gentledefect
Marius Konvoj (Volelove) www.mariuskonvoj.cz
Tomino & Myslivec (Midi Lidi) www.facebook.com/tominomyslivec
Morpheus (Cowhouse)