Jan Blomqvist & Band

12.10.2019, 20:00

Charismatický berlínský producent Jan Blomqvist se vrací se svou kapelou do Brna. V kompletním znění zde představí originální hudební projekt „Disconnected“.

Jan Blomqvist tak naváže na strhující loňskou open-air show na Špilberku, kde zazněly skladby z první části čtyřdílné kompilace. Album postupně vznikalo v kvartetu lokací: Islandu, kalifornské poušti, New Yorku, a Berlíně. Zatímco první dvě místa spojuje odloučení a samota, zbývající dvojice představuje pulzující metropole. Pro Blomqvista jde o symbol sváru dvou identit dneška – té reálné a virtuální. Jak se tyhle světy protínají? Není náhodou jeden odstřižený od druhého? Své atmosférické taneční odpovědi nabídne Jan Blomqvist v živé show spolu s bubeníkem Christianem Dammannem a klávesistou Felixem Lehmanem. Stačí se na chvíli odpojit.

 

 

——————
It was his biggest tour of his career so far! Jan Blomqvist left in November 2018 and did more than 40 sold out concerts across the continent until end of March 2019 and will return for couple of more shows this fall. Together with his live band he will introduce his new album „Disconnected“.
——————
http://www.janblomqvist.com/
https://soundcloud.com/janblomqvist
https://www.youtube.com/user/chrstndmmnn
https://www.instagram.com/janblomqvist_official/
https://open.spotify.com/artist/5wMlMjOLeJfS5DfxqGfm83