Horkýže Slíže

10.9.2020, 20:30

Kvůli vládním nařízením omezujícím kapacitu veřejných akcí jsme nuceni koncert Horkýže 10. září rozdělit na dva separátní koncerty. Ale je to zároveň dobrá zpráva pro ty, kdo si nestihli koupit lístek: máme nové vstupenky, nicméně pozor, není jich mnoho!

Neseď na kompu a dej si s náma 27. level šílené skákačky s Horkýže Slíže!

Píše se rok 1992, v počítačové architektuře nastupuje Intel Pentium, černobílé monitory střídají barevné, pokračuje disketová éra a kapela Horkýže Slíže ve zkušebně na nitranském koupališti zakládá svou historii. Píše se rok 2020 a Slíže mají 27 aktivních let na hudební scéně. „vyzýváme všechny počítačové experty, přijďte si užít 27. level live game s kapelou Horkýže Slíže“, říká zpěvák kapely Horkýže Slíže Peter „Kuko“ Hrivňák.

V roce 2020 Slíže vydávají další singl s videoklipem „Keď budeš na compe“ a vyráží na jarní turné, tentokrát po kulturních domech napříč celou Českou republikou s vlastní technikou a světly, speciálně připravenými pro toto turné. Namísto tří životů ve virtuální realitě, máme sice jen jeden, ale opravdový, spontánní a plný emocí, tak si ho pojďme užít.

„Co do playlistu se bude jednat o průřez kompletní historií kapely. Těšit se můžete na svižný, barevný a zábavný set s mnohými překvapeními. Tak jak to u Slížů chodí.“, dodává Dr. Štefánik.“

Jako hosté vystoupí regionální kapely. Celé turné vyvrcholí na jaře 2021 obřími halovými koncerty po velkých československých městech.

Horkýže jsou milování nejen fanoušky, ale i hudebními kritiky, kteří je oceňují zejména kvůli refrénům, které jsou silné jak hovado.