N.O.H.A.

8.10.2020, 20:30

N.O.H.A. (Noise of Human Art) je zpět s novým albem! Osvědčená fúze drum and bass, world music a dubstepu. Přijďte si zatančit na krásný hluk lidského umění.

 
 
Na přípravě desky se kromě stálých členů N.O.H.A. podíleli i hostující hudebníci jako Shahab Tolouie, Felipe Machado nebo Bohdan “Turboklarinette”. Hlavní tváří nové tvorby je, vedle MC Chevyho, zpěvačka Kaia Brown, která svým osobitým projevem dodává hudbě i živým vystoupením N.O.H.A. novou hudební i vizuální dimenzi.
 
Kaia Brown pochází z Washingtonu DC., ale brzy se přestěhovala do New Yorku, kde začala psát a nahrávat s brooklynskou dub legendou Dr Israel a spolupracovat s významnými umělci jako Kush Arora, Dub Gabrielem a Chad Jones Process Rebel.
 
N.O.H.A. ve své tvorbě rozbíjí hranice mezi různými hudebními směry i světovými kontinenty a přirozeným způsobem tak spojuje dynamický nadupaný groove v „ethno-bass“. Tento pojem kapela převzala ze španělských médií, kde je N.O.H.A. takto popisována.
 
 
N.O.H.A. je multinárodnostní a multižánrová kapela, jejíž vznik se datuje k roku 1995. Dva zakládající členové žijící v New Yorku Philip Noha a MC Chevy k sobě postupně přibírali nové členy a začali propojovat dosud nepropojené žánry. Postupem času si kapela získávala stále větší a větší publikum a díky úžasně energickým vystoupením, neúnavné snaze prolamovat zaběhnuté žánrové hranice a přirozenému charismatu členů se stali jednou z nejoblíbenějších tanečních kapel.