MIG 21

11.11.2021, 20:00
MIG 21 se vrací do Brna na klubová pódia s novým albem Džus noci! Po žhavé letní show na výstavišti kapela opět zahraje na Flédě. A to hned dvakrát: 10. a 11. listopadu.
PŘEDPRODEJ: 479 Kč (včetně poplatků sítě)
10.11.
Smsticket.cz ► https://www.smsticket.cz/nakup/krok-1-vyber/25826-mig-21
GoOut.cz ► https://goout.net/cs/listky/mig-21/kpyj/
Na koncertě uslyšíte nové skladby i singly, které vznikaly v průběhu posledních let a kapela je již hraje na svých koncertech, a tak písně jako “Svoboda není levná věc”, “Hurá”, “Hyjé!”, “Hej kámo” nebo “Těsně vedle sebe” už fanoušci znají v klipové či streamingové podobě. Albovou novinku Džus noci uvede na trh singlovka “Hádej, co žena žádá”, ke které vzniká animované lyric video pod taktovkou předního stage/graphic/video designera Matyáše Vordy, kterého budou hudební fanoušci znát především z kapely Mandrage.
Skupina profesionálních striptérů a příležitostných hudebníků MIG 21 šlape jako prvotřídní mašina už od roku 1998. Tehdy se kapela zformovala kolem frontmana Jiřího Macháčka. Na kontě mají dosud šest studiových alb, dvě koncertní DVD a nespočet živých vystoupení (nejen) napříč celou republikou. Nemálo hitů z jejich repertoáru již zlidovělo a stalo se součástí kánonu české populární hudby.
Událost je součástí 20. narozenin Flédy (FXX 2001-2021).