HRNEM BRNEM na Flédě

22.3.2014, 20:00

Společný projekt předních brněnských klubů HRNEM BRNEM připravil na konec března své další pokračování. Zúčastněné kluby Favál, Fléda, Melodka, Mersey a nedávno otevřený klub Eleven přivítají v sobotu 22. března návštěvníky na již třetím vydání této ojedinělé brněnské klubové noci. Zatímco první díl Hrnem Brnem si kladl za cíl přivézt do Brna kapely z různých koutů České a Slovenské republiky a druhý díl byl čistě DJský, nadcházející klubová noc bude zaměřena na podporu kapel z Brna a jižní Moravy. Rádi bychom představili širšímu publiku kapely, které nemají tolik příležitostí koncertovat na festivalech, a svá vystoupení v klubech si díky současné složité situaci při pořádání koncertů musí často organizovat a financovat samy.

Třetí díl Hrnem Brnem tedy nabídne posluchačům jak naděje jihomoravské kulturní scény, tak i méně známé, avšak dlouholeté matadory brněnského hudebního podhoubí. Protože si myslíme, že náš region má nadějných a kvalitních nedoceněných kapel celou řadu, dali jsme prostor co největšímu počtu hudebních projektů. Celá akce tak bude mít podobu společného klubového festivalu.

Jako vždy bude plynulý přejezd mezi kluby zajišťovat bezplatná okružní autobusová linka H a B a vstup do klubů bude zdarma. Autobusy budou zastavovat v blízkosti klubů a budou jezdit současně oběma směry, aby si každý mohl vybrat pořadí návštěvy akce.

Projekt Hrnem Brnem si od svého vzniku klade za cíl zdůraznit nutnost existence klubové scény jakožto nedílné součásti kulturního dění. Nejsme městská kulturní zařízení a přesto jsme vidět. Prostě Hrnem Brnem. Buďte s námi, budeme za to rádi. Věříme, že se opět najde řada hudebních nadšenců, kteří využijí unikátní příležitost, a přesně v duchu názvu celého projektu Hrnem Brnem navštíví během večera co nejvíce zúčastněných klubů.

Program Fléda:

20.00 / Ghost of You (psychedelic-pop)2
21.15 / Soundtraps (electronica-triphop)
22.30 / Narcotic Fields (alternative-electronica)
23.45 / Admiral Ackbar (alternative-indie)
01.00 / No Distance Paradise (rock-indie)